ریمل دوسه مدل Boombastic: بمب پرپشت کننده

در میان برندهای اروپایی، ریمل های باکیفیت و قابل توجهی دیده می شوند که برخی از آن ها با داشتن قیمت های بسیار بالا، محصولات چندان باصرفه ای به حساب نمی آیند. اما در سبد کالایی کالاهای آرایشی برند دوسه، محصولات با قیمت مناسبی دیده می شوند که ضمن داشتن کیفیت، نرخی متعادل دارند. ریمل دوسه مدل Boombastic از این دسته کالاهاست که می توان از طریق آن، به مژه ها جلوه مناسبی بخشید.

ریمل دوسه مدل Boombastic

قلموی ریمل دوسه مدل Boombastic، به شکلی باریک و البته با ساختار الاستیکی دیده می شود و به خوبی روی مژه ها قرار خواهد گرفت. در صورتی که بخواهید ریمل زدن شما فرآیندی لذت بخش داشته باشد، این قلمو چنین فرصتی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

ریمل دوسه مدل Boombastic

به ویژه برای آن دسته از بانوانی که مژه های کوتاه گوشه های چشم را همیشه در فرآیند ریمل زدن از دست می دهند، این محصول و قلموی باریک و ظریف آن، می تواند فوق العاده کمک کننده باشد. به این شکل می توانید قلموی باریک Boombastic را به گوشه چشم برده و ریزترین و دورافتاده ترین مژه ها را ریمل بزنید. به این شکل زیبایی چشم های شما کامل خواهد شد و جلوه بیشتری به دست می آورد.

برای پاک کردن ریمل دوسه مدل Boombastic ، توصیه می کنیم که از میسلار واتر استفاده کرده و به کمک یک پد پاک کننده آرایش چشم، ریمل را به خوبی تمیز نمایید. همین طور شستشو با آب و یک ماده شستشو دهنده ملایم، می تواند برای پاکسازی این ریمل کاملا مناسب باشد.

برند دوسه در محصولات خود از مواد اولیه مطمئن و دارای استانداردهای لازم استفاده می کند، با این همه اگر از لنزهای تماسی استفاده می کنید؛ بهتر است یک ریمل ضدحساسیت تهیه نمایید تا کمترین ریسک حساسیت وجود نداشته باشد.

چطور مطمئن شویم یک ریمل ضدحساسیت است؟

ممکن است بر این تصور باشید که برخی از برندهای سازنده، به شکل تقلبی از عبارت ضدحساسیت روی ریمل های خود استفاده می کنند. در این صورت برای تست راستی آزمایی این برندها، کافی است که مقداری از ریمل را روی مژه خود (به طور دقیق در محل رویش مژه ها) زده و منتظر بمانید. در صورتی که چشم های شما عکس العمل منفی چون قرمزی، خارش، سوزش، خستگی و … از خود نشان دادند، باید بدانید که این ریمل ضدحساسیت نیست و اتفاقا نسبت به آن حساسیت دارید.

اما در صورتی که چشم های شما هیچ گونه عکس العمل منفی نداشت؛ می توانید از سلامت ریمل و ضدحساسیت بودن آن اطمینان داشته باشید.

نقاط قوت:

  • رنگ سیاه
  • قلموی منعطف

نقاط ضعف:

  • دوام کم

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *