از کجا بفهمیم ریمل اصل است؟

اگر ریمل مورد علاقه شما نشانه خاصی داشته باشد، برای این که بفهمید ریمل اصل است یا خیر، شانس آورده اید. اما در صورتی که ریمل طراحی خاصی نداشته و یا یک نشانه منحصر به فرد نداشته باشد، شرکت های ساخت محصولات تقلبی یا آن هایی که محصولات های کپی ارائه می دهند، موفق تر ظاهر خواهند شد.

ریمل اصل

البته در بازار محصولات لوازم آرایشی میزان کالاهای کپی به وفور یافت می شود و گاهی اوقات نمونه های های کپی چیزی کم از برند اصلی ندارند، اما از آن جایی که چشم عضوی بسیار حساس و مهم محسوب می شود، بهتر است هرگز به سمت محصولات تقلبی نروید.

 

ریمل اصل حجم دهنده بورژوا مدل Volume Glamour با درب مسی

ریمل اصلیکی از محصولات آرایش چشمی که نمونه تقلبی فراوانی در بازار دارد، ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Glamour است. این ریمل توانسته رکورد فروش قابل توجهی را به خود اختصاص دهد و این یکی از دلایلی است که نمونه های تقلبی آن پشت سر هم به بازار آمدند.

اما اگر کمی دقت داشته باشید رنگ مسی خاص درب این ریمل را در نمونه اصلی آن شناسایی کرده و نمونه های تقلبی و فیک را از این طریق تشخیص می دهید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید نمونه ریمل اصل Volume Glamour برند بورژوآ، درب مسی رنگی با توناژ رنگی خاص دارد و در خصوص نمونه های تقلبی، رنگ درب ریمل کمی متفاوت است.

خرید

  • نام محصول :ریمل اصل حجم دهنده بورژوا مدل Volume Glamour با درب مسی
  • کشور سازنده : فرانسه
  • تعداد فروش امروز: 32
  • برند: بورژوآ

 

علت پرفروش بودن این ریمل، موم طبیعی موجود در ترکیب آن و اثربخشی عالی در کنار قیمت مناسبی است که برند بورژوآ توانسته برای این محصول در نظر بگیرد. این ریمل از محبوب ترین ریمل ها نزد مصرف کنندگان ایرانی و اروپایی است و همیشه به عنوان یک ریمل پرفروش و البته با قیمت مناسب جایگاه خود را حفظ کرده است.

آیا شما نیز پیش از این ریمل حجم دهنده بورژوا مدل Volume Glamour را استفاده کرده اید؟ چه نظری درباره اصل یا تقلبی بودن ریمل دارید؟

بهترین ریمل های موجود در بازار (کلیک کنید)


 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *