آرایش مو برند مای my برندهای آرایشی و بهداشتی برندهای ایرانی ژل مو شامپو سر و بدن شامپوی مو ماسک مو

محصولات بهداشتی مو بانوان برند مای – بخش دوم

برند مای

در بخش اول مصولات مراقبت از موی بانوان مای، به معرفی انواع شامپوها پرداختیم. در این مطلب دیگر محصولات بهداشتی مو بانوان مای را دنبال می کنیم که هر یک به نوعی نگهدارنده و حفاظت کننده جنس مو، سلامت و شفافیت آن هستند.
در ادامه با ما همراه باشید.

محصولات بهداشتی مو بانوان برند مای

شامپو گیاهی جوانه گندم مای

این شامپو از ترکیب جوانه گندم ساخته شده است و دارای مواد غنی برای ریشه و ساقه موها می باشد. همین طور وجود بیوتین و PQ-10 در این شامپو، به موهای شما قوام و ساختاری مقاوم خواهد داد. حجم 250 میلی لیتری آن برای استفاده یک ماه کاملا کافی خواهد بود و از خرید شوینده موی دیگر، بی نیاز خواهید شد.

شامپو گیاهی

 

شامپو موهای رنگ شده از محصولات بهداشتی مو بانوان مای

پس از رنگ کردن موها، آن ها را خشک و آسیب پذیر خواهید یافت. با استفاده از شامپو موهای رنگ شده مای، می توانید لطافت و نرمی را به موهای خشک شده خود بازگردانده و مجدد درخشندگی قابل توجهی در آن ها، مشاهده کنید. حجم این شامپو 300 میلی لیتر بوده و می تواند برای دو ماه مصرف متناسب، دوام بیاورد.

شامپو

به علاوه این شامپو، خاصیت تثبیت کنندگی رنگ داشته و مانند شامپوهای معمولی، موجب از بین رفتن و بی رمق گشتن رنگ موهای سر شما نخواهد شد.

 

شامپو نوتری دیلی مای

این شامپو همان طور که از نام آن می تواند حدس زد، برای تغذیه روزانه موهای سر کاملا مناسب است. شما می توانید از این شوینده برای موهای معمولی خود استفاده کرده و موهایی سالم و شاداب داشته باشید.

شامپو

وجود ویتامین های بیوتین و بپانتن در این محصول، به تقویت موها کمک کرده و از ریزش های پیوسته، جلوگیری به عمل می آورد. به علاوه در این محصول ویتامین A و اسیدهای چرب نیز جای گرفته و خاصیت آنتی اکسیدانی آن، برای حفاظت از موهای شما، فوق العاده هستند. با مصرف روزانه این شامپو، میزان PH موهای شما به خوبی تنظیم خواهد شد.

ماسک محافظ مو از محصولات بهداشتی مو بانوان مای

حتما تا به حال موهای خود را پس از حمام کردن، خشک و شکننده یافته اید. استفاده از ماسک محافظ مو، پس از حمام کردن و قبل از خشک کردن موها، می تواند موجب آبرسانی به تارهای مو شده و از آسیب بیشتر آن ها، جلوگیری به عمل آورد. علاوه بر این موهایی که دارای الکتریسیته هستند، با استفاده از این ماسک، حالتی طبیعی پیدا خواهند کرد.

ماسک محافظ مو

ماسک موی سر پروتئینه مای

این ماسک مو دارای ترکیبی شامل پروتئین ابریشم بوده و به خوبی تارهای آسیب دیده ی مو را ترمیم می کند. در حالی که هنوز موهای شما کمی مرطوب است، از این ماسک به آن ها زده و به خوبی روی ساقه ها پخش کنید. به این شکل خشکی به وجود آمده روی موها، از بین رفته و ساختاری نرم و لطیف پیدا می کنند.

محصولات بهداشتی

ماسک موی سر کراتینه از محصولات بهداشتی مو بانوان مای

این ماسک حاوی کراتین هیدرولیز بوده و موهای شدیدا آسیب دیده را به خوبی ترمیم می سازد. اگر موهای شما زبر و خشن شده و بر اثر رنگ کردن های مداوم، نازک و شکننده هستند، با استفاده از ماسک موی سر کراتینه از برند ما، قادر به احیای آن ها خواهید بود.

شما باید استفاده از این ماسک مو را ادامه داده و رفته رفته آسیب های وارد شده به موهای سر خود را جبران سازید.

 

نرم کننده مو با خاصیت ترمیم کنندگی برند مای

پس از شستشوی موهای خود با شامپو، کمی نرم کننده روی ساقه موها، به شانه شدن راحت تر و ایجاد موهایی نرم و لطیف کمک می کند. به ویژه موهای آسیب دیده و خشک، کاملا نیازمند نرم کننده هستند. نرم کننده مو با خاصیت ترمیم کنندگی از برند مای، ضمن لطیف کردن موهای شما، آسیب های وارده به آن را ترمیم کرده و تارهای مو را بهبود می بخشد.

محصولات بهداشتی

 

نرم کننده موی سر با قدرت نرم کنندگی فوق العاده قوی از محصولات بهداشتی مو بانوان مای

این نرم کننده در قیاس با محصول قبلی، دارای قدرت لطافت بخشی و نرم کنندگی بسیار قوی تر است. از همین روی کاربرد آن برای موهایی که کاملا خشک شده و شکننده هستند، توصیه می شود. در غیر این صورت برای موهای معمولی، این نرم کننده بیش از حد قوی به نظر می رسد.

نرم کننده موی

به علاوه این محصول از برند ایرانی مای، دارای خاصیت تثبیت رنگ مو بوده و درخشش موهای رنگ شده شما را حفظ خواهد کرد. تنظیم PH موها، محافظت از موها در مقابل حرارت سشوار و وجود ویتامین های گوناگون از سایر خواص این محصول هستند.

 

نرم کننده نوتری دیلی برند مای

این نرم کننده نیز دارای خاصیت نرم کنندگی بسیار قوی بوده و موهای زبر شده و خشن را به ساختار ابریشمی، نزدیک می سازد. کافی است که پس از هر بار شستشو با شامپو، از این نرم کننده استفاده کنید.

محصولات بهداشتی

وجود عصاره جوانه گندم، ویتامین های بیوتین و ویتامین مفید B5، به موهای شما قوام بخشیده و تارهای آن را محکم و سالم می گرداند. لازم به ذکر است که شما می توانید از این نرم کننده به صورت روزانه استفاده کرده و به کار بردن مداوم آن، مشکلی برای موهایتان ایجاد نخواهد کرد.

 

نرم کننده کیپ فرش از محصولات بهداشتی مو بانوان مای

این نرم کننده دارای میزان نرم کنندگی متوسط بوده و آن قدرها قوی نیست. استفاده از آن برای موهای رنگ نشده و سالم، مناسب بوده و می توانی نرم کنندگی متوسطی به تارهای موی شما ببخشد.

نرم کننده

اما در صورتی که موهایتان بارها رنگ شده و کاملا خشک و شکننده گشته است، باید در میان محصولات نرم کننده قبلی، به دنبال نرم کننده مناسب خود بگردید. وجود عصاره آلوئه ورا و عصاره لیمو در این محصول، علاوه بر نرم کنندگی؛ شفافیت و درخشانی را برای موهای شما به ارمغان خواهد آورد.

توصیه در خصوص استفاده از نرم کننده ها

برای استفاده از نرم کننده های مو، باید آن ها را به ساقه های موی خود بزنید. هرگز نرم کننده را به پوست سر نزده و آن را ماساژ ندهید. کافی است که مقداری از نرم کننده را کف دست خود ریخته و به آرامی روی تارهای موی بزنید. سپس آن را آبکشی کرده و به خوبی بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید