برند رولون – معرفی بهترین سایه ها

سایه های برند رولون در رنگ بندی های بسیار استثنائی و جذابی عرضه می شوند. شما می توانید در این سایه ها، رنگ های خاصی بیابید که سبکی خاص از آرایش را ایجاد می کنند. در این گروه کالایی پالت سایه، سایه های تکی و … را می بینیم که هر یک مزایای خود در خرید را حمل می کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

پالت سایه Color Stay Looks Book مارک رولون

مارک رولوناین پالت سایه در 8 رنگ عرضه شده و دارای ترکیب رنگی بسیار زیبا است. شما می توانید با استفاده از رنگ بندی آن، آرایشی متفاوت برای چشم های خود ایجاد کرده و از جلوه اکلیلی آن ها لذت ببرید.

رنگ های پالت سایه Color Stay Looks Book برند رولون، بسیار زنده بوده و تا بیست و چهار ساعت روی پلک های شما دوام خواهند داشت. ترکیب رنگ های مختلف این پالت، در طیف های همسانی قرار داشته و هر یک سبک و تم رنگی از آرایش چشمی را پشتیبانی می کنند.

این پالت ها به صورت قابل حمل طراحی شده اند و به راحتی در کیف آرایش شما جای می گیرند. در ترکیب رنگ آن ها، رنگ های مات، براق و اکلیلی را مشاهده خواهید کرد. پالت های سایه Color Stay Looks Book در پنج ترکیب رنگ به نام های Original، Insider، Player، Maverick و Enigma عرضه می شوند.

 

پالت سایه Color Stay 16-Hour از سایه های برند رولون

سایه های برند رولونپالت سایه Color Stay 16-Hour، در هر بسته دارای 4 رنگ هم طیف بوده و می تواند تا 16 ساعت دوام داشته باشد. بافت مخملی و نرم این پالت سایه، برای لطیف و رویایی نشان دادن پلک ها ایده آل است. شما ممکن است از رنگ های داخل هر پالت به صورت جداگانه و یا در یک ترکیب زیبا بهره مند شوید.

 

 

رنگدانه های این محصول تند و کاملا زنده به نظر می رسند و از صبح تا شب دوام خواهند داشت. به علاوه اپلیکاتور آن برای گسترده کردن رنگ روی پلک کارایی داشته و می توانید به کمک سر دوم و باریک آن، چروک های ایجاد شده از رنگ سایه را محو کنید. لازم به ذکر است که این سایه توسط متخصصان چشم پزشکی تست شده و کاملا تائید گشته است.

 

سایه تک رنگ Color Stay Creme برند رولون

سایه تک رنگسایه تک رنگ Color Stay Creme دارای 18 رنگ مختلف بوده و تنوع بالایی در رنگ بندی را نشان می دهد. این سایه را می توانید به راحتی با رنگ های دیگر مخلوط کرده و ترکیب رنگ دلخواه خود را ایجاد نمایید.

میزان ماندگاری آن نیز تا 24 ساعت اعلام شده است. در میان رنگ های آن، انواع مات و براق و اکلیلی را می یابید که هر یک با توجه به سبک های آرایش مختلف، مناسب هستند. این محصول نیز تحت تست چشم پزشکی قرار گرفته و هیچ گونه عارضه چشمی از آن گزارش نشده است.

 

کیت سایه Photo Ready برند رولون

کیت سایهبه کمک این کیت سایه حرفه ای، می توانید حالت چشم های خود را تغییر داده و نگاهی عمیق و جذاب به وجود آورید. جالب است بدانید که هر کیت سایه Photo Ready، به وسیله متخصصان آرایش رنگ بندی خود را گرفته است و می توانید به ترکیب رنگ آن ها، اطمینان کامل داشته باشید.

در هر پالت سایه چشم، 5 رنگ قرار گرفته است که با یک اپلیکاتور دو سر همراه شده اند. کیت سایه Photo Ready در 8 نوع مختلف عرضه می شود.

 

 

پالت سایه Illuminance Creme از سایه های برند رولون

کیت سایهپالت سایه Illuminance Creme، دارای رنگ های براق و پرجلوه است. اگر می خواهید رنگی بی رقیب و کاملا منحصر به فرد ایجاد کنید، به شما توصیه می کنیم که از ترکیب آن ها استفاده کرده و رنگ های دلخواه خود را به وجود بیاورید.

به علاوه لازم به ذکر است که این پالت ها دارای یک آینه در درب بالایی خود هستند و می توانید به راحتی از همین آینه برای آرایش خود بهره ببرید. پالت سایه Illuminance Cream در 6 بسته مختلف رنگی بسیار هیجان انگیز، از سوی برند رولون ارائه شده است.

 

سایه Photo Ready Eye Art قلمی رولون

سایه Photo Ready Eye Artاین سایه قلمی دارای دو سر متفاوت است. یک سر آن مات بوده و سر دیگر اکلیلی و فوق العاده براق است. شما می توانید سایه قلمی Photo Ready Eye Art را در 8 رنگ مختلف تهیه کنید. استفاده از این سایه بسیار ساده بوده و برای مبتدی ها در آرایش چشمی، کاربری آسانی دارد. سایه های قلمی، به راحتی داخل کوچکترین کیف های لوازم آرایش جای گرفته و حمل و نقل بسیار راحتی دارند.

 

 

سایه مایع Crystal Aura Liquid Alloy از سایه های برند رولون

سایه های برند رولوناین سایه مایع برای برجسته کردن پلک ها، عالی خواهد بود. شما می توانید از محصول Crystal Aura Liquid Alloy، چهار رنگ طوسی، بنفش روشن، لیمویی و صورتی کدر را خریداری کنید.

رنگ های متالیک آن، برای برجسته کردن پلک ها طراحی شده و تا چندین ساعت دوام خواهند داشت. البته لازم است که این سایه را روی پلک کاملا خشک و عاری از هر گونه چربی استفاده کنید. به علاوه مایع بودن آن باعث می شود تا آرایش کردن به کمک این سایه مایع برند رولون، کمی سخت تر از سایر سایه های پودری باشد.

 

 

سایه Crystal Aura Putty مارک رولون

سایهاین سایه پودری دارای چها ررنگ مختلف بوده و رنگدانه های اکلیلی آن، عالی به نظر می رسند. ممکن است برای نخستین بار پوشش دهی آن برایتان مشکل ساز باشد و نتوانید به خوبی بافت این سایه را روی پلک خود پخش کنید. اما با کمک یک اپلیکاتور نرم یا قلمی باریک، می توانید بهترین استفاده از سایه Crystal Aura Putty را به دست بیاورید.

 

 

سخن پایانی

سایه های رولون دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و اغلب مورد تست چشم پزشکی قرار گرفته اند. اما با این همه در صورتی که حین استفاده از سایه های رولون، مقداری از آن ها داخل چشم شما ریخت، حتما چشم های خود را با آب سرد شده و مجددا آرایش خود را از سر بگیرید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *