چطور مژه های حجیم داشته باشیم؟

زیبایی هر چهره ای به زیبایی دو چشمی که در آن نقش بسته است، بستگی زیادی خواهد داشت و این با داشتن مژه هایی حجیم تامین می شود. چشم های گیرا، برای شکار قلب ها، سلاح هایی کاربردی هستند و با استفاده از ریمل حجم دهنده دوسه مدل Punk می توانید چشم های خود را به بهترین شکل ممکن آرایش کنید. این برند آلمانی توانسته در محصول Punk رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد.

ریمل حجم دهنده دوسه مدل Punk

مژه های حجیم

این چیزی است که برند آلمانی دوسه در این ریمل آورده و کمک می کند تا مژه های کم پشت و پراکنده، حجیم و پرپشت به چشم بیایند. ریمل حجم دهنده دوسه مدل Punk برای آن دسته از افرادی که معمولا حین ریمل زدن با چسبیدن مژه هایشان به یکدیگر روبرو هستند، تجربه ای جدید و خارق العاده به همراه خواهد داشت.

ترکیب این ریمل به شکلی است که ضمن پرپشت و حجیم جلوه دادن مژه ها، از چسبیدن آن ها به یکدیگر جلوگیری به عمل می آورد.

ریمل حجم دهنده دوسه مدل

در واقع حین آن که به کمک قلموی آن، مژه های شما پرتر شده و ریمل زده می شود، به شکلی شانه زدن مژه ها نیز اتفاق افتاده و از چسبیدن آن ها به یکدیگر جلوگیری خواهد شد. از این ها گذشته شما می توانید اطمینان داشته باشید که به هیچ وجه مژه هایتان پس از استفاده این ریمل، ریزش نخواهند داشت.

شما می توانید این ریمل را به راحتی روزانه استفاده کرده و هرگز حتی پس از گذشت چند ساعت، خرده های ریمل نمی ریزند. البته در صورتی که با داشتن آرایش بخوابید، احتمالا صبح روز بعد یا حتی با گذشت چند ساعت، ریمل از حالت اولیه خود خارج شده و حتما نیاز به شستشوی آن خواهد بود. به این ترتیب نمی توان این محصول از برند آلمانی دوسه را بیست و چهار ساعته به حساب آورد.

 

نقاط قوت:

  • حجم دهنده
  • ضد ریزش

نقاط ضعف:

  • ماندگاری نه چندان زیاد

 

پرفروش ترین محصولات با بیشترین تخفیف در دیجی کالا(کلیک کنید)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *