ریمل مناسب مژه های آسیب دیده: ریمل حجم دهنده ریمیلیا مدل Ultra Black

بانوانی که عادت به استفاده از مژه مصنوعی دارند، آسیب مژه های خود را بسیار بیشتر از سایر افراد تجربه می کنند. با استفاده کمی طولانی مدت از مژه مصنوعی، ریزش مژه ها و کنده شدن آن ها را به حد بیشتری تجربه می کنیم. با کنده شدن حتی یک مژه، با استفاده از نخستین قلموی ریمل، وضعیت ناخوشایندی را در آینه خواهید دید.

اما در چنین وضعیتی باید به چه راهی متوسل شد تا دوباره زیبایی مژه ها به جای خود بازگردند؟

ریمل حجم دهنده ریمیلیا مدل Ultra Black راه حلی است که می تواند به بهترین شکل مژه های آسیب دیده را به شکلی پر و سالم نشان دهد. برند سازنده ایرانی ریمیلیا در ساخت این محصول، به صورت کاملا متمرکز بر مژه هایی خلوت شده و پراکنده تمرکز کرده و شکل نشستن مایه ریمل روی مژه ها به شکلی است که جای خالی مژه های از دست رفته را به خوبی پر می کند.

ریمل حجم دهنده ریمیلیا مدل Ultra Black

ریمل حجم دهنده ریمیلیا مدل Ultra Black

زیبایی چیزی است که همه ما تحت تاثیر آن هستیم و اگر تصمیم داشته باشید که حتی کمترین آرایش را روی چهره خود پیاده سازی کنید، چند قلمو ریمل را باید حتما در نظر بگیرید. خوشبختانه در تولید این محصول به شکلی عمل شده که با چند قلم زدن از آن نیز، مژه ها جان گرفته و زیبایی نسبی خود را به دست می آورند.

ریمل حجم دهنده

 

یک راز را به شما بگوییم: برای آن که بهترین حجم دهی از ریمل حجم دهنده ریمیلیا مدل Ultra Black را داشته باشید، پس از هر بار ریمل زدن به وسیله آن (هر قلم ریمل زدن)، مکثی در حدود 10 تا 20 ثانیه داشته و باز قلم بعدی را روی مژه های خود بزنید. این کمک می کند تا در مایه ریمل به خوبی روی مژه های شما نشسته و هر تار مژه نازک و بی رنگ، پررنگ و سیاه به چشم بیاید.

موضوع دیگری که برند ایرانی ریمیلیا در ساخت این ریمل در نظر داشته، حذف پارابن است که خود می تواند عاملی برای آسیب رسیدن به مژه ها به حساب آید. در این ریمل از پارابن استفاده نشده و از این منظر با ریمل های لوکس و درجه یک اروپایی، هم ترازی می کند.

به واقع توصیه می کنیم برای خرید ریمل، حتما به این نکات ریز توجه داشته باشید و تا حد امکان از محصولاتی استفاده کنید که فاقد پارابن بوده و بیشترین حفاظت از سلامت مژه های شما را به عمل می آورند.

پرفروش ترین محصولات با بیشترین تخفیف در دیجی کالا(کلیک کنید)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *