عطر خنک و تابستانی ؛ ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight حجم 100 میلی لیتر

اگر به دنبال یک عطر زنانه خنک و تابستانی می گردید، ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight با حجم 100 میلی لیتری خود، انتخابی ایده آل محسوب می شود. برند لنکوم در تولید عطرهای زنانه، موفق عمل کرده و با توجه به رده قیمت میانه محصولات آن، این عطرها و ادو پرفیوم ها، بازار خوبی را نیز به خود اختصاص داده اند.

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight دارای رایحه ای شیرین و خنک با عطر گل ها و گیاهان معطر است. سازنده چینی، حجم 100 میلی لیتری را برای این عطر زنانه انتخاب کرده است و با خرید آن، شاید بیش از 6 ماه بتوانید از این ادوپرفیوم زنانه، استفاده کنید.

ادو پرفیوم زنانه لنکوم مدل Amblight

با نخستین اسپری کردن Amblight، بوی گل یاسمین فضا را انباشته خواهد کرد. پس از آن نوبت به نت های میانی با عطر گل مریم و باز یاسمین می رسد که با توجه به ماندگاری قابل توجه عطر، ساعت های طولانی در مشام و احساس باقی خواهند ماند. پس از آن نیز در نهایت این عطر زنانه با بوی خوش و سحرانگیز گل رز، به پایان خود نزدیک می شود.

ماندگاری Amblight برند لنکوم، به اندازه کافی بوده و شما می توانید با اسپری کردن آن روی پوست تمیز و خشک، یک روز کامل را از رایحه خنک و طبیعی آن بهره مند باشید. با این همه هنوز باید این عطر زنانه را از عطرهای بسیار ماندگار و باکیفیت روز دنیا، در فاصله ای قابل توجه قرار داد و شاید باید آن را به عنوان یک خرید معمولی از دنیای عطرهای به روز، دانست.

همان طور که در تصویر می بینید، بسته بندی آن نیز زیبا و شیک بوده و رنگ صورتی قوطی عطر، با روحیات لطیف زنانه، سازگاری کامل دارد.

نکته: اگر چه برند لنکوم، یک نام تجاری فرانسوی است، اما کارخانه سازنده عطرهای لنکوم در چین فعالیت می کند.

موارد مشابه با بیشترین تخفیف (کلیک کنید)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *