انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده ای قوی

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume مانند ریمل حجم دهنده دوسه مدل Punk، یک محصول عالی برای حجم دادن به مژه ها محسوب می شود. این چیزی است که می تواند چشم های شما را جذاب و گیرا ساخته و نگاه را در میان انبوهی از مژه های درهم پیچیده قرار دهد.

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume

معمولا انتظار داریم که ریمل های حجم دهنده قوی از میان برندهای خارجی لوکس و گران قیمت باشند، اما این ریمل برند ایرانی کالیستان نیز با قیمت مناسب خود، به اندازه کافی موثر عمل می کند.

به علاوه حجم 14 میلی لیتری آن نیز مناسب به نظر می رسد و می توانید با یک بار خرید این ریمل، چندین ماه آن را در اختیار داشته باشید. البته مشکلی که در بیشتر ریمل های ایرانی می بینیم، در مورد این محصول از برند کالیستا نیز صدق می کند و در صورتی که طولانی مدت درب ریمل را باز بگذارید، احتمالا کمی مایه آن خشک خواهد شد.

انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده ای قوی

برای برطرف کردن خشکی مایه ریمل، کافی است که مقداری آب جوشیده خنک شده یا بهتر از آن قطره چشمی اشک مصنوعی یا مایع لنز طبی را به ریمل اضافه کرده و چند بار قلمو را داخل و خارج ببرید تا قطرات اضافه شده به خوبی با مایه ریمل مخلوط شود. البته برای انجام این کار، تنها دو قطره یا حداکثر سه قطره کافی خواهد بود و بیشتر از آن، مایه ریمل را خراب خواهد کرد.

طبق ادعای برند سازنده ایرانی، ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume دارای ماندگاری بالایی بوده و ضد ریزش و سیاهی زیر چشم است. مایه این ریمل رنگدانه هایی بسیار سیاه و غلیظ داشته و پس از به کار بردن آن، مژه ها به یکدیگر نمی چسبند.

برای پاک کردن ریمل مدل Wonder Volume برند کالیستا، می توانید از شستشو با آب و صابون یا پن های شستشوی صورت و نیز پاک کننده های آرایشی (دستمال مرطوب یا میسلار واتر) استفاده نمایید.

 

پرفروش ترین محصولات با بیشترین تخفیف در دیجی کالا(کلیک کنید):

1/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *