آرایش ناخن به کمک محصولات برند ماوالا

برند ماوالا به صورت کاملا تخصصی در بخش آرایش و مراقبت ناخن ها فعالیت داشته و گروه کاملی از محصولات را در این رده عرضه می کند. محصولات آرایش ناخن برند ماوالا را می توانید در یک سبد بزرگ و متنوع یافته و برای مراقبت و آرایش ناخن های خود، از آن ها بهره بگیرید.

لاک ناخن Elegance ماوالا

لاک ناخنلاک ناخن ماوالا دارای رنگ بندی بسیار گسترده بوده و هر رنگی که تصورش را کرده باشید، در این محصول دیده می شود. حجم هر لاک ناخن Elegance برند سوئیسی ماوالا، به اندازه 5 میلی لیتر بوده و قلمو پهن و خوش تراش آن نیز برای پوشش کامل ناخن، عالی به نظر می رسد.

 

 

محلول خشک کننده لاک Mavadray از محصولات آرایش ناخن برند ماوالا

محصولات آرایش ناخن برند ماوالابرای آن که لاک زده شده روی ناخن های خود را خیلی زود خشک کنید، محلول خشک کننده لاک Mavadry را امتحان کنید. این محلول خشک کننده لاک، به علاوه خاصیت خشک کنندگی سریع لاک، لایه براقی نیز روی ناخن های شما ایجاد می کند.

 

 

محلول رقیق کننده لاک ناخن Thinner ماوالا

لاک ناخناگر لاک ناخن شما مدتی بلااستفاده مانده و کمی سفت شده است، می توانید از محلول رقیق کننده لاک ناخن Thinner استفاده کرده و لاک را دوباره احیا کنید. اگر به خاطر داشته باشید، پیشتر از استون برای رقیق کردن لاک های ناخن استفاده می کردیم، اما برند ماوالا با این ترکیب مشکل را به شکلی حرفه ای حل کرده است.

 

کرم تقویت کننده ناخن Nailactan از محصولات آرایش ناخن برند ماوالا

کرم تقویت کننده ناخناگر ناخن هایی خشک و شکننده دارید، با استفاده از کرم تقویت کننده ناخن Nailactan، می توانید وضعیت آن ها را بهبود ببخشید. این کرم دارای ویتامین های مفید برای سلامت و تقویت ناخن ها بوده و باعث می شود تا ناخن های محکم تری داشته باشید. برای دریافت بالاترین تاثیر، این کرم را شب ها روی محل رویش ناخن های خود زده و به آرامی ماساژ دهید.

 

 

محلول صاف کننده شیارهای ناخن Ridge Filler برند ماوالا

برند ماوالاشیارهای ناخن می توانند ظاهری نازیبا داشته و از جلوه طبیعی دست های شما بکاهند. در صورتی که مایل به رفع این شیارها باشید، می توانید از محصول صاف کننده شیارهای ناخن Ridge Filler استفاده نمایید.

 

به علاوه پس از استفاده این محصول، لاک های رنگی با جلوه بیشتری روی ناخن های شما قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این محلول کاملا بی رنگ و بدون خاصیت براق کنندگی بوده و برای مصرف آقایان نیز توصیه می شود.

 

اسپری خشک کننده لاک Mavadry از محصولات آرایش ناخن برند ماوالا

محصولات آرایش ناخن برند ماوالابرای آن که لاک زده شده روی ناخن هایتان سریع خشک شده و هیچ گونه آسیبی نبیند، خرید اسپری خشک کننده لاک Mavadry را توصیه می کنیم.

روش مصرف این اسپری خشک کننده لاک به این صورت است که پس از یک دقیقه گذشت لاک زدن، باید آن را روی ناخن ها خود از فاصله 30 سانتی متری اسپری نمایید. این اسپری ضمن خشک کردن سریع لاک، به دوام بیشتر آن کمک کرده و در ضمن براقی خاصی به وجود می آورد.

 

تقویت کننده ناخن Nail Shield Cleanser And Oil Nail ماوالا

ناخنبرای ترمیم و تقویت ناخن های ظریف، شکننده و آسیب پذیر از Nail Shield Cleanser And Oil Nail استفاده نمایید. این روغن ناخن، باعث می شود که استحکام ناخن های شما افزایش یافته و در برابر ضربه محکم تر باشند. به علاوه با استفاده از این ترکیب، به بازسازی و زیبایی ناخن های خود نیز کمک خواهید کرد.

 

 

محلول محرک رشد ناخن Mavaderma Helps Speed Nail Growth از محصولات آرایش ناخن برند ماوالا

آرایش ناخندر صورتی که ناخن هایتان رشد مناسبی نداشته و پس از بلند شدن نیز ریشه ریشه می شوند، محلول محرک رشد ناخن Mavaderma Helps Speed Nail Growth را امتحان کنید. این محلول دارای روغن بادام شیرین، روغن زیتون، روغن جوانه گندم و دیگر ویتامین های لازم برای رشد ناخن ها است.

 

 

 

محلول لاک پاک کن Extra Mild Nail Polish Remover برند ماوالا

آرایش ناخن

اگر می خواهید حین پاک کردن پررنگ ترین لاک های ناخن، کمترین آسیب را به ناخن های خود برسانید، حتما محلول لاک پاک کن Extra Mild Nail Polish Remover از مارک سوئیسی ماوالا را امتحان کنید.

 

محلول محافظ ناخن Barrier Base Cleanser And Oil Nail از محصولات آرایش ناخن برند ماوالا

آرایش ناخناین محلول دارای آمینو اسید، کراتین، کلسیم و پروویتامین ها بوده و به ترمیم ناخن های شکننده و آسیب پذیر کمک می کند. به علاوه اگر ناخن هایتان خشک است، این محصول به رطوبت رسانی آن ها کمک خواهد کرد. در صورتی که استفاده از محلول فوق را به صورت منظم ادامه دهید، پس از مدتی شاهد بالا رفتن مقاومت ناخن های خود خواهید بود.

 

 

روغن ترمیم کننده و نرم کننده ناخن Huile Cuticule Oil برند ماوالا

برند ماوالاروغن ترمیم کننده و نرم کننده ناخن Huile Cuticule می تواند ناخن های نازک را ترمیم کرده و به آن ها قوام بیشتری ببخشد. این روغن با داشتن روغن زیتون، روغن آفتابگردان و روغن بادام شیرین؛ یک ترکیب مغذی برای ناخن ها به شمار می رود. بهترین زمان مصرف این محلول نرم کننده، شب ها است و با استفاده مداوم آن، روزها ناخن هایی عالی خواهید داشت.

 

 

محلول سفیدکننده ناخن Mava White Cleanser And Oil Nail برند ماوالا

آرایش ناخنبه کمک این محلول سفید کننده، می توانید رنگ زرد شده و کدر ناخن های خود را بهبود بخشیده و سفیدی مرواریدی به آن ها بدهید. این ترکیبدارای رنگدانه هایی است که در مقابل اشعه ماوراء بنفش تاثیرپذیرفته و زردی ناخن ها را برطرف می کند.

 

 

محلول استحکام بخش Scientifique Nail Hardener برند ماوالا

برند ماوالااین محلول استحکام بخش ناخن ها بوده و می تواند از لایه لایه شدن آن ها جلوگیری به عمل آورد. با استفاده این محصول، لاک ناخن نیز به شکلی زیباتر روی ناخن های شما قرار می گیرد.

 

 

ناخن های زیبا

با خرید محصولات مراقبت ناخن ماوالا، می توانید ناخن هایی زیبا داشته و از سلامت و استحکام آن ها نگهداری نمایید. این محصولات به شکلی حرفه ای تهیه شده و نقش درمانی در ناخن های آسیب دیده ایفا خواهند کرد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *