ریمل حجم دهنده دوسه مدل Max Lash و مژه هایی بلند و پرپشت

ریمل های برند آلمانی دوسه دارای کیفیت مناسب و قیمت معقولی هستند و در میان سبد محصولات آرایش چشم آن، ریمل حجم دهنده دوسه مدل Max Lash برای انبوه نشان دادن مژه ها، گزینه ای عالی محسوب می شود. با استفاده از این ریمل می توان مژه های کم پشت و بی رنگ را پرپشت و پررنگ نشان داد. این همان چیزی است که چشمان شما برای جذاب تر شدن و به دام انداختن قلب مخاطب خاص، به آن نیاز خواهد داشت.

ریمل Max Lash دارای حجم 9 میلی لیتری بوده و برای استفاده چندین ماهه کفایت خواهد کرد. این ریمل ضدآب نیست، اما دوام خوبی دارد و می توانید از ماندگاری آن برای چندین ساعت اطمینان داشته باشید. البته با توجه به ضدآب نبودن، هنگام شستشو نیز مشکلی بابت پاک کردن آن از روی مژه هایتان نخواهید داشت. کافی است که کمی آب گرم یا حتی ولرم به مژه های خود زده و سپس به راحتی ریمل را از روی مژه های خود پاک نمایید.

ریمل حجم دهنده دوسه مدل Max Lash

در صورتی که می خواهید مژه های شما ضمن ریمل زدن، حالت دار شده و جلوه ای برگشت خورده داشته باشند، قلموی ریمل حجم دهنده دوسه مدل Max Lash برند دوسه چندان مناسب نیست و آن قدرها خاصیت فر دادن و تاب دادن مژه ها را ندارد.

اما اگر صاف بودن مژه ها و تنها حجیم شدن آن ها برایتان رضایت بخش است، این محصول از برند دوسه بهترین کارایی را برایتان خواهد داشت. شما می توانید پیش از به کار بردن ریمل، از فر مژه استفاده کرده و پیچ و تاب لازم را به مژه های خود بدهید.

برند دوسه از برندهای نسبتا ارزان قیمت اروپایی است که محصولات باکیفیت مناسبی دارد. نمی توان محصولات آرایشی برند دوسه را در شمار کالاهای آرایشی درجه یک دانست، اما برای آرایش های رومزه و معمولی، کاملا ایده آل هستند.

نقاط قوت:

  • رنگ سیاه
  • پرپشت کننده

نقاط ضعف:

  • دوام کم

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *