خط چشم های برند اسنس essence (معرفی کامل + عکس)

خط چشم ها و مداد چشم های برند اسنس، دارای رنگدانه های قوی بوده و سیاهی آن ها به راستی سیاه و چشم نواز است. با نگاهی به معرفی محصولات گروه خط چشم های برند اسنس و مقایسه آن ها با یکدیگر، می توانید بهترین محصول مطابق نیازهای خود را انتخاب نمایید.

معرفی خط چشم های برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]مداد چشم Crazy Kajal اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم Super fine از خط چشم های برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول 2 in 1 از  برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم مایع liquid ink از برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم ضد آب liquid ink اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم مدادی از خط چشم های برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم The cushion مارک اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم Superlast از خط چشم های برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم Crystal Crush

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم electric vibes liner از خط چشم های برند اسنس

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول melted Chrome از مارک اسنس 

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول Smoky Crystal ultra longlasting از برند essence

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول the dip از خط چشم های برند اسنس

 

مداد چشم Crazy Kajal اسنس

 

مداد چشم Crazy Kajal را در رنگ های سیاه، سفید، قهوه ای، طوسی، سرمه ای، آبی و فیروزه ای می توان تهیه کرد. رنگ های این مداد چشم سرد و کدر هستند و برای داشتن آرایشی مات عالی به نظر می رسند.

Crazy Kajal اسنس

محصول Super fine از خط چشم های برند اسنس

 

محصول Super fine دارای سیاهی قابل توجهی بوده و می توانید آن را به راحتی روی خط رویش مژه های خود بکشید. اگر چه این محصول ماژیکی است، اما قلم نازک آن باعث می شود که به راحتی بتوانید ظریف ترین خط چشم ها را روی پلک خود داشته باشید.

برند اسنس

 

مصحول 2 in 1 از خط چشم های برند اسنس

 

آیا می خواهید یک خط چشم نازک کشیده و یا در بخشی قسمت ها آن را پهن و مات به چشم آورید؟ خط چشم 2 in 1 از برند اسنس، این قابلیت ها را به صورت همزمان و در یک محصول در اختیارتان قرار می دهد. یک سر این محصول دوکاره، دارای قلموی نازک و ظریف بوده و سر دیگر قلمی پهن و ضخیم دارد.

خط چشم های برند اسنس

 

محصول مایع liquid ink از خط چشم های برند essence

خط چشم liquid ink، دارای ساختار سنتی خط چشم هایی است که می شناسیم. قلم نازک و ظریف و مویی آن برای کشیدن هر فرم خط چشمی، مناسب به نظر می آید. این محصول بر پایه آب، ساخته شده و به راحتی با آب ولرم، شسته خواهد شد.

خط چشم های برند essence

خط چشم ضد آب liquid ink اسنس

اما اگر مایل نیستید که خط چشم شما به این راحتی و با آب یا اشک ریزش، شسته شود، باید از مدل ضد آب خط چشم liquid ink استفاده کنید. این محصول در مقابل تعرق و اشک مقاومت کرده و با آب نیز به این راحتی شسته نخواهد شد. اما اگر بتوانید آن را مانند یک نوار چسبی از روی پلک خود جدا سازید، کامل از جای خود برداشته می شود. البته این را باید به نوعی نقطه ضعف آن نیز به شمار آورد. گاهی پس از گذشت چند ساعت بخشی از این محصول از روی پلک شما کنده شده و آرایش چشمی تان، ناقص و نازیبا می گردد.

ضد آب liquid ink اسنس

 

محصول مدادی از خط چشم های برند اسنس

 

یکی دیگر از انواع خط چشم های مارک اسنس، خط چشم مدادی آن است. این محصول دارای جوهر اصل ژاپنی بوده و سیاهی بسیار جذابی ایجاد می کند. از این محصول مدادی، سه نوع معمولی، ضدآب و بسیار بادوام وجود دارد.

خط چشم های برند اسنس

 

خط چشم The cushion مارک اسنس

این خط چشم از سبک آرایش آسیایی الهام گرفته شده است. خط چشم The cushion دارای بافت اسفنجی یکپارچه بوده و برای استفاده از آن باید قلم خود را کمی مرطوب ساخته و سپس در این بافت مخملی زده و به چشم خود بکشید. لازم به ذکر است که این نوع خط چشم از مارک اسنس، دارای ماندگاری بسیار خوبی گزارش شده است.

خط چشم The cushion مارک اسنس

 

محصول Superlast از خط چشم های برند اسنس

 

محصول Superlast دارای سر قلمویی بوده و برای کشیدن ظریف ترین خط چشم ها، عالی عمل می کند. این محصول انواع معمولی، ضد آب، کربنی و با ماندگاری طولانی مدت را دارد. این ماندگاری طولانی مدت، بدین معناست که شما بتوانید با کمی مراقبت خط چشم را برای 48 ساعت روی چشم های خود حفظ کنید.

essence

 

خط چشم Crystal Crush

این خط چشم دارای رنگ پایه سیاه و دانه های براق و اکلیل هایی است که در هر نگاه شما، تلالو ایجاد می کنند. سه رنگ زیتونی، طوسی و آبی فیروزه ای از خط چشم Crystal Crush داریم که هر یک دارای درخشش بسیار قوی هستند. این محصول برای داشتن آرایش های پررنگ و حرفه ای عالی هستند و همان جلوه ای که به دنبالش هستید را خلق می کند.

Crystal Crush

 

 

محصول electric vibes liner از خط چشم های برند اسنس

این خط چشم دارای برقی نئون مانند بوده و در رنگ های تند و شاد عرضه می شود. شما می توانید محصول electric vibes را در رنگ های قرمز، آبی تند، زرد، آبی روشن و زرشکی تهیه نمایید. به علاوه لازم به ذکر است که رنگ های آن بسیار بادوام بوده و تا ساعت های طولانی ماندگار خواهند بود.

خط چشم های برند اسنس

 

 

محصول melted Chrome از مارک اسنس

محصول melted Chrome برای کشیدن خط های نازک و حرفه ای و البته بسیار ماندگار، تولید شده است. رنگ های طوسی، سبز و آبی آن در توناژ خاصی هستند و به همان اندازه می توانند آرایش چشمی شما را متفاوت سازند.

مارک اسنس 

 

محصول Smoky Crystal ultra longlasting

همان طور که از نام این محصول متوجه می شوید، مهم ترین خاصیت آن، ماندگاری بالا و تا 48 ساعت است. در میان رنگ بندی آن نیز رنگ های قهوه ای، طوسی تیره، بنفش تیره و آبی-دودی را می بینیم. توناژ مات و دودی خط چشم Smoky Crystal برای داشتن آرایش چشمی بسیار شیک و مدرن، شگفت انگیز و بسیار کاربردی است.

Smoky Crystal ultra longlasting

 

محصول the dip از خط چشم های برند اسنس

با توجه به نوک تیز قلم خط چشم the dip، می توانید منحنی های مورد علاقه خود را روی پلک ایجاد کرده و تا جایی که می خواهید به آن ظرافت و پیچ و تاب بدهید. این خط چشم بر پایه آب تولید شده و با سهولت به وسیله آب یا پدهای پاک کننده آرایش چشم، پاک خواهد شد.

برند اسنس

 

 

پیش از استفاده از انواع خط چشم ها، بهتر است پلک های خود را به خوبی تمیز کرده و هر گونه چربی را از روی آن ها پاک کنید. به این شکل خط چشم به خوبی روی پلک و خط رویش مژه ها، نقش بسته و دوام بیشتری پیدا می کند.
0/5 (0 نظر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *