خط چشم های برند ریمل لندن (معرفی کامل)

خط چشم های برند ریمل لاندن در انواع مویی و ماژیکی عرضه شده و مدل های مختلفی دارند. اگر مایل به استفاده از محصولات بادوام و دارای مواد اولیه باکیفیت باشید، محصولات برند Rimmel London می توانند از گزینه های انتخابی شما باشند.
خط چشم کشیدن به مقداری تبحر نیاز دارد و باید مهارت نازک و تیز کشیدن آن را داشته باشید. قلموهای خط چشم های برند ریمل لاندن، عموما دارای ساختار مناسبی هستند و آرایش چشم ها با آن ها راحت به نظر می رسد.

بهترین خط چشم های برند ریمل لاندن

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم Exaggerate Liquid

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”] محصول Scandaleyes Waterproof Gel

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم Scandaleyes Micro از برندهای ریمل لاندن

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول Scandaleyes Thick & Thin از برند ریمل لندن

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]خط چشم Ultimate Kohl Kajal

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول Wonder Wing

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول Colour Precise از برند ریمل لاندن

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول Scandaleyes Bold Liquid

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#000000″ type=”fa”]محصول Ink Me Eye & Body از برند ریمل لاندن

 

خط چشم Exaggerate Liquid

 

این خط چشم مایع دارای قلموی نوک تیز و نرمی است که برای کشیدن خط جادویی در محل رویش مژه ها، عالی به نظر می رسد. رنگ سیاه تند این محصول، با خاصیت خشک شدن سریع همراه است. محصول ذکر شده ( Exaggerate Liquid) کاملا ضدتعریق بوده و در مقابل رطوبت نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. به علاوه این محصول توسط متخصصان پوست و انجمن چشم پزشکی ایالات متحده آمریکا، تایید شده است.

 

خط چشم Exaggerate Liquid

 Scandaleyes Waterproof Gel

 

این محصول منحصر به فرد و متفاوت با محصولات دیگر است. سازنده مدعی است که محصول فوق برای مدت 24 ساعت روی پلک شما باقی مانده و از جای خود حرکت نخواهد کرد. البته باید دید اگر سهوا چشم خود را مالش داده یا بخارانید، چه اتفاقی برای خط چشم می افتد! حالت ژله ای این محصول و قلموی آن، بسیار جالب و البته متمایز هستند. خط چشم Scandaleyes Waterproof Gel را باید یکی از متفاوت ترین کالاهای سبد بزرگ Rimmel London بدانیم.

 Scandaleyes Waterproof Gel

 

خط چشم Scandaleyes Micro از برندهای ریمل لاندن

 

محصول Scandaleyes Micro از برند مشهور ریمل لاندن، دارای قلموی ماژیکی بوده و برای افراد مبتدی در خط چشم کشیدن، بسیار کاربردی خواهد بود. نوک تیز ماژیک این محصول، به خوبی گوشه های چشم را پوشش داده و برای کشیدن نازک ترین و ظریف ترین خط ها در محل رویش مژه ها عالی به نظر می رسد. این محصول نیز در شمار محصولات بادوام و دارای ماندگاری بیست و چهار ساعته قرار دارد. همین طور خاصیت ضدآبی آن، باعث می شود تا در مقابل اشک ریزش و رطوبت چشم، پایداری داشته باشد.

Scandaleyes Micro از خط چشم های برند ریمل لاندن

البته از نقاط ضعف این محصول که می تواند برای برخی از کاربران نیز جذاب باشد، باید به براق بودن آن اشاره کرد. اصولا خط چشم هایی که پس از خشک شدن، به ماتی می گرایند؛ تاثیر بیشتری در زیبایی چشم ها دارند، اما این محصول براقی خود را حفظ کرده و پس از خشک شدن نیز مات نخواهد بود. اگر شما نیز از طرفداران خط چشم های مات باشید، از این لحاظ Scandaleyes Micro را نخواهید پسندید.

 

 

 Scandaleyes Thick & Thin از برند ریمل لندن

 

محصول Scandaleyes Thick & Thin، همان طور که از نام آن پیداست؛ دارای قلمویی با دو قابلیت نازک و ضخیم کشیدن است. به این صورت قدرت مانور شما در کشیدن خط چشم، بسیار وسعت یافته و هر فرمی را که مایل باشید، ایجاد خواهید کرد. این محصول نیز دوام بیست و چهار ساعته داشته و ضدآب و ضدتعریق است.

 Scandaleyes Thick & Thin از خط چشم های برند ریمل لاندن

 

 Ultimate Kohl Kajal

 

این محصول در سه رنگ سیاه، سرمه ای و طوسی عرضه می شود و می توانید با استفاده از رنگ های متنوع آن، سبک های آرایشی متفاوتی ایجاد کنید. تنوع در آرایش همان چیزی است که بانوان را به موجوداتی شادتر و زنده تر، تبدیل می سازد و به نظر می رسد که برند ریمل لاندن در گروه کالای خط چشم های خود نیز به این موضوع توجه نشان داده است.

 Ultimate Kohl Kajal

فرم گرد و حجیم قلموی محصول Ultimate Kohl Kajal Rimmel، باعث می شود تا بتوانید خطی پرپیچ و تاب و دودی پشت پلک خود بکشید. رنگ آن تمام شبانه روز در جای خود باقی مانده و سایه ای بسیار زیبا خلق می کند. این محصول ضدآب بوده و به هیچ وجه در اطراف پوست پلک، پخش نمی شود.

 

 Wonder Wing

 

این محصول ماژیکی، قلمی مانند مته یا به تعبیری دیگه بال دار دارد و به همان سان نیز قادر به خلق خط های سحرانگیز و جادویی بر پلک شما خواهد بود.

 Wonder Wing

برای داشتن زیباترین خط چشم به کمک Wonder Wing، نوک تیز آن را در داخلی ترین بخش پلک بالایی چشم قرار داده و پس از کمی جلو آمدن، قلم را چرخانده و از سطح مقطع پهن تر، به کشیدن خط جادویی ادامه دهید. محصول Wonder Wing از حرفه ای ترین محصولات ریمل لاندن به حساب می آید.

 

 

 Colour Precise از برند ریمل لاندن

 

اصلی ترین شاخصه این خط چشم را باید پررنگی و دوام بالای آن بدانیم که البته کمی براق ماندن آن نیز آزاردهنده است. این محصول بلافاصله خشک شده و زمان زیادی شما را منتظر نخواهد گذاشت. همچنین دوام بالایی نیز دارد و تا زمانی که برای شستن آن دست به کار نشوید، در جای خود ثابت می ماند.

خط چشم Colour Precise از خط چشم های برند ریمل لاندن

مقاومت در برابر تعریق و رطوبت نیز از ویژگی های آن به شمار می آید. Colour Precise را در سه رنگ سیاه، سرمه ای روشن و آبی روشن، می توان تهیه کرد.

 

 

 Scandaleyes Bold Liquid

 

محصول Scandaleyes bold Liquid، مایع و دارای قلموی نرم و مویی است. رنگ براق و پررنگ آن، در تمام طول شبانه روز باقی می ماند و می توانید به عنوان یک محصول بیست و چهار ساعته از آن استفاده نمایید. از این محصول برند Rimmel London برای آرایش های سنگین و طولانی مدت بهره برده و دوام آن را امتحان نمایید.

 Scandaleyes Bold Liquid

 

 

Ink Me Eye & Body از برند ریمل لاندن

 

نام عجیب این محصول، آن قدرها هم بی ربط به کارایی اش نیست. محصول Ink Me Eye & Body، علاوه بر یک خط چشم؛ برای طراحی روی صورت برای جشن ها و فستیوال های خیابانی نیز مناسب است. همان طور که انتظار داریم؛ مقاومت کامل در برابر آب و تعریق و نیز حرارت و لمس آرام، در این محصول جای دارد.

 Ink Me Eye & Body از خط چشم های برند ریمل لاندن

به علاوه تست محصول توسط متخصصان پوست و چشم پزشکان، با تایید همراه بوده است. خط چشم Ink Me Eye & Body در دو رنگ سیاه و کرم عرضه می شود.

 

بیشتر محصولات برند ریمل لاندن دارای نقطه ضعف در خصوص براق بودن هستند و اگر شما به خط چشم های مات علاقه مند باشید؛ این گروه چندان برایتان جذاب نخواهند بود. تجربه خود در استفاده از محصولات برند Rimmel London را با ما در میان بگذارید.

 

 

0/5 (0 نظر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *