معرفی و خرید بهترین ریمل ضدآب کالیستا : مدل Maxl

بهترین ریمل ضدآب کالیستا مدل Maxl است که در پوشش صورتی رنگ خود، یک محصول کارآمد و زیبایی بخش برای مژه ها محسوب می شود. این ریمل ضدآب برند ایرانی کالیستا، می تواند به راحتی مژه های کم پشت و کم رنگ را سیاه و پرپشت کرده و آن ها را بلندتر از آن چه هستند نشان دهد.

بهترین ریمل ضدآب کالیستا

خرید بهترین ریمل ضدآب کالیستا مدل Maxl

به ویژه آن دسته از بانوانی که مژه هایی کوتاه دارند و این بر زیبایی چشم های آن ها تاثیر منفی می گذارد، به کمک بهترین ریمل ضدآب کالیستا یعنی ریمل Maxl می توانند کوتاهی مژه های خود را جبران کرده و جلوه بهتری روی آن ها ایجاد کنند.

بهترین ریمل ضدآب

این ریمل با ترکیبات گیاهی خود، دارای الیاف طبیعی بوده و جلوه ای کاملا یکدست روی مژه ها ایجاد می کند. اگر نگران هستید که پس از چند ساعت، ریمل از مژه های شما ریزش داشته و باعث نازیبا شدن و بهم ریختگی آرایش چشمی تان شود، باید بگوییم که طبق ادعای برند سازنده ایرانی و البته گواهی مشتریان پیشین آن، این محصول از سبد کالایی ریمل های برند کالیستا، هیچ گونه ریزش ریمل همراه ندارد.

تنها اگر بدون شستشوی آرایش چشم خود، همراه با آن به خوابی طولانی وارد شوید، پس از بیدار شدن ریزش ریمل را مشاهده خواهید کرد. این ناشی از فشردن چشم ها روی هم در طول خواب است و می توان گفت که در خصوص بسیاری از ریمل های دیگر در این رده قیمتی نیز صادق است.

بهترین ریمل ضدآب کالیستا تنها 6 سی سی حجم دارد و نسبت به ریمل های دیگر آن که حجم بیشتری داشتند، مدت زمان کمتری مهمان کیف لوازم آرایش شما خواهد بود. با این همه همچنان این محصول به لحاظ قیمت و کیفیت، مقرون به صرفه به نظر می رسد.

 

نقاط قوت:

  • ماندگاری بالا
  • عدم ریزش ریمل
  • قیمت مناسب

نقاط ضعف:

  • شستشوی سخت

پرفروش ترین محصولات با بیشترین تخفیف در دیجی کالا(کلیک کنید)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *