براق کننده ناخن برند اسنس Essence برندهای آرایشی و بهداشتی برندهای خارجی طراحی ناخن کرم ناخن لاک ناخن

طراحی ناخن به کمک محصولات برند اسنس – بخش سوم

طراحی ناخن

در بخش محصولات طراحی ناخن ها، به محصولات نگهداری از ناخن اسنس برمی خوریم که بسیار متنوع به نظر می آیند. برای نگهداری حرفه ای و رسیدگی به ناخن های دست و پای خود، جای دارد که نگاهی به این سبد محصولات بیندازید.
در ادامه با ویکی مارک همراه باشید.

 

محصولات نگهداری از ناخن اسنس

 

ژل ناخن Pro White Active اسنس

این ژل ناخن می تواند ناخن های شما را سفیدی درخشانی بخشیده و به آن ها جلوه ای شیک و قابل توجه ببخشد. وجود عصاره لیمو در ژل Pro White Active، باعث می شود که با چند بار استفاده ناخن هایتان برق اولیه خود را به دست آورده و صدفی به نظر آیند.

ژل ناخن

 

تقویت کننده ناخن XXL nail thickener در شمار بهترین محصولات نگهداری از ناخن اسنس

برای تقویت کردن ناخن های خود، معمولا به سالن های زیبایی می روید؟ با استفاده از محصول XXL nail thickener، می توانید خود را از مراجعه به سالن های زیبایی، معاف بدارید. این ژل تقویت کننده، به راحتی روی ناخن های شما قرار گرفته و به سرعت خشک می شود.

طراحی ناخن اسنس

فرمول اکریلیک خاص آن، برای قوام بخشیدن به ناخن ها عالی عمل کرده و دوام و درخشش خاصی نیز به همراه خواهد داشت.

 

روغن تقویت ناخن Nail Repairing از بهترین محصولات نگهداری از ناخن اسنس

این روغن تقویتی با ترکیبات روغن بادام و روغن های ارگانیک دیگر، به راحتی از ناخن های شما مراقبت به عمل آورده و فوق العاده موثر ظاهر می شود.

نگهداری از ناخن اسنس

اگر ناخن های آسیب دیده و شکننده دارید یا روی آن ها خط های موازی بدشکل افتاده است، با استفاده از این روغن ترمیم کننده می توانید در کمترین زمان، شکل ظاهری ناخن ها را بهبود بخشیده و ساختار آن ها را تقویت سازید. به علاوه روغن Nail Repairing برند اسنس، باعث افزایش رشد طبیعی ناخن ها می گردد.

 

 

روغن مراقبت از ناخن اسنس

در میان محصولات مراقبت از ناخن برند اسنس، روغن Nail Caring Oil را توصیه می کنیم. این روغن را پس از مانیکور کردن ناخن ها استفاده کرده و اثربخشی فوق العاده آن را مشاهده کنید. فرمولاسیون غنی و رایحه خوشایند هلو در این محصول، عالی به نظر می رسند.

مراقبت از ناخن اسنس

به آرامی این روغن را روی ناخن های خود زده و برای دقایقی ماساژ دهید. با تداوم استفاده از Nail Caring Oil، می توانید به رشد طبیعی ناخن های دست و پا نیز کمک کنید.

 

چسب ناخن Fix it! در شمار حرفه ای ترین محصولات طراحی ناخن اسنس

اگر به استفاده از ناخن های مصنوعی علاقه مند هستید، حتما به یک چسب ناخن قوی و مطمئن نیاز خواهید داشت. چسب ناخن Fix it!، برای چسباندن ناخن های مصنوعی عالی عمل کرده و هیچ آثار ناخوشایندی بر روی ناخن های شما برجای نمی گذارد.

طراحی ناخن

متاسفانه بیشتر چسب های ناخن، پس از کندن ناخن مصنوعی، ناخن ها را خراش داده و شکل ظاهری بسیار بدی، ایجاد می کنند. این بار چسب ناخن Fix it! از برند آلمانی اسنس را امتحان کرده و قدرت چسبندگی شگفت انگیز و کمترین میزان آسیب رسانی آن را تجربه کنید.

 

سرم ناخن Hydra nail care

اگر برای مراقبت و نگهداری از ناخن های دست و پای خود، به دنبال یک محصول باکیفیت و با استفاده راحت می گردید، سرم ناخن Hydra nail care را توصیه می کنیم. این محصول از برند اسنس، به راحتی روی ناخن ها قرار گرفته و موجب آبرسانی و تقویت آن ها می شود.

طراحی ناخن

از آن جایی که سرم Hydra nail care، بر پایه آب ساخته شده است؛ هیچ حس چسبندگی و اضافه شدن لایه خارجی روی ناخن ها به شما نخواهد داد. این سرم را به صورت روزانه به ناخن های خود زده و آن ها را به آرامی و نرمی ماساژ دهید.

 

لاک پاک کن Nail polish remover hardening

برای پاک کردن پررنگ ترین و غلیظ ترین لاک های ناخن، می توانید از لاک پاک کن Nail polish remover hardening استفاده نمایید. در ترکیب این لاک پاک کن از استون استفاده نشده و هیچ گونه لک سفید روی ناخن های شما برجای نخواهد گذاشت.

لاک پاک کن

این لاک پاک کن را به آرامی روی ناخن های خود زده و به کمک یک پد هر نوع لاک ناخن را پاک کنید. به علاوه با توجه به نبود استون در ساختار آن، می توانید حتی لاک زده شده روی ناخن های مصنوعی را نیز به کمک همین لاک پاک کن اسنس، بزدایید.

 

لاک پاک کن Nail polish remover moisturizing

اگر می خواهید پس از پاک کردن لاک ناخن های خود، رطوبت کافی نیز روی آن ها به وجود آمده و ناخن هایی براق و درخشان داشته باشید؛ از لاک پاک کن Nail polish remover moisturizing استفاده نمایید. سریع، ملایم و کامل! این ها سه ویژگی این لاک پاک کن هستند.

برند اسنس

افرادی که همیشه برای پاک کردن لاک ناخن های خود عجله دارند، بهتر است از این محصول حتما استفاده کنند. به علاوه عطر ترکیبی نارگیل و پاپایا در رایحه محصول فوق، بویی خوشایند به دست های شما هدیه خواهد کرد.

 

لاک پاک کن Clean & go express در شمار بهترین محصولات طراحی ناخن اسنس

این لاک پاک کن سریع و راحت، با ترکیب روغن آرگان، برای حفاظت از سلامت طبیعی ناخن های دست و پا، عالی به نظر می رسد.

کافی است که انگشت خود را در آن فرو برده و چند ثانیه برای پاک شدن لاک ناخن، منتظر بمانید. به همین راحتی سرسخت ترین لاک های ناخن، پاک خواهند شد.

 

لاک پاک کن Strong & Clean

این لاک پاک کن نیز بدون استون بوده و به راحتی لاک ناخن ها را پاک خواهد کرد. وجود روغن بادام در فرمولاسیون آن نیز، به تقویت ناخن ها و ایجاد شفافیت، کمک می کند.

برند اسنس

 

طراحی ناخن

با کمک محصولات فوق، می توانید ناخن هایی سالم، زنده و شاداب داشته باشید. دست های زیبا، یعنی ذهنی زیبا و به کمک این زیبایی می توانید شکوه و شیرینی زندگی را به عزیزان و خانواده خود هدیه دهید.
توصیه می کنیم که هر روز به نظافت و نگهداری ناخن های دست و پا، پرداخته و رسیدگی به زیبایی آن ها را در شمار عادت های روزمره خود بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید