به کمک بالم لب کامان مدل Strawberry Shine لب هایی درخشان داشته باشید

برای آن که زیبایی چهره شما کامل و بی نقص به نظر برسد، باید همیشه لب هایی زیبا و درخشان داشته باشید. همان اندازه که به پوست صورت یا اطراف چشم ها رسیدگی می کنیم، رسیدگی به پوست لب ها نیز حائز اهمیت است. اما چه محصولی به تقویت پوست لب کمک خواهد کرد؟ بالم لب کامان مدل Strawberry Shine از بهترین محصولاتی است که سازنده ایرانی با غنای ویتامینی، در اختیار مصرف کننده قرار داده است. این بالم لب حاوی مقادیر زیادی ویتامین A و ویتامین E بوده و به راحتی به پوست لب شما کیفیت می بخشد. در صورتی که هر شب پیش از خواب مقداری از این بالم لب را روی پوست لب های خود بزنید، صبح پوست لب هایتان کشیده و یکدست و کاملا زیبا و درخشان به چشم خواهد آمد.

بالم لب کامان مدل Strawberry Shine

به علاوه این بالم لب از برند کامان دارای SPF 15 بوده و تا حدود قابل توجهی از لب های شما در مقابل تابش اشعه های مضر نور خورشید محافظت می کند. همان طور که می دانید تابش اشعه های مضر نور خورشید بر پوست صورت یا پوست لب ها و …، باعث پیری زودرس شده و چروک های ریز و درشت به همراه خواهد داشت.

بالم لب کامان مدل Strawberry Shine

وجود روغن آرگان و شی باتر در این محصول برند کامان، به تقویت پوست لب ها کمک کرده و در ضمن خاصیت ترمیم کنندگی دارد. به این شکل اگر پوست لب های شما آسیب دیده یا بر اثر گذشت زمان و استفاده زیاد از محصولات آرایشی، آزرده شده است، بالم لب کامان کمک می کند تا پوست آسیب دیده آن، ترمیم شده و دوباره زیبایی و درخشش خود را به دست بیاورد.

بالم لب کامان در رده قیمتی مناسبی قرار داشته و با توجه به حجم آن، می توانید برای چندین ماه این محصول را مورد استفاده قرار دهید.

روش صحیح استفاده از بالم لب

اگر می خواهید استفاده از بالم لب با فایده حداکثری برای بهبود وضعیت پوست لب های شما همراه باشد، باید اصول و مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا آرایش لب های خود را به خوبی پاک کنید. (خط لب، رژ لب و …)
  2. به کمک یک دستمال تمیز، لب ها را خشک نمایید.
  3. اکنون به میزان کافی از بالم لب روی لب های خود زده و چند ثانیه صبر کنید تا جذب لب هایتان شود. (بهتر است بلافاصله لب ها را روی هم قرار ندهید.)
  4. پس از گذشت 10 تا 15 دقیقه می توانید لب های خود را آرایش کرده و در صورت تمایل خط لب یا رژ لب بزنید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *