رازهایی برای حجیم کردن مژه ها به کمک ریمل پرستیژ

مژه های بلند و حجیم یکی از علاقمندی های خانم هاست. البته خیلی ها از این نعمت به صورت خدادادی برخوردار بوده و خیلی های دیگر هم به روش های مختلف مانند کاشت مژه، برای داشتن آن تلاش می کنند. به خاطر اینکه مژه یکی از اصلی ترین المان هایی است که در زیبایی تاثیر داشته و بیش از هر چیز دیگری، چهره یک خانم را جذاب و گیرا می کند. پس می توان اذعان داشت که حجیم کردن مژه ها تاثیر زیادی بر زیبایی خواهند داشت.

حجیم کردن مژه

مژه ها برای اینکه سالم و زیبا بمانند، نیازمند رسیدگی هستند. مانند مو، ابرو، ناخن و خیلی دیگر از چیزها، بایستی مراقبت ویژه ای از آن ها کرد و آن ها را به بهترین شکل تقویت نمود.

ویتامین ها و برخی از ترکیبات گیاهی می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی مژه ها، رشد سریع آن ها و مواردی از این قبیل داشته باشند و تا حد زیادی به بلند شدن و حجیم شدن آن ها کمک کنند.

 

نکته آرایشی : چگونه با کمک ریمل، مژه ها را بلند و حجیم کنیم؟

نحوه صحیح استفاده از ریمل های حجم دهنده و بلند کننده، در زیبا سازی مژه ها تاثیر فراوانی دارد. البته بعد از آنکه توانسته اید ریملی مخصوص بلند کردن و پرپشت کردن مژه ها انتخاب نمایید.

 بهتر است در زمان ریمل زدن نگاه را به پایین انداخته و برس ریمل مورد نظر را از ریشه به سمت نوک مژه ها بکشید. برخی از ریمل ها با یکبار کشیدن، مژه ها را بلند و پرپشت می کنند.

اما اگر می خواهید مژه هایی پر تر و بلند تر داشته باشید، دو الی سه بار این عمل را تکرار نمایید و سعی کنید در حین ریمل زدن، کمی دست خود را به چپ و راست تکان داده تا مانع چسبیدن مژه ها به یکدیگر شوید.

 

نکته آرایشی : رازهایی برای حجیم کردن مژه ها

بسیاری از افراد هستند که از ابتدای کار مژه های صاف، کوتاه و کم حجمی داشته و روش های درمانی روی بهبود مژه هایشان تاثیری نداشته است. سوالی که ممکن است ذهن این افراد را درگیر به خود کند، این است که چگونه می توان مژه ها را بلند و حجیم نمود؟

حجیم کردن مژه

پاسخ این سوال آسان است. البته این به شما وابستگی دارد که داشتن مژه های بسیار زیبا و بلند تا چه زمانی شما را راضی نگه خواهد داشت. خیلی ها برای داشتن مژه های زیبا، به دنبال کاشت مژه می روند که از نظر علمی، این کار اصلاً درست نیست و سبب ضعیف شدن مژه های خود فرد خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما، استفاده از ریمل های بلند کننده و حجم دهنده ای است که در بازار موجود می باشد. خیلی از ریمل های باکیفیتی که این روزها در بازار موجود هستند، فرق نمی کند برند ایرانی باشد یا برند خارجی، با برس های خاص و منحصر به فردی که داشته می توانند زیباترین فرم را به مژه های شما بدهند و کمک کنند تا شما مژه های بلند و حجیم داشته باشید.

شایان ذکر است که در مواد این ریمل ها اکثراً ویتامین و مواد مغذی وجود دارد که استفاده از آن ها جنبه درمانی هم خواهد داشت.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده پرستیژ مدل TOTAL INTENSITY

  • پرفروش و پرتقاضا
  • حجیم کردن مژه ها
  • ساخت آمریکا
  • برند پرستیژ
  • ضدآب نیست
  • دارای قلم مخروطی
  • دارای ترکیبات گیاهی
  • دارای ویتامین

تعداد فروش امروز : 27

 

حجیم کردن مژه

این ریمل دارای خاصیت بلندکنندگی و حجم دهندگی مژه ها بوده و سیاهی کامل و جذابی دارد. کافی است که آن را چند با روی مژه های خود زده و متوجه پوشش دهی عالی این محصول شوید.

 

قلم مخروطی مخصوص حجیم کردن ریمل

قلم مخروطی شکل ریمل Total Intensity برای فرم بخشیدن به مژه های شما عالی به نظر می رسد و می تواند صاف ترین مژه ها را نیز حالت ببخشد.

 

دارای ترکیبات گیاهی و معدنی

این محصول از برند پرستیژ، دارای ترکیبات گیاهی و معدنی بوده و با ویتامین ها غنی سازی شده است.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *