چطور خط چشم گربه ای بکشیم؟

یکی از فرم های بسیار جذاب و دوست داشتنی خط چشم کشیدن، خط چشم گربه ای است که به وسیله آن می توانید به چشم های خود فرم زیبایی داده و آن ها را جذاب تر و گیراتر کنید. البته این مورد را فراموش نکنید که برای کشیدن خط چشم گربه ای، حتما باید چشم های شما پتانسیل اولیه آن را داشته باشد و این مدل خط چشم برای حالت چشم هایتان مناسب باشد.

در برخی افراد که فرم چشم ها و پلک های آن ها، تناسبی با خط چشم گربه ای ندارد، استفاده از این مدل نه تنها زیبایی نخواهد داشت، بلکه بدتر موجب بدنقشی در صورت می شود. اما ببینیم چطور باید این فرم خط چشم را ایجاد کرد.

 

خط چشم گربه ای

برای کشیدن این خط چشم، از گوشه داخلی چشم ها شروع کرده و قوس خط چشم را تا بخش میانی پلک، قوس داده و در بخش میانی دوم پلک، کمی پایین برده و باز از گوشه ها به سمت بیرون و بالا تاب دهید.

اما دقت داشته باشید که برای موفقیت در کشیدن این فرم خط چشم، خوب است که از یک خط چشم حرفه ای و کاملا ظریف استفاده کنید. معمولا خط چشم های قلمویی یا مویی، برای کشیدن این مدل مناسب تر از انواع ماژیکی هستند. یکی از بهترین خط چشم هایی که برای طراحی این فرم به کار می آید، خط چشم گلدن رز مدل اکستریم است.

خط چشم گربه ای

ببینیم این خط چشم چه ویژگی هایی دارد:

 

خط چشم گلدن رز مدل اکستریم

خط چشم گلدن رز مدل اکستریماین خط چشم ضدآب نیست، اما دوامی بسیار عالی دارد. به یاد داشته باشید هر وقت قصد کشیدن خط چشمی دارید که دنباله آن از پلک شما بیرون می آید، باید حتما از یک محصول مقاوم در برابر تعریق استفاده کنید.

معمولا خط چشم های ضدآب محصولات جالبی از کار درنمی آیند و برق ناخوشایندی پس از استفاده از خود نشان می دهند. این مدل اکستریم گلدن رز، ضدآب نیست، اما می توانید آن را به عنوان یک محصول به راستی مقاوم مورد استفاده قرار دهید.

خرید

  • نام محصول : خط چشم گلدن رز مدل اکستریم
  • کشور سازنده : ترکیه
  • تعداد فروش امروز: 22
  • برند: گلدن رز

 

حجم این خط چشم نزدیک به 5.5 میلی لیتر بوده و برای استفاده چند ماه شما کاملا کفایت خواهد کرد. پس از هر بار مصرف، درب این خط چشم را به خوبی بسته و در جای خشک و خنک نگه دارید.

پرفروش ترین خط چشم های بازار (کلیک کنید)


5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *