خط چشم دانشجویی چطور کشیده می شود؟

زیبایی و زیبا به نظر رسیدن چیزی ست که همیشه و در همه موقعیتی دوست داریم و فارغ از این که به کلاس درس رفته یا در یک میهمانی ظاهر می شویم، آراستگی و حس زیباطلبی با ما همراه است. اما در شرایطی چون حضور در کلاس درس، لازم است که آرایش را با محدودیت هایی همراه سازیم. از این روی خط چشم دانشجویی به عنوان یک آرایش چشم ساده، شیک و در عین حال زیبا مورد استفاده قرار می گیرد.

با به کار بردن صحیح خط چشم دانشجویی، می توان در عین حال که به چشم ها زیبایی لازم و گیرایی را می بخشیم، آرایش چشمی به نظر ساده و کمرنگ برسد.

خط چشم دانشجویی

ببینیم خط چشم دانشجویی چطور کشیده می شود:

برای این که چنین خط چشمی را به خوبی بکشید، خط چشم مویی یا ماژیکی هر دو مناسب هستند. تنها کافی است که برای انجام این کار، به جای شروع خط چشم از گوشه داخلی چشم خود، از میانه های خط پلک شروع کرده و تا نقطه انتهایی پایان خط پلک پیش بروید.

اگر می خواهید این به راستی یک خط چشم با مدل دانشجویی باشد، از وسوسه ادامه دادن خط چشم، بیرون از پلک خود پرهیز کنید. با ادامه دادن خط چشم به بیرون از پلک، اگر چه احتمالا زیبایی و جذابیت بیشتری به دست می آورید؛ اما این دیگر مدل دانشجویی نیست.

 

معرفی خط چشم ماژیکی دبورا، مناسب برای خط چشم دانشجویی

خط چشم دانشجوییهمان طور که گفتیم خط چشم ماژیکی گزینه مناسبی برای کشیدن این فرم خط چشم است. اگر می خواهید به وسیله یک خط چشم ماژیکی این طرح را روی پلک خود پیاده سازی کنید، خط چشم ماژیکی دبورا گزینه مناسبی به شمار می رود.

خرید

  • نام محصول : خط چشم ماژیکی دبورا
  • کشور سازنده : ایتالیا
  • تعداد فروش امروز: 59
  • برند: دبورا

 

اپلیکاتور این خط چشم دارای قطر 4 میلی متری بوده و در برابر تعریق و استفاده طولانی مدت نیز مقاومت کامل دارد. پس اگر می خواهید ساعت 6 صبح آرایش چشم خود را انجام داده و تا 6 عصر یا بیشتر آن را داشته باشید، خط چشم ماژیکی دبورا برایتان ایده آل عمل می کند.

پرفروش ترین خطر چشم های بازار (کلیک کنید)


5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *