برق ناخن(طراحی ناخن) + ویدئو آموزشی + خرید لاک ناخن

برند آلمانی اسنس در زمینه محصولات مانیکور، پدیکور، طراحی و زیبایی و برق ناخن؛ سبد محصولات بسیار بزرگی دارد. به واقع شما به وسیله محصولات زیبایی ناخن اسنس می توانید هر نوع آرایش ناخن مورد نظر خود را به شکلی حرفه ای انجام دهید.
در بخش اول معرفی محصولات طراحی ناخن برند اسنس، به معرفی لاک های براق و مات این برند، برچسب های طراحی و … پرداختیم. در این مطلب با ماهمراه باشید تا با سایر محصولات زیبایی ناخن این برند آلمانی؛ آشنا شوید.

قطره خشک کننده لاک ناخن

طراحی ناخناگر برای خشک شدن لاک ناخن خود، عجله دارید؛ قطره Express Dry می تواند ظرف مدت 60 ثانیه، ناخن هایتان را کاملا خشک و رنگ لاک را روی آن ها ثابت نماید. شما می توانید با کمک قطره چکان Express Dry، چند قطره از این محصول روی لاک ناخن های خود چکانده و تنها 60 ثانیه و حتی کمتر از آن، منتظر بمانید. به علاوه وجود ویتامین E و روغن بادام موجود در این محلول، باعث جلوه ی بیشتر ناخن هایتان شده و نمایی خیره کننده به خود می گیرند.

 

 

اسپری خشک کننده لاک Express Dry از محصولات زیبایی ناخن اسنس

طراحی

اما اگر استفاده از قطره چکان برایتان کمی سخت می نماید؛ باید بگوییم که برند اسنس جایگزین بهتری نیز در سبد محصولات خود ارائه کرده است. شما می توانید از اسپری خشک کننده ناخن Express Dry استفاده کرده و به راحتی لاک ناخن های خود را خشک کنید. این اسپری ضمن خشک کردن سریع لاک، جلوه ی براق و زیبایی نیز روی آن ها ایجاد می کند.

 

 

برق ناخن

اسنسبرای حفاظت از ناخن های خود و براق کردن هر چه بیشتر سطح آن ها، می توانید از محصول Gel Look Plumping برند اسنس استفاده کنید. این محصول هم برای استفاده به تنهایی و هم روی یک لایه لاک ناخن، توصیه می شود. با استفاده از آن، ناخن هایتان درخشش فوق العاده ای پیدا کرده و مقاومت بالاتری نیز در مقابل شستشو، ضربه و … خواهند داشت.

 

طراحی ناخن ساده در منزل

 

برق ناخن و پایه مانیکور 2 in 1 از محصولات زیبایی ناخن اسنس

برق این محصول دارای دو کاربرد مجزا است. شما می توانید از آن به عنوان برق ناخن استفاده کرده و یا آن را به عنوان پایه مانیکور، به کار برید. به هر صورت 2 in 1 base & top coat، می تواند به حفاظت از سلامت ناخن های شما کمک کرده و آن ها را بارها مقاوم تر سازد.

 

 

 

مات کننده ناخن

مات کننده ناخناین سه بار تکرار شدن واژه matt به عنوان مات کننده در نام این محصول از برند اسنس، می تواند به اندازه کافی گویای میزان مات کنندگی آن باشد. اگر به داشتن ناخن های مات علاقه مند هستید، محصول matt matt matt، می تواند به عنوان گزینه ای عالی مطرح باشد. شما امکان استفاده از آن در هر دو فرم به تنهایی روی ناخن اصلی و یا روی پوشش لاک را خواهید داشت.

 

 

براق کننده ناخن درخشان کننده

براق کننده اگر علاقه مند هستید تا ناخن های شما، حتی در تاریکی درخشش خاصی داشته و پرجلوه به چشم بیایند؛ می توانید از محصول Glow in the Dark استفاده نمایید. با استفاده از این براق کننده ناخن، بارها بر جذابیت دست های شما افزوده شده و می توانید سحرانگیز ظاهر شوید.

 

 

 

براق کننده ناخن بسیار زیبا

طراحی ناخنبرای این که ناخن های شما، برق دم پری دریایی را به خود بگیرند، کافی است که یک قلمو از براق کننده ناخن Mermaid Sprinkles روی آن ها بزنید. البته مدتی است که ناخن های براق، کمتر طرفدار داشته و لاک های مات ترجیح داده می شوند. اما یک بار از این برق ناخن روی ناخن های خود زده و ببینید دوباره چطور ناخن های براق و گیرا، جای خود را در دنیای مد باز می کنند!

 

 

 

 

برق ناخن ضد آب

برق ناخن اسنساین برق ناخن علاوه بر این که فوق العاده درخشان و جذاب می نماید، بلافاصله خشک شده و مقاومت بالایی نیز در برابر تماس با آب، دارد. در صورتی که می خواهید لاک روی ناخن خود را دوام بیشتری بخشیده و ضمنا سریع تر آن را خشک نمایید؛ حتما محصول Ultra Quick Dry از برند جوان پسند اسنس را امتحان نمایید.

 

 

 

 

پوشش پایه ناخن Extreme Last Base از محصولات زیبایی ناخن اسنس

اسنسبرای هر مدیکور یا پدیکور، نیاز به یک لایه پوشش پایه ای دارید و این را به وسیله Extreme Last Base، تامین خواهید ساخت. این پوشش پایه، باعث می شود که لاک ناخن با زیبایی بیشتری روی ناخن های شما قرار گرفته و سریع تر خشک شود. به علاوه از پریده شدن رنگ ناخن از سر ناخن های شما نیز جلوگیری می کند.

 

 

 

 

براق کننده ناخن Extreme Shine

براق کننده ناخن Extreme Shineبرای دریافت بیشترین خاصیت براق کنندگی روی ناخن های خود، توصیه می کنیم که به سراغ محصول Extreme Shine برند اسنس بروید. این برق ناخن بالاترین میزان درخشش را داشته و به سرعت روی ناخن های شما خشک خواهد شد. این چیزی است که همیشه باید روی میز آرایش خود داشته و برای حفاظت از ناخن ها، به صورت هفتگی از آن استفاده نمایید.

 

 

 

برق ناخن

طراحی ناخنبرای داشتن ناخن هایی مقاوم در برابر تماس با آب و ضربه و همین طور با سطح درخشش بالا، از محصول Ultra Gloss استفاده نمایید. این برق ناخن به شکل پوششی نازک روی ناخن های شما قرار گرفته و بلافاصله پس از آن، خشک خواهد شد. مهم نیست که آن را روی ناخن های خود یا پوشش لاک و طراحی فرنچ و … استفاده کنید؛ به هر صورت Ultra Gloss، با درخشش خود چشم ها را خیره خواهد ساخت.

 

 

 

مقاوم کننده ناخن Ultra Strong

مقاوم کننده ناخناگر ناخن های شما نرم و شکننده می نمایند، احتمالا نوعی با کمبود کلسیم در بدن خود مواجه هستید. اما گذشته از تامین آن، می توانید به کمک محصولی چون مقاوم کننده ناخن Ultra Strong، به ناخن های خود قوام بخشیده و آن ها را محکم سازید. برای دریافت نتیجه مطلوب، لازم است که استفاده از Ultra Strong را ادامه داده و آن را زیر پوشش لاک های ناخن نیز به کار برید.

 

 

 

نگهداری از ناخن ها

به خاطر داشته باشیم که نگهداری از ناخن ها، برای داشتن دست هایی همیشه زیبا، ضرورت دارد. لاک زدن مداوم روی ناخن های دست یا پا، باعث می شود که آن ها مقاومت خود را از دست داده و شکننده و آسیب پذیر شوند. به همین علت ضمن استفاده از محصولات زیبایی ناخن ها، به فکر تقویت، مراقبت و نگهداری از آن ها نیز باشید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *