برند رکسونا – معرفی ضدتعریق ها

ضدتعریق های برند رکسونا دارای تاثیرگذاری نسبتا خوبی در زمینه خوشبو نگاه داشتن بدن و جلوگیری از تعریق زیاد هستند. این محصولات در رده قیمتی متوسطی جای داشته و تنوع بالایی نیز دارند. ضدتعریق های رکسونا در دو گروه مردانه و زنانه جای می گیرند و در انواع اسپری، استیک و ژل هستند.

 

استیک ضدتعریق مردانه V8 برند رکسونا

برند رکسونااستیک ضدتعریق مردانه V8، دارای میزان ماندگاری 48 ساعته است و احتمالا در هوای گرم تا یک شبانه روز تاثیرگذاری مطلوب خواهد داشت. با استفاده از این محصول می توانید ضمن خوشبو نگاه داشتن خود، از تعریق و ایجاد لکه روی لباس جلوگیری به عمل آورید.

 

 

اسپری ضدتعریق زنانه Shower Fresh از ضدتعریق های برند رکسونا

اسپری ضدتعریق زنانهاین اسپری حجم 150 میلی لیتر داشته و طبق توضیحات روی محصول باید تا 48 ساعت ماندگاری و تاثیرگذاری داشته باشد. این اسپری فاقد الکل بوده و هیچ لک یا سفیدک روی لباس ها برجای نخواهد گذاشت.

 

استیک ضدتعریق مردانه Invisible مارک رکسونا

ضدتعریق مردانهشاید رنگ سیاه بسته بندی این استیک ضدتعریق را بتوانیم نشانه ای از تاثیرگذاری قوی آن بدانیم. استیک ضدتعریق مردانه Invisible مارک رکسونا هیچ اثری روی لباس ها برجای نمی گذارد.

معمولا استیک های ضدتعریق تقلبی، روی لباس لکه های کرم رنگ یا زرد به وجود می آورند و محصولات Invisible از این قاعده مستنثی هستند. به علاوه این استیک رایحه ای تند و خوشبو داشته و می تواند تا ساعت ها بدن شما را خوشبو نگاه دارد.

 

رول ضدتعریق مردانه Invisible از ضدتعریق های برند رکسونا

ضدتعریق های برند رکسونارول ضدتعریق مردانه Invisible دارای قابلیت خوشبوکنندگی پوست بوده و سلول های پوست را در مقابل تعریق تازه و خشک نگاه می دارد. شما می توانید از این محصول روی پوست خود در نقاط تعریق پذیر، استفاده کرده و مطمئن باشید که تا ساعت ها این نقاط بدن خشک و خوشبو باقی می مانند.

 

البته در روزهای بسیار گرم سال، شاید لازم باشد که پس از گذشت چند ساعت رول ضدتعریق Invisible را روی پوست خود تجدید نمایید. به این شکل کارایی آن بالا رفته و تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

 

استیک ضدتعریق زنانه Cotton برند رکسونا

استیک ضدتعریق زنانهاین استیک ضدتعریق رایحه ای لطیف و ملایم دارد. برای استفاده از آن باید ابتدا محل مورد نظر را به خوبی خشک کرده و سپس به مقدار مناسب از این استیک روی محل بمالید. کافی است چند ثانیه صبر کنید تا استیک Cotton رکسونا، در محل خشک شده و دوامی 48 ساعته پیدا کند. این محصول زنانه از برند رکسونا؛ فروش زیادی دارد و یکی از محبوب ترین محصولات ضدتعریق میان بانوان است.

 

 

استیک ضدتعریق مردانه Xtra Cool از برند رکسونا

استیک ضدتعریق مردانهرایحه استیک ضدتعریق مردانه Xtra Cool، با عطر نعناع همراه است و می تواند از تعریق روزانه جلوگیری به عمل آورد. ماندگاری این محصول نیز 48 ساعت اعلام شده است و حجم آن به 40 میلی لیتر می رسد.

 

 

استیک ضدتعریق مردانه Quantum برند رکسونا

برند رکسونااین استیک از محصولات فوق العاده قوی برند رکسونا محسوب می شود و برای قرار گرفتن در آب و هوای بسیار گرم و مرطوب، کارایی دارد. استیک ضدتعریق مردانه Quantum برای داشتن روزی خوشبو و خشک، گزینه ای عالی است!

 

 

اسپری ضدتعریق مردانه Xtra Cool برند رکسونا

اسپری ضدتعریق مردانهبا استفاده از این اسپری می توانید عطر نعناع را به پوست خود افزوده و برای ساعت های طولانی از آن بهره مند باشید. این اسپری خاصیت ماندگاری طولانی مدت دارد و بیش از یک شبانه روز دوام خواهد داشت.

 

 

اسپری ضدتعریق مردانه Sport Defence از ضدتعریق های برند رکسونا

ضدتعریق های برند رکسونادر ترکیب این اسپری ضدتعریق از الکل استفاده نشده است. رایحه آن بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند بهترین کارایی خود را ظرف مدت 24 ساعت حفظ کند. البته کمپانی رکسونا دوام آن را 48 ساعت اعلام کرده است؛ اما نباید آن قدرها روی این مدت دوام حساب باز کنید.

 

رول ضدتعریق زنانه Power Dry از محصولات رکسونا

محصولات رکسونااین رول ضدتعریق زنانه تا 48 ساعت ماندگاری دارد و اگر در آب و هوای معمولی از آن استفاده کنید؛ این دوام را تجربه خواهید کرد. البته اگر حساسیت پوستی دارید یا ریسک عکس العمل های آلرژیک در شما وجود دارد؛

باید ابتدا این رول را در بخشی از بازوی خود مورد تست قرار دهید. این محصول ضدحساسیت نیست و احتمال ایجاد حساسیت حین مصرف آن، وجود دارد.

 

 

اسپری مردانه Invisible Ice Fresh از ضدتعریق های برند رکسونا

اسپری مردانهاسپری مردانه Invisible Ice Fresh بسیار خنک است و حین استفاده از آن، احساس خنکی را تجربه خواهید کرد. این اسپری به شما کمک می کند تا تمام طول روز را بدون تعریق سپری کرده و بوی خوش و مطبوعی همراه داشته باشید.

 

اسپری ضدتعریق مردانه V8 برند رکسونا

برند رکسونااستیک ضدتعریق V8 را بررسی کردیم؛ از این ترکیب اسپری V8 نیز طراحی و تولید شده است. اسپری V8 دارای حجم 150 میلی لیتری بوده و ماندگاری آن در توضیحات محصول؛ 48 ساعت ذکر شده است.

 

 

اسپری ضدتعریق مردانه Active Dry مارک رکسونا

مارک رکسونااسپری ضدتعریق مردانه Active Dry مارک رکسونا، به سرعت روی پوست خشک شده و بویی خوش به وجود می آورد. این اسپری خاصیت ضدتعریق متوسطی داشته و تا چندین ساعت پیاپی اثر خود را حفظ خواهد کرد.

 

 

اسپری ضدتعریق زنانه Invisible Black + White از بهترین ضدتعریق های برند رکسونا

بهترین ضدتعریق های برند رکسونابا استفاده از این اسپری، لباس های خود را در مقابل لک های ناشی از تعریق، محافظت خواهید کرد. این اسپری ذره ای تاثیر روی رنگ لباس ها برجای نگذاشته و می تواند در خاصیت ضدتعریقی، عملکردی عالی داشته باشد.

 

 

اسپری ضدتعریق زنانه Stay Fresh مارک رکسونا

اسپری ضدتعریق زنانهاین اسپری دارای عطر خوش و خنک سیب است و می تواند تا 48 ساعت ماندگاری داشته باشد. البته بیشترین تاثیر در 24 ساعت اول بوده و در 24 ساعت دوم اثربخشی آن کمتر خواهد بود.

 

سخن پایانی

اسپری ها و رول های ضدتعریق رکسونا با مبدأ برند ترکیه ای، دارای کیفیت مناسبی برای وضعیت آب و هوایی ایران هستند. با خرید اسپری های ضدتعریق رکسونا می توانید خود را برای یک روز بدون تعریق و کاملا خوشبو مهیا سازید. این اسپری ها و رول های ضدتعریق رکسونا، بدون لکه بوده؛ اما ضدحساسیت نیستند. به همین دلیل باید حتما ابتدا تست حساسیت از این محصولات روی پوست بازوی خود انجام دهید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *