از کجا بفهمیم ریمل خشک شده است؟ (ریمل حجم دهنده)

یکی از مشکلاتی که همیشه مدتی پس از خرید یک ریمل جدید با آن روبرو می شویم، ریمل خشک شده است. ریمل خشک شده می تواند همچنان قابل استفاده باشد، اگر روش صحیح بازیابی آن را بدانید. اما به جز این شما می توانید با خرید ریمل حجم دهنده لورآل، محصولی در اختیار داشته باشید که حتی با باز ماندن درب آن، از خشک شدن مایه ریمل خبری نخواهد بود.

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Mega Volume Collagene 24H

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Mega Volume Collagene 24H با رنگ سیاه خود، ریملی خاص و منحصر به فرد از نظر حجم دادن به مژه ها است. این ریمل بدون آن که مژه ها را به لحاظ ردیفی یا بالایی و پایینی به هم بچسباند، به تارهای نازک مژه حجم داده و موجب احیای آن ها خواهد شد.

ریمل خشک شده

با ضخیم شدن مژه ها، جلوه آن ها چند برابر شده و نوعی طنازی به نگاه اضافه می شود. این چیزی است که اگر با چسبیدن مژه ها به هم همراه شود، بدتر اثر معکوس خواهد داشت.

ریمل خشک شدهبنابراین اهمیت زیادی دارد که ریملی را خریداری کنید که هیچ گونه خاصیت چسبندگی به مژه ها ندهد. این ریمل از برند لورآل که همیشه محصولات آرایش چشمی قوی داشته است، ضدآب نبوده، اما سازنده اطمینان داده که برای بیست و چهار ساعت دوام آن را تجربه خواهید کرد. این بیست و چهار ساعت در صورتی است که دست به چشم های خود نزده و سهوا آن ها را مالش ندهید. همین طور گریه کردن و اشک ریزشی نباید در کار باشد.

خرید

  • نام محصول : ریمل حجم دهنده لورآل مدل Mega Volume Collagene 24H
  • کشور سازنده : فرانسه
  • تعداد فروش امروز:  50
  • برند: لورآل

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Mega Volume Collagene، همان طور که از عنوان آن پیداست، دارای کلاژن بوده و به تقویت مژه ها از این طریق کمک می کند.

 

احیای ریمل خشک شده

اما در بالا کمی درباره ریمل خشک شده گفتیم و این که چطور می توان چنین ریملی را دوباره احیا کرد. ابتدا برای این که بفهمید یک ریمل خشک شده، با باز کردن درب آن و بیرون آوردن قلمو می بینید که مایه ریمل کمی روی برس قرار گرفته و حین ریمل زدن نیز به خوبی روی مژه ها نمی نشیند.

برای احیای ریمل خشک شده، می توانید چند قطره اشک مصنوعی یا مایع لنز به آن اضافه کرده و اجازه دهید چند ثانیه درب ریمل باز بماند. سپس درب ریمل را بسته و آن را کمی تکان دهید. اگر چه به نظر می رسد که مایه ریمل قدرت جابه جایی در آن را نداشته و به این راحتی در آب جا به جا نمی شود، اما با این تکان دادن قطرات آب به بخش های مختلف مایه ریمل رسیده و موجب مرطوب شده آن خواهند شد.

بهترین ریمل حجم دهنده موجود در بازار (کلیک کنید)


 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *