بهترین محصول حجم دهنده برند کالیستا: ریمل حجم دهنده Bold Volume

اگر در میان محصولات آرایش چشم برند کالیستا به دنبال یک محصول به راستی بولد و تاثیرگذار در زیبایی می گردید، رنگ نارنجی ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Bold Volume جلب نظر خواهد کرد. نام برند Callista روی رنگ نارنجی بدنه این ریمل، خودنمایی می کند و حتما موقع خرید به این نکته توجه نمایید.

 

معرفی ریمل حجم دهنده Bold Volume

ریمل حجم دهنده Bold Volume خاصیت حجم دهندگی عالی دارد و به محض آن که چند قلمو از آن را روی مژه های خود بزنید، جلوه حجیم قابل توجهی پیدا می کنند. همین طور این ریمل، خاصیت پرپشت کنندگی داشته و باعث می شود که مژه های شما انبوه تر به نظر برسند.

معرفی ریمل حجم دهنده

اگر می خواهید بالاترین بهره برداری را از خاصیت پرپشت کنندگی و انبوه سازی آن داشته باشید، بهتر است بین هر دو یا چند مرتبه قلمویی که می زنید، یک وقفه بیندازید. پس از هر مکث، قلموی بعدی که روی مژه های خود می زنید، تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

از این گذشته این ریمل رنگدانه هایی قوی دارد و اگر شما دارای مژه هایی کمرنگ هستید یا حداقل سر مژه هایتان کمرنگ و بی رنگ است، Bold Volume می تواند ضمن حجم دهی، رنگ سیاه غلیظی به خود خواهد گرفت.

این ریمل از بهترین محصولات برند ایرانی کالیستا محسوب شده و ماندگاری به نسبت مناسبی نیز دارد. شما ممکن است بخواهید یک ریمل ارزان قیمت با مشخصات و ویژگی های رضایت بخش خریداری کنید، در این صورت این مدل از برند کالیستا برایتان کاملا رضایت بخش خواهد بود. برس مویی آن نیز می تواند به بهترین شکل مژه ها را شانه کرده و از چسبیدن آن ها به یکدیگر جلوگیری به عمل آورد.

نقاط قوت:

  • حجم زیاد 15 سی سی
  • قیمت ارزان
  • حجم دهنده

نقاط ضعف:

  • ندارد

 

پرفروش ترین محصولات با بیشترین تخفیف در دیجی کالا(کلیک کنید)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *