آیا ادوپرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnight Fairy برای تابستان مناسب است؟

اگر می خواهید یک عطر زنانه نسبتا ارزان قیمت خریداری کنید که برای تابستان مناسب بوده و ماندگاری خوبی نیز داشته باشد، ادوپرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnight Fairy با بطری سیاه رنگ آن را پیشنهاد می کنیم. این ادوپرفیوم زنانه دارای رایحه شیرین و خنک بوده و برای روزهای بلند تابستانی، گزینه ای کارآمد محسوب می شود.

آیا ادوپرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnight Fairy برای تابستان مناسب است؟

ادوپرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnight Fairy

این ادوپرفیوم زنانه دارای حجم 100 میلی لیتر است و قیمت آن در قیاس با بوی خوش و میزان ماندگاری، فوق العاده مناسب به نظر می رسد. عجیب است و شاید انتظار داشته باشید که این رایحه با قیمت قابل توجه تری همراه باشد، اما خوشبختانه برند لنکوم توانسته رایحه ای قوی را در کنار نرخی مناسب، ارائه دهد.

در حقیقت به سختی می تواند ادوپرفیوم زنانه دیگری با این مشخصات در چنین رده قیمتی جستجو کرد. اما همان طور که گفتیم برند لنکوم توانسته روایح خوش و جذاب را در قیمت مناسب عرضه کند.

ادوپرفیوم زنانه لنکوم مدل Midnight Fairy

ساختار رایحه ادوپرفیوم Midnight Fairy را میوه و گل تشکیل داده و پیچیدن عطر چوب صندل در میان روایح آن، عالی به مشام می رسد. در واقع هر آن قدر که بوی گل و گیاه در این ادوپرفیوم غوغا کرده باشد، با رسیدن بوی چوب صندل، غلبه آن را به خوبی احساس خواهید کرد.

نت های آغازین Midnight Fairy برند سازنده لانکوم، از عطر هلو و توت فرنگی پر شده اند. نت های میانی با عطر گل لاله و گل سرخ همراه هستند و ماندگاری آن ها برای چندین ساعت متوالی طول می کشد.

در حالی که در نخستین ساعات بوی گل های لاله و سرخ با عطر توت فرنگی خودنمایی می کند و هر آن قدر که پیشتر می رویم، ذره ذره از بوی میوه کم شده و عطر کهربا و وانیل جای آن ها را می گیرند.

غلظت این عطر زنانه قابل توجه بوده و با چند اسپری از آن، به خوبی در بوی خنک و شیرین آن، غرق خواهید شد. در نهایت نت های پایانی را عطر کهربا، چوب صندل و وانیل به خود اختصاص داده اند که هر یک پس از دیگری میدان داری خواهند کرد.

محصولات مشابه دارای بیشترین تخفیف (کلیک کنید) :

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *