با روغن بدن کامان مدل 6in1 پوست خود را جلا دهید

همان اندازه که پوست صورت و گردن و البته دست ها نیاز به رسیدگی دارد، باید فکری نیز به حال سلامت پوست بدن کنیم. پوست بدن نیز به همان میزان استعداد خشکی، آسیب دیدگی و از دست دادن شادابی و جوانی را دارد و اگر بخواهیم پوست بدن را تازه و جوان نگه داریم، لازم است که کمی رسیدگی به آن داشته باشیم. روغن بدن کامان مدل 6in1 یکی از محصولاتی است که می تواند در زمینه جوانسازی و تقویت پوست بدن، بسیار کمک کننده ظاهر شود. این روغن به نرم شدن پوست و جلوگیری از خشکی مفرط و آسیب دیدگی آن، منجر شده و باعث می شود تا پوستی جوان و زیبا داشته باشید.

به علاوه این روعن بدن برای ماساژ نیز کارایی عالی دارد و با توجه به ویتامین ها و خواص عالی که در خود دارد، می تواند گزینه ای عالی برای استفاده در انواع ماساژ باشد. به یاد داشته باشید که به جز کودکان، بدن نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نیز به رطوبت رسانی و نرم کننده ها، نیاز خواهد داشت.

روغن بدن

روغن بدن کامان مدل 6in1

روغن بدن کامان مدل 6in1 حجم 400 میلی لیتر از محصولات عالی برای مراقبت و تقویت پوست محسوب می شود. قرار نیست که تنها پوست کودکان را به وسیله این روغن ها و کرم های لطافت بخش، نرم کرده و مورد محافظت قرار دهیم، بلکه روغن های پوستی بزرگسالان نیز گزینه هایی عالی برای حفاظت از پوست به شمار می آیند.

این روغن بدن برای پوست تمامی نواحی بدن کارایی دارد و کافی است که مقدار مناسبی از آن را روی پوست خود زده و به آرامی ماساژ بدهید. این ماساژ کمک به جذب روغن بدن کرده و ضمن نرم کردن پوست شما، خشکی آن را از بین برده و موجب می شود تا روغن به عمق سلول های پوستی شما نفوذ کند.

در این روغن گروه ویتامین ها و مواد مغذی فراوانی جای گرفته اند که از جمله موارد زیر هستند:

  • ویتامین E
  • کنستانتره 6 گیاه جوجوبا
  • اسطوخودوس
  • کوآنزیم Q10
  • کره کاکائو
  • کالاندولا
  • روغن بابونه
  • و روغن آرگان

شما می توانید این روغن را برای انواع پوست ها از جمله پوست خشک، پوست معمولی و پوست چرب به کار ببرید. با مالش دادن ملایم این روغن از برند کامان روی پوست خود، می توانید کلیه التهابات را کاهش داده و هر گونه تحریک پوستی را از بین ببرید.

به علاوه استمرار استفاده از این روغن، موجب کاهش چین و چروک های پوست شده و همین طور عمق چروک های صورت را کاهش می دهد. به این ترتیب با استفاده از این محصول برند کامان، می توانید جوانی پوست خود را تضمین کرده و پیری را به تعویق جدی بیندازید.

این روغن پوستی از برند ایرانی کامان که تحت لیسانس کامان سوئیس ساخته شده است، یک گزینه ایده آل برای استفاده پیش از حمام آفتاب محسوب می شود و از این جهت توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *