برند تافت – محصولات آرایش مو

یکی از قدیمی ترین و نام آشناترین برندهای آرایش مو، نام تجاری تافت آلمانی است. برند تافت، از سال های گذشته در میان بانوان و آقایان ایرانی نیز شناخته شده و محبوب بوده است. محصولات آرایش مو برند تافت آلمان، در یک گروه بزرگ جای داشته و تمامی انواع نیازهای آرایشی مو را پوشش می دهند. برای اطلاع از برترین های این محصولات، این مطلب را تا انتها، مطالعه نمایید.

 

اسپری صاف کننده مو Keratin برند تافت

برند تافتاین اسپری برای صاف کردن موهای مجعد و فر، کارایی داشته و کراتین موجود در آن، به نگه داشتن موها در حالت نرم و صاف کمک می کند. با استفاده از اسپری صاف کننده مو Keratin تافت، می توانید تا 48 ساعت ماندگاری برای موهای خود در حالت صاف شده، ایجاد نمایید.  این حالت، بدون هیچ گونه چسبندگی بوده و با گذشت زمان نیز روی موها سفیدک نمی زند.

 

 

 

اسپری نگهدارنده حالت مو Power Hair Lacquer از محصولات آرایش مو برند تافت

اسپری نگهدارنده حالت مواین اسپری نیز حاوی کراتین است و می توانید پس از آرایش موی خود، از آن به عنوان یک نگهدارنده قوی استفاده کنید. خاصیت نگهداری مو در این تافت، تا 24 ساعت خواهد بود و بلافاصله پس از استفاده، خشک شده و به رنگ خود موها بازمی گردد. به علاوه این محصول، از شکنندگی تارهای مو جلوگیری کرده و به آن ها نرمی قابل توجهی می بخشد.

 

 

واکس مو Power Wax برند تافت

واکس موبرای حالت بخشیدن به موهای خود، می توانید از واکس مو تافت استفاده کنید. این تافت به هیچ رو، روی موها سفیدک نزده و تا 48 ساعت ماندگاری خواهد داشت. استفاده از واکس مو Power Wax، می توانید تارهای موی خود را تقویت کرده و آن ها را نرم و خوش حالت نمایید.

 

 

واکس مو Shine Gel-Wax از محصولات آرایش مو برند تافت

محصولات آرایش مو برند تافتاگر مایل به داشتن موهایی براق و درخشان هستید، واکس مو Shine Gel-Wax برند تافت، می تواند به شما کمک کند. این واکس مو، ضمن حالت بخشی به موها، آن ها را براق ساخته و تا 24 ساعت دوام خواهد داشت.

 

 

ژل حالت دهنده مو Titan Looks برند تافت آلمان

برند تافت آلماناین ژل بدون چربی بوده و به موها برق اضافه نمی دهد. می توانید از ژل حالت دهنده مو Titan Looks برند تافت آلمان، برای حالت بخشیدن به موها استفاده کرده و نگران چربی ناخوشایند رایج در ژل های مو نباشید. این ژل در مقابل گرما و رطوبت، مقاومت کافی دارد و ساعت های طولانی ماندگاری خواهد داشت.

 

 

اسپری نگهدارنده حالت مو Ultra از محصولات آرایش مو برند تافت

محصولات آرایش موبرای نگه داشتن آرایش های مو ظریف و حرفه ای، به یک اسپری نگهدارنده حالت مو اجتیاج خواهید داشت. اسپری نگهدارنده حالت مو Ultra برند تافت، ماندگاری بالایی داشته و توصیه می شود. این محصول از ساده ترین و در عین حال پرفروش ترین اسپری های تافت است و حجم آن به 250 میلی لیتر می رسد.

 

 

اسپری نگهدارنده حالت مو Ultimate مارک تافت

اسپری نگهدارنده حالت مواگر برای نگهداری حالت موی خود، به دنبال محصول قوی تری از مدل قبلی هستید، اسپری نگهدارنده حالت مو Ultimate تافت، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این اسپری بدون ایجاد چسبندگی، موها را در حفاظ خود قرار داده و تا ساعت ها ماندگاری به وجود می آورد. همچنین لازم به ذکر است که با استفاده از اسپری Ultimate تافت، موهایتان براق شده و درخشش خاصی پیدا می کنند.

 

 

ژل حالت دهنده مو Ultra Wet Gel از محصولات آرایش مو برند تافت

محصولات آرایش مو برند تافتبرند آلمانی تافت، ژل های مو متنوعی تولید کرده است و ژل حالت دهنده Ultra Wet Gel یکی از بهترین آن ها است. این ژل دارای خاصیت براق کنندگی بوده و اگر نسبت به موهای براق احساس خوشایندی نداشته باشید، Ultra Wet Gel برایتان مناسب نخواهد بود. در ضمن این محصول برند آلمانی، دارای ترکیبات تقویت کننده مو بوده و می توانید تارهای مو را ترمیم کرده و کیفیت بهتری به آن ها ببخشد.

 

 

اسپری نگهدارنده حالت مو Classic Halt And Pflege

اسپری نگهدارنده حالت مواین اسپری آرایش موها را تا 24 ساعت حفظ کرده و ضمنا برق و درخششی دیدنی، به وجود می آورد. اسپری نگهدارنده حالت مو Classic Halt And Pfelge، در مقابل رطوبت مقاومت خوبی داشته و فورا پس از استفاده، خشک شده و آن قدرها منتظرتان نمی گذارد.

 

 

 

موس حالت دهنده مو Ultra Mousse

حالت دهنده موموس در عین حال که موها را حالت می بخشد، آن ها را نرم کرده و نیز درخشان می سازد. با کمک این موس می توانید موهای خود را مرطوب ساخته و این رطوبت را تا 24 ساعت حفظ کنید. موس حالت دهنده مو Ultra Mousse، فاقد ویتامین و ترکیبات تقویتی بوده و در صورتی که بخواهید موهای شما ویتامینه شوند، باید سراغ محصولات تکمیلی بروید.

 

 

اسپری نگهدارنده حالت مو Volume Hairspray از محصولات آرایش مو

محصولات آرایش مو برند تافتاین اسپری علاوه بر خاصیت نگه داشتن حالت موها، به آن ها حجم نیز می بخشد. به این شکل شما دو خاصیت را در یک محصول در اختیار خواهید داشت. توجه داشته باشید که اسپری Volume تافت، دارای میزان نگهدارندگی حالت مو متوسط بوده و دوام آن تا 24 ساعت تضمین شده است.

 

 

 

آدامس مو Remoldable برند تافت

آدامس مواین محصولی جدید در دنیای حالت دهنده های مو است که به شکلی کاملا حرفه ای، موها را حالت داده و تا زمانی طولانی وضعیت آن ها را حفظ می کند. به علاوه جلوه آدامس مو Remoldable، براق بوده و تارهای موی شما را درخشان می کند. اما خیالتان بابت چسبنده شدن موها پس از استفاده Remoldable راحت باشد. این حالت دهنده چسبندگی نداشته و سفیدک نیز بر جای نخواهد گذاشت.

 

 

واکس مو Green برند تافت

واکس مواین واکس مو دارای کافئین در ترکیب خود بوده و از همین روی به تقویت تارهای مو کمک زیادی می کند. با استفاده از آن می توانید موهای خود را آبرسانی کرده و به درخشان شدن آن ها کمک نمایید. این واکس مو، از مرغوب ترین واکس موهای برند تافت به شمار می رود و فروش خوبی را در فصول سال، پشت سر می گذارد.

 

 

کلام آخر

آرایش حرفه ای موها به ویژه در میهمانی ها و مراسم، فرآیندی طولانی را می طلبد. اما برای حفظ این حالت و آرایش، باید از اسپری های نگهدارنده استفاده نمایید. با خرید اسپری های نگهدارنده مو تافت، می توانید بهترین وضعیت نگهداری از حالت موها را به وجود آورده و بدون سفیدک و چرب شدن، زیبایی دلخواه خود را به دست بیاورید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *