معرفی بهترین خوشبو کننده های بدن بانوان (لینک اصلی)

برند مای در زمینه عرضه عطر، بادی اسپلش و رولان، نیز فعالیت داشته است. خوشبوکننده های بدن بانوان برند مای در محصولاتی چون بادی اسپلش ها، عطرها و رولان ها، گسترده شده اند.
اگر چه ماندگاری عطر این محصولات آن قدرها پایداری نیست، اما با توجه به قیمت ارزان؛ می توانیم از آن ها به عنوان محصولات خوشبوکننده روزانه بهره برداری کنیم.

بادی اسپلش از خوشبوکننده های بدن بانوان برند مای

بادی اسپلش های مای در چندین رایحه مختلف عرضه شده اند و شما احتمالا عطر مطابق سلیقه خود را در میان آن ها پیدا خواهید کرد. این بادی اسپلش ها دارای ماندگاری متوسطی بوده و چند ساعتی روی پوست شما، رایحه خوشی برجای خواهند گذاشت.
شما می توانید بادی اسپلش های برند مای را در انواع زیر تهیه نمایید:

 

عطر پینک پرل از خوشبوکننده های بدن بانوان برند مای

این عطر مخصوص بانوان، دارای بسته بندی بسیار زیبایی بوده و رایحه آن تداعی کننده ترکیبی از عنبر، وانیل و مشک است. عطر پینک پرل را می توانید به عنوان یک هدیه برای زن مورد علاقه خود در نظر گرفته و آن را با قیمتی نسبتا مناسب خریداری نمایید.

 

عطر سیلور دریم

عطر سیلورعطر سیلور دریم، برای شروع یک روز پرانرژی بسیار مناسب است. شما می توانید این عطر را در نخستین ساعات روز اسپری کرده و تا غروب همچنان بوی خوش آن را احساس کنید. ترکیب رایحه آن از میخک، پاچولی و گریپ فروت و جاسمین و در نهایت مشک سیاه و تونکا است.

 

 

عطر سموآ از خوشبوکننده های بدن بانوان برند مای

خوشبوکنندهاین عطر مخصوص بانوان از برند ایرانی مای، با رایحه گل صدتومانی و بنفش آغاز می شود، سپس به سمت لیمو و نارنج سوق پیدا کرده و در نهایت با بوی خوش وانیل و چوب صندل به پایان می رسد.

 

 

 

عطر وانتی

خوشبوکنندهعطر وانتی از بهترین عطرهای برند مای به شمار می رود. رایحه آغازین آن چوب و گل بوده و به سمت عطری ملایم و ماندگار پیش می رود. بسته بندی شیک و ساده آن نیز مطابق هر سلیقه و پسندی خواهد بود.

 

 

 

عطر لاوینیا از خوشبوکننده های بدن بانوان برند مای

خوشبوکننده های بدن بانوان برند مایعطر زنانه لاوینیا دارای ترکیبی از رایحه خوش گل های لی لی بوده و با بوی انرژی بخش مرکبات آمیخته شده و به گیاه لاوندر می رسد. نت های پایانی آن نیز، بوی مشک و چوب سدر را به یاد می آورند.

 

 

 

عطر نامینی

عطر زنانهعطر نامینی با بسته بندی ظریف و دوست داشتنی خود، مورد پسند بانوان ایرانی خواهد بود. عطر شیرین آن نیز کاملا خوشایند بوده و رایحه ای از گل یاس، وانیل و میوه از جمله گلابی را به مشام می آورد. این عطر را می توانید در انواع 50 میلی لیتر و 100 میلی لیتر خریداری نمایید. بدیهی است که خرید مدل 100 میلی لیتر آن، بارها به صرفه تر بوده و دوام بیشتری به لحاظ زمان مصرف، روی میز آرایش شما خواهد داشت.

 

عطر زنانه نت از خوشبوکننده های بدن بانوان برند مای

عطر زنانهاین عطر زنانه از برند ایرانی مای، رایحه ای شاداب کننده و انرژی بخش از عطر لیمو و گل های رز و بنفشه را به وجود می آورد. با چند بار اسپری کردن آن روی نبض خود، فضا را آکنده از احساس بهاری خواهید یافت. تصویر گل سرخ روی بسته بندی عطر نیز به نوعی گویای همین مطلب است.

 

 

عطر هومرتا

عطر هومرتااین عطر را می توانیم جذاب ترین مدل از عطرهای برند مای برای جوانان بدانیم. شروع رایحه با عطر گل و میوه و رسیدن آن به چوب و مشک، ترکیبی جادویی خلق کرده و ماندگاری به نسبت خوبی در قیاس با سایر محصولات این سبد کالایی دارد. بسته بندی هومرتا نیز مانند سایر عطرهای زنانه برند مای، ساده و شیک به چشم می آید.

 

 

مزایا و معایب عطرهای برند مای

عطرهای برند مای دارای رایحه های نسبتا خوبی هستند، اما متاسفانه بیشتر آن ها ماندگاری مناسبی نداشته و نباید انتظار دوام در تمام طول روز را داشته باشیم. برای داشتن بهترین استفاده از این عطرها، بهتر است که حتما از دئودورانت های مای نیز بهره برده و سپس عطر را در قسمت های مختلف بدن خود، اسپری نمایید.
با توجه به قیمت ارزان عطرهای برند مای، در قیاس با برندهای خارجی و اصل، می توان آن ها را به عنوان محصولات خوشبو کننده مناسب محل کار یا رفت و آمدهای معمولی، در نظر گرفت.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *