خط چشم های معروف بازار – برند رولون

خط چشم های برند رولون در 9 مدل متنوع عرضه شده و دارای ترکیبات قابل توجهی هستند. خط چشم های مدادی، ماژیکی و قلمویی را در این محصولات مشاهده می کنید. با خرید محصولات زیبایی چشم برند رولون، می توانید آرایش چشم حرفه ای داشته و به نگاه خود جلوه ای جذاب و درخشان ببخشید. در ادامه نگاهی به این محصولات انداخته و کیفیت آن ها را بررسی می کنیم.

 

خط چشم Color Stay مارک رولون

خط چشممحصول Color Stay دارای 8 رنگ مختلف بوده و ماندگاری بسیار خوبی دارد، به طوری که عنوان پایدارترین خط چشم در ایالات متحده آمریکا را به خود اختصاص داده است. این محصول را در رنگ های سیاه، قهوه ای، سرمه ای، آبی، سبز، طوسی، عسلی و یشمی می توان تهیه کرد.

مهم نیست که روز خود را چگونه سپری می کنید، این خط چشم از جای خود روی چشم های شما، تکان نخواهد خورد. فرمول این محصول، ابریشمی و کاملا ضدحساسیت بوده و لازم به ذکر است که توسط متخصصان چشم نیز مورد تست و ارزیابی قرار گرفته است. این خط چشم برند رولون، کاملا ضدآب بوده و می توانید حتی با داشتن آن، به شنا کردن بپردازید و از این بابت هیچ ریسک ریزشی وجود نخواهد داشت.

 

 

محصول Color Stay Liquid از برند رولون

خط چشم های برند رولوناین محصول در بین مشتریان برند رولون، رضایت حداکثری را به دست آورده است و از محصولات پرفروش به حساب می آید. برای این محصول سه رنگ سیاه کربنی، سیاه معمولی و خاکستری پررنگ، تعریف شده است.

این محصول مایع، ضدآب بوده و به هیچ وجه روی پلک شما جا به جا نخواهد شد. علاوه بر این Color Stay Liquid ضد لکه بوده و در برابر تعریق مقاومت کامل دارد. قلم منحصر به فرد آن نیز باعث می شود تا بدون اشکال به آرایش چشم خود بپردازید. نوک باریک آن برای کشیدن منحنی های ظریف، عالی است.

 

 

خط چشم So Fierce! Vinyl از برند رولون

برند رولونرنگ های جذاب و خاص So Fierce! Vinyl، در 6 نوع مختلف بوده و نمایی پررنگ و پرزرق و برق دارند. با استفاده از این محصول، می تواند رنگ و لعاب دلخواه به چشمان خود ببخشید و یک شبانه روز کامل آن را حفظ کنید. البته در صورتی So Fierce! Vinyl را می پسندید که به کشیدن خط چشم های براق علاقه مند باشید.

 

 

 

خط چشم مایع Color Stay Exactify از محصولات برند رولون

خط چشم های برند رولوناین محصول در 8 رنگ مختلف عرضه شده و برای آرایش های پرجلوه و خاص کارایی دارد. رنگ های آن با داشتن براقی خاص و اکلیل، به شکلی شبیه به سایه های چشمی نیز می نمایند.

البته برخی از رنگ های این محصول نیز کاملا مات بوده و برای علاقه مندان به این سبک آرایش مناسب به نظر می رسند. کنترل قلم این خط چشم مایع نیز آسان به نظر می رسد و کافی است که برای کشیدن آن، کمی تمرکز داشته باشید. طبق توضیح سازنده، حداکثر میزان ماندگاری این محصول به 24 ساعت می رسد.

 

 

محصول مایع Color Stay Skinny از مارک رولون

مارک رولوننوک فوق العاده نازک و 0.1 میلی متری آن، برای کشیدن نازک ترین خط چشم ها، مناسب به نظر می رسد. رنگ آن نیز تا 10 ساعت ماندگاری داشته و به خوبی در مقابل تعریق مقاومت می کند. محصول مایع Color Stay Skinny در سه رنگ عرضه شده و دارای تائیدیه مرکز چشم پزشکی ایالات متحده آمریکا است. رنگ های این محصول آرایش چشم ماهگونی، سیاه و سرمه ای هستند.

 

 

محصول Color Stay 2 in 1 Angled Kajal رولون

رولونمحصول ماژیکی Color Stay 1 in 1 Angled Kajl را در چهار رنگ متنوع با رنگ بندی 102، 103، 104 و 105 خواهید یافت که به ترتیب رنگ های قهوه ای، سبزآبی، طوسی و سیاه را دارند. نوک ماژیکی و زاویه دار این خط چشم، استفاده از آن را بسیار آسان کرده است.

به علاوه یک برس عالی نیز برای محو کردن و دودی سازی خط چشم کشیده شده وجود دارد و به شما این امکان را می دهد که نگاه سحرانگیز و نافذی برای خود به وجود بیاورید. دوام این محصول نیز تا 16 ساعت ذکر شده است و می تواند در مقابل رطوبت و لمس، مقاومت داشته باشد.

 

 

خط چشم Color Stay Liquid Liner از محصولات برند رولون

برند رولونمحصول آرایش چشم Color Stay Liquid Liner در دو رنگ سیاه ترین سیاه و سیاه قهوه ای عرضه می شود. قلم آن برای کشیدن خط چشم های نازک و ظریف مناسب می نماید و برای استفاده از آن باید کمی مهارت در کشیدن خط های ظریف داشته باشید. بدون پخش شدن و دوام تا 16 ساعت از سایر ویژگی های این محصول آرایش چشمی برند لوکس رولون هستند.

 

 

محصول Color Stay Crème Gel

خط چشمبرای  Color Stay Crème Gel، دو رنگ سیاه و سرمه ای در نظر گرفته شده است. دوام این محصول تا 24 ساعت اعلام شده و برق قابل توجهی دارد که البته شاید از نظر برخی بانوان جالب و جذاب نباشد. بسته به روحیه و سلیقه شما، این محصول می تواند محصول آرایشی بسیار جذاب و یا بی مصرف جلوه کند.

 

 

Crystal Aura Color Stay Crystalized از محصولات برند رولون

خط چشم های برند رولونچهار رنگ آجری، سیاه، زیتونی و طوسی را در بین رنگ های Crystal Aura Color Stay Crystalized می یابید. این رنگ ها با جلوه ای متالیک روی پلک چشم ها قرار گرفته و به این راحتی پاک نخواهند شد. درخشش متالیک رنگ های این خط چشم نیز بسته به سلیقه افراد تعیین کننده خواهند بود.

اما اگر به درخشش و برق این محصول علاقه مند باشید، دوام قطعی 16 ساعته آن، شگفت زده تان می سازد. به علاوه این محصول مورد ارزیابی انجمن چشم پزشکی ایالات متحده آمریکا قرار گرفته و دارای گواهینامه سلامت و سازگاری با ساختار چشم است.

 

 

راهنمای خرید خط چشم

برای خرید خط چشم مناسب چشم های خود، باید ابتدا سبک آرایش مات یا براق را انتخاب کنید. خط های براق معمولا در مدل های رنگی و غیرسیاه، جذاب هستند و برای کشیدن خط سیاه، غالبا نمونه های مات ترجیح داده می شوند. از این روی جای دارد که برای انتخاب خط چشم مناسب چشم های خود، ضمن انتخاب مدلی که دوام مناسبی داشته باشد، به نوع براق یا مات بودن نیز دقت داشته باشید. خوشبختانه در برند لوکس و خوشنام رولون، انواع محصولات آرایش چشم مات و براق را می یابید و زمینه انتخاب برای شما گسترده خواهد بود.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *