چطور خشکی پوست خود را برطرف کنیم؟

برطرف کردن خشکی پوست چیزی نیست که بتوان آن را در عرض مدت یک یا دو روز انجام داد و به حتم نیازمند کاری طولانی مدت و رسیدگی کامل و اثربخش است. اگر بخواهید خشکی زیاد از حد و مزمن پوست شما به طور کامل برطرف گردد، باید محصولی مناسب انتخاب کرده و به درستی و به طور روتین و مرتب پوست خود را به کمک آن آبرسانی کنید.

فرآیند آبرسانی پوست

اما ببینیم فرآیند آبرسانی پوست های خشک چطور انجام می شود. برای آن که به بهترین شکل به پوست خشک خود آبرسانی انجام دهید، گام های زیر را در نظر داشته باشید:

  1. صورت را به خوبی شستشو داده و آن را خشک کنید.
  2. از کرم مرطوب کننده و آبرسان به مقدار مناسب روی پوست خود بزنید.
  3. بدون پاک کردن کرم، آن را با حرکات دورانی یا ضربه ای روی پوست پخش کنید.
  4. تا 5 الی 10 دقیقه به پوست خود دست یا چیزی نزنید و به کرم مهلت دهید تا به خوبی جذب پوست شود.
  5. پس از گذشت 4 الی 5 ساعت، این عمل را تکرار کنید.

رفع خشکی پوست

رفع خشکی پوست با کرم Oil Plus کامان

پوست های خشک در معرض آسیب فراوانی قرار داشته و در صورتی که به موقع از کرم های مرطوب کننده و آبرسان برای رفع خشکی پوست استفاده نشود، باید انتظار خشکی مفرط و چین و چروک های جوانی را داشته باشید. کرم مرطوب کننده کامان مدل Oil Plus حجم 250 میلی لیتر مناسب برطرف سازی خشکی پوست بوده و در یک محفظه کاسه ای قرار گرفته است. این محصول برای مراقبت از پوست های خشک فوق العاده عمل کرده و دارای ویتامین های محافظ پوست بوده و می تواند به جوانسازی پوست های خشک و جلوگیری از پیری زودرس آن ها کمک زیادی کند.

این کرم oil plus برند ایرانی کامان، به صورت اختصاصی برای پوست های خشک طراحی و تولید شده است و طبق ادعای سازنده می تواند در عرض 7 روز، خشکی مفرط و عمیق پوست را برطرف سازد. در ترکیب کرم Oil Plus، از گیاه آووکادو استفاده شده است و این می تواند به تقویت پوست کمک زیادی نماید. همین طور در فرمولاسیون کرم مرطوب کننده کامان مدل oil plus ایرانی، از ویتامین E نیز استفاده شده و از طریق آن چین و چروک های پوستی شما کاهش یافته و از تشکیل چین و چروک های جدید نیز جلوگیری به عمل می آید.

رفع خشکی پوست

در نظر داشته باشید که با پیشرفت خشکی پوست و وخیم شدن آن، خط های عمیق و قابل رویتی روی پوست اطراف چشم ها، پوست اطراف لب ها، پیشانی و غیره ایجاد شده و به این سادگی برطرف نخواهند شد. این خطوط به اندازه ای عمیق خواهند شد که حتی پس از آرایش و به کار بردن کرم های آرایشی و پنکیک نیز اثر آن ها دیده خواهد شد و جلوه نامناسبی در آرایش به وجود می آورند. بنابراین ضرورت دارد که از روش های درمانی و بهتر از پیشگیرانه استفاده کرده و پوست خود را مرطوب و به اندازه کافی هیدراته سازید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *