از کجا بفهمیم ریمل ضدآب است؟

برای این که بدانید ریمل ضدآب است یا خیر، یک راه ساده وجود دارد و آن مطالعه توضیحات روی بدنه ریمل است. اما به جز این، آیا ریمل ضدآب بخریم یا نه؟ شاید چند دهه پیش، ریمل های ضدآب بسیار رونق و طرفدار داشتند و اگر کسی ریمل ضدآب خریداری می کرد، میز آرایش او لوکس به حساب می آمد.

اما با ظهور نسل جدید ریمل های معمولی با دوام بالا و عدم ریزش حتی بر اثر تعریق، عملا بازی از میدان ریمل های مقاوم در برابر آب خارج شد و از آن پس کمتر بانوان به دنبال خرید این ریمل ها هستند. سختی شستشوی چنین ریملی و کنده شدن مژه ها در فرآیند شستشو، چیزی است که باعث شد تا اقبال کمتری نسبت به این ریمل ها داشته باشیم.

ریمل آرکانسیل، ریمل ضدآب

اما هنوز شما می توانید در میان برندهای مختلف، ریمل های ضدآب قوی را پیدا کنید که ضمن داشتن خاصیت ضدآبی، حین شستشو منعطف بوده و باعث کنده شدن مژه ها نمی شوند. از جمله این ریمل ها باید به ریمل آرکانسیل سری Lash Hysteria اشاره کنیم.

 

معرفی ریمل ضدآب آرکانسیل سری Lash Hysteria

ریمل آرکانسیل، ریمل ضدآبریمل آرکانسیل سری Lash Hysteria باعث می شود تا مژه های شما به شکلی جادویی حجم پیدا کرده و در طول زمان به راستی تقویت نیز بشوند. این ریمل، مژه های ضعیف را به کمک پروتئین های موجود در ترکیب مایع خود، تقویت کرده و در ظاهر نیز به حجم گرفتن آن ها کمک می کند.

خاصیت ضدآبی این ریمل برای چند روز ادامه داشته و جهت شستشو نیز باید حتما از آب گرم استفاده کنید تا ریزش مژه ها اتفاق نیفتد.

خرید

  • نام محصول :ریمل ضدآب آرکانسیل سری Lash Hysteria
  • کشور سازنده : فرانسه
  • تعداد فروش امروز: 89
  • برند: آرکانسیل

 

ریمل آرکانسیل ساخت فرانسه است و چندین دهه در ایران در شمار محصولات آرایشی تراز اول قرار داشته و مصرف کننده ایرانی شناخت خوب و اعتماد قابل توجهی نسبت به این برند دارد. اگر تصمیم به خرید یک ریمل با این مشخصات دارید، ریمل آرکانسیل مدل لش هستریا می توان انتخابی مطمئن از برند فرانسوی باشد.

پرفروش ترین ریمل موجود در بازار (کلیک کنید)


 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *