معرفی و خرید مداد ابرو مارک عالی با توضیحات

برند مشهور و لوکس کاورگرل در زمینه محصولات آرایش چشمی، بسیار گسترده عمل کرده و تنوع محصول بالایی دارد. به ویژه در میان ریمل های کاورگرل، شاهد انواع و اقسام محصولاتی هستیم که هر یک به نوعی در زیباسازی چشم ها، تاثیرگذار به نظر می رسند. در ادامه چند مداد ابرو مارک خوب معرفی خواهیم کرد.

اما با نگاهی دیگر به سبد محصولات آرایش چشمی این برند، به محصولات آرایش ابرو کاورگرل برخورد می کنیم. در این محصولات؛ مداد ابرو، ژل ابرو، ریمل ابرو و سایه ابرو را مشاهده می کنیم. هر یک از این محصولات با ماندگاری مناسب و کیفیت ساخت عالی عرضه شده و برای داشتن یک آرایش قوی و ماندگار، ایده آل محسوب می شوند.

مداد ابروی دو قلو

مداد ابرومداد ابرو مارکاین محصول یکی دیگر از مداد ابرو مارک خوب باز به شمار می آید. این مداد ابرو دو قلو به راحتی قابل استفاده بوده و برای به کار بردن آن روی ابروهای خود، نیاز به مهارتی در آرایشگری نخواهید داشت. شما می توانید به کمک یکی از این دو مداد ابرو، ابروهای خود را در لایه خارجی فرم داده و سپس به کمک دیگری، داخل آن ها را پر کرده و جلا بخشید.

به علاوه در بسته بندی این مداد ابروی دوقلو، یک تراش نیز قرار داده شده است و از تهیه تراش مخصوص برای آن، بی نیاز خواهید بود. این موضوع کاربرد مداد ابروی Easy Breezy Brow Micro Fine Fill and Define را در هر شرایطی ساده می سازد. محصول فوق در رنگ های سیاه، قهوه ای تیره، قهوه ای روشن و قهوه ای عسلی روشن؛ عرضه می شود.

پماد ابروی قهوه ای

مداد ابرو مارکاین پماد ابرو را در رنگ های قهوه ای تیره، قهوه ای خاکستری روشن، بلوطی و بوطی روشن می یابید. با استفاده از این پماد ابرو، ضمن داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت، موجب تقویت رویش مو در آن ها نیز خواهید شد.

البته اگر بخواهید طراحی حرفه ای روی ابروهای خود داشته و از ابروهایی ناچیز، دو کمان تیزپر بسازید، کار کردن با قلم این محصول را مقداری سخت خواهید یافت. این مورد با چندین بار تمرین و امتحان کردن دوباره مدل ابرویتان، در نهایت میسر شده و از کیفیت عالی آن، لذت می برید.

 

ژل ابروی ضد ریزش ابرو

ژل ابرودر حال حاضر بسیاری افراد به جای استفاده از مدادهای ابرو، به سراغ ژل های ابرو و سایر محصولات آرایش در این گروه می روند. خاصیت ریزش موی ابرو که همراه دائمی مدادهای ابرو است، باعث شده است که ژل ابرو و سایر محصولات غیرجامد آرایش ابرو، محبوبیت بیشتری پیدا کنند.

ژل ابروی Easy Breezy Volumizing، از همین دسته محصولات است این ژل به زیبایی روی ابروهای شما نشسته و خاصیت ضدآب بودن آن، دوام آرایش بالا در هر شرایط آب و هوایی را فراهم می سازد. ژل ابروی Easy Breezy به تارهای موی ابروهای شما، حجم بخشیده و فضاهای خالی را پر می سازد. این محصول از برند CoverGirl در سه رنگ تیره، متوسط و روشن در توناژ قهوه ای، عرضه می شود.

 

 

ریمل ابروی 24 ساعته

مداد ابرو مارکآیا در پی داشتن ابروهایی زیبا، پرپشت و جلادار در تمام طول روز هستید؟ احتمالا شما فرصت آن را ندارید که در محل کار خود، نسبت به ترمیم ابروهایتان اقدام کنید. از این رو نیاز به محصولی خواهید داشت که دوام آن در تمام طول روز، حفظ شود.

ریمل های ابرو، به ویژه ریمل ابروی Easy Breezy Brow Shape برای چنین منظوری عالی خواهد بود. این محصول به ابروهای شما جلوه ای زنده و طبیعی می بخشد و شاید دیگران از مصنوعی بودن پرپشتی ابروی شما، مطلع نشوند.

 

سایه ابرو

ترکیب پالتاین سایه ابرو جعبه ای با سه رنگ سایه مختلف است که در یک طیف قوی به ضعیف (پررنگ به کم رنگ) جای گرفته اند. به کمک این سه رنگ که در یک ترکیب پالت قرار گرفته اند، می توانید به ابروهای خود پرپشتی و فرم کاملا طبیعی بخشیده و طراحی حرفه ای ایجاد کنید.

سایه ابرو به عنوان ابزار آرایش ابروی حرفه ای محسوب شده و می تواند از کم پشت ترین ابروها، نمایی شگفت انگیز خلق کند. این درست همان چیزی است که در میان ابزار آرایشی مدرن به دنبال آن بودیم. سایه ابروی Easy Breezy Brow Powder Kit در چهار رنگ بندی مختلف عرضه شده است که هر یک برای ترکیب آرایش متفاوت و رنگ پوست های جداگانه، تعریف شده و کارایی دارند.

 

آرایش ابرو کمانی

مداد ابرو مارکاین مداد ابرو دارای سر میکروسایز بوده و برای کشیدن خط های تیز و کمان های برنده، عالی به نظر می رسد. اگر می خواهید کمان ابروهای خود را تیز و تیزتر کنید، مداد ابروی Easy Breezy Brow Micro Fine Fill برایتان کاملا مناسب است. به علاوه این مغز این مداد ابرو، به صورت پیچی بیرون آمده و برای استفاده های بعدی از آن، نیازی به تراشیدن و همراه داشتن تراش نخواهید داشت.

رنگ بندی این محصول در چهار مدل قهوه ای بسیار تیره، قهوه ای تیره، قهوه ای متوسط و قهوه ای روشن؛ جای گرفته است.

 

بهترین کاربرد محصولات آرایش ابرو کاورگرل

اگر بخواهید بهترین کارایی از محصولات آرایش ابرو کاورگرل را دریافت کنید، باید به فرم ابروهای خود و میزان پرپشتی یا کم پشتی آن ها، دقت داشته باشید. اگر ابروهای شما به کلی فاقد فرم و خط خارجی است، حتما به مداد ابرو نیاز خواهید داشت. این مداد ابرو می تواند فرم اصلی ابروها را ایجاد کرده و سپس داخل آن ها را با سایه ابرو یا ژل ابرو، کامل کنید. در سایر مطالب نیز مداد ابرو مارک های دیگر را نیز معرفی کرده ایم.

بدیهی است که هیچ ابزاری چون مداد ابرو، قادر به طراحی نبوده و نمی تواند کمان های تیز و انحنای مطلوب، تولید کند. ژل، ریمل و سایه ابرو؛ برای پرپشت کردن و حجیم تر کردن تارهای ابرو و بخش های خالی شده آن، مفید هستند. با تکیه بر این نکات و کمی دقت، می توانید از ابروهای فعلی خود، شمایلی تاثیرگذار به وجود آورده و بر زیبایی طبیعی خود، بیفزایید.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *