آیا کرم ضدچروک سی گل خوبه؟

کرم ضدچروک سی گل با حجم 40 لیتری خود، یکی از ارزان ترین کرم های ضدچروک ایرانی به حساب می آید که اثربخشی به نسبت رضایت بخشی نیز دارد. ایجاد چین و چروک های پوستی با بالا رفتن سن آغاز شده و به نظر می رسد که چاره ای برای جلوگیری قطعی از آن ها وجود ندارد. اما شما می توانید با به کار بردن کرم های ضدچروک مناسب و سازگار با سلامت و احیای پوست، به رفع چین و چروک ها کمک کرده و از تشکیل بیشتر آن ها نیز تا حدود زیادی جلوگیری کنید.

کرم ضدچروک سی گل

کرم ضدچروک سی گل اثربخشی بسیار فوری ندارد و اگر به دنبال کرم ضدچروکی هستید که بلافاصله تاثیرگذاشته و تمام چین و چروک ها را از بین ببرد، از خرید این کرم چندان رضایت نخواهید داشت. اما اگر به اندازه کافی صبور هستید، با تداوم استفاده از کرم ضدچروک سی گل، اثربخشی آن را دریافت خواهید کرد. در عوض اثر ضدچروکی که از این کرم بر پوست شما برجای می ماند، دوام زیادی داشت و به واقع نوعی اثر درمانی است.

در ترکیب کرم ضدچروک سی گل از ویتامین های  E و C استفاده شده است و همین طور این کرم حاوی آلفاهیدروکسی اسیدهای A.H.A است. اسید تارتریک، اسید لاکتیک، اسید مالیک و اسید سیتریک در این کرم ضدچروک ایرانی، برای باز کردن چروک های پوستی و ارتقا خاصیت کشسانی پوست جهت جلوگیری از چین و چروک های بعدی، عالی عمل می کنند. به علاوه در ترکیب آن سرامید و رتینول نیز جای دارد.

کرم ضدچروک سی گل

جالب است بدانید که این کرم کمی خاصیت لایه برداری نیز دارد. از این جهت برای آن دسته از افرادی که عاشق لایه برداری پوست خود هستند و همیشه از ماسک های گوناگون برای لایه برداری استفاده می کنند، با استفاده از این کرم، ضمن برخورداری از خاصیت ضدچروک آن، لایه برداری ضعیف را نیز تجربه خواهند کرد.

پیشنهاد می کنیم پیش از استفاده این محصول روی پوست صورت خود، کمی از آن را در پوست بخش داخلی بازو امتحان کنید تا احیانا دارای حساسیت نسبت به آن نباشید. در صورتی که پوست بازوی شما حساسیتی نشان نداد، می توانید با اطمینان از این کرم روی پوست صورت خود استفاده نمایید.

همین طور بخوانید: بهترین ژل آبرسان پوست خشک و آسیب دیده

3.4/5 (12 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *