ریمل های برند لورآل (معرفی و نحوه استفاده)

ریمل های برند لورآل دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و برای حجم دهندگی و پررنگ کردن مژه ها، عالی به نظر می رسند. این ریمل ها در انواع مدل های مختلف، ارائه شده و با داشتن قیمت های نسبتا مناسب، محصولات آرایش چشمی ایده آلی بین بانوان ایرانی و البته در سطح جهانی محسوب می شوند.

ویکی مارک این محصولات را به شما معرفی می کند.

 

ریمل های برند لورآل

ریمل Million Lashes Noir Excess لورآل

محصول Million Lashes Noir Excess در فرمولاسیون خود، دارای ترکیبات پلیمری، سیلیکون و موم بوده و به خوبی روی مژه های کوتاه و کمرنگ تاثیر می گذارد. با چند قلمو از این ریمل لورآل، می توانید تا 3 برابر حجم دهی برای مژه های خود ایجاد کرده و از ظاهر زیبای آن ها لذت ببرید.

ریمل

محصول Million Lashes مارک لورآل فرانسه، ضد آب نیست؛ اما می تواند تا 7 الی 8 ساعت روی مژه های شما ماندگاری داشته باشد.

 

ریمل Paradise Voluminous از برند لورآل

محصول Paradise Voluminous در فرمولاسیون خود، دارای روغن جوجوبا، روغن زیتون، عصاره گل سنتورا، روغن کرچک و روغن نخل است. با این حساب تصور کنید که ترکیبات آن تا چه اندازه می تواند قوی و مخملی باشد. به واقع با استفاده از این ریمل برند لورآل، می توانید ضمن زیباسازی مژه های خود، آن ها را تقویت کنید. همچنین ساختار برس این محصول، به شکلی است که در حالت دهی و فرم بخشی به مژه ها بسیار موثر واقع خواهد شد.

ریمل های برند لورآل

ریمل Volumeissime X5 مارک لورآل

رنگ فوق العاده سیاه و کربنی ریمل Volumeissime X5، کمرنگ ترین مژه ها را سیاه و پررنگ جلوه می دهد. به علاوه با استفاده از این ریمل، می توانید مژه های کوتاه خود را بلندتر جلوه داده و آن ها را تا X5 یعنی 5 برابر حجیم تر نمایان سازید. لازم به ذکر است که این محصول نیز ضدآب نیست، اما دوام نسبتا خوبی از خود نشان خواهد داد.

مارک لورآل

محصول Mega Volume Collagene 24H

همان طور که از عنوان این ریمل برند لورآل مشخص است، دوام و ماندگاری آن تا 24 ساعت ادامه پیدا می کند. البته همچنان این محصول ضدآب نیست و در صورت شستشو، ریزش خواهد داشت. کلاژن های موجود در این ریمل حجم دهنده لورآل، به تقویت مژه ها کمک کرده و به صورت طبیعی رشد آن ها را تسهیل می سازند.

مارک لورآل

محصول Miss Hippie از ریمل های برند لورآل

برس مویی ریمل Miss Hippie برند لورآل، ویژگی منحصر به فرد آن است که برای حالت بخشیدن به مژه های صاف و بی حالت، عالی به نظر می رسد. پیش از این درباره حجم سه بعدی روی مژه ها چیزی شنیده اید؟ این درست همان کاری است که به وسیله Miss Hippie قادر به پیاده سازی اش روی مژه های خود خواهید بود.

مارک لورآل

به علاوه این محصول ضدآب طراحی و تولید شده و مقاومت عالی روی مژه های شما از خود نشان خواهد داد. توصیه می شود که برای شستشو از آب گرم و شوینده ملایم استفاده شود.

 

محصول Volume Million Lashes

برس ویژه محصول  Volume Million Lashes، با حالت داسی شکل خود، به راحتی روی هلال مژه ها نشسته و آن ها را برگشته و حالت دار، خواهد ساخت. در ترکیب این ریمل از روغن آرگان و کامیلا استفاده شده و خاصیت تقویت کنندگی برای مژه ها دارد. این ریمل ضدآب نیست و به راحتی با شستشوی ملایم، از مژه ها جدا می شود.

مارک لورآل

محصول کلاژن X12 از ریمل های برند لورآل

این ریمل خاصیت 12 برابر حجم دهندگی دارد و می تواند مژه های پراکنده را پر و انبوه جلوه دهد. به علاوه رنگ سیاه و کلاژن های آن، برای به دست آوردن بیشترین زیبایی چشم ها، عالی به نظر می رسند.

ریمل های برند لورآل

برس این ریمل طوری طراحی شده است که از چسبندگی مژه ها به یکدیگری جلوگیری کرده و ضمن ریمل زدن، نقش شانه را نیز ایفا می کند. دوام زیاد این محصول، در کنار بوی خوشایند و شیرین آن، باعث می شود که از داشتن آن در کیف لوازم آرایش خود، بسیار خوشنود باشید.

 

محصول Superstar False Lash

برس بی نظیر محصول Superstar False Lash، برای شکل دادن به مژه ها طراحی شده است. این ریمل دارای دو سری جداگنه است که یکی برای حجم دادن و پر کردن مژه ها تعبیه شده و دیگری به عنوان حالت دهنده و پرایمر مورد استفاده قرار می گیرد. برای داشتن آرایش حرفه ای چشم های خود، این محصول را عالی خواهید یافت.

ریمل های برند لورآل

 

محصول False Lash Butterfly Wings

این محصول در شمار محصولات قدیمی تر برند لورآل وجود دارد و شکل برس آن عالی به نظر می رسد. این برس را روی انتهایی ترین بخش مژه های خود قرار داده و به سمت نوک مژه ها به سمت بالا بکشید. پس از چند بار ریمل زدن، مژه های خود را پر و برگشته می یابید. بنا بر چیزی که لورآل درباره این ریمل توضیح داده است؛ خاصیت حجم دهندگی آن تا 6 برابر قطعی خواهد بود.

ریمل های برند لورآل

 

محصول Volumissime 4X از ریمل های برند لورآل

این ریمل دارای خاصیت 4 برابر حجم دهندگی بوده و برس آن کیفیت ساخت عالی دارد. این ریمل می تواند برای استفاده روزانه مناسب بوده و تا 5 الی 6 ساعت دوام خوبی خواهد داشت.

ریمل های برند لورآل

 

عدم حساسیت زایی در ریمل های لورآل

نکته مهمی که در محصولات تولید برند لورآل وجود دارد، نبود هیچ گونه حساسیت زایی است و افرادی که دارای چشم هایی حساس و واکنش گرا هستند، به راحتی می توانند از این محصول ها ها استفاده کرده و از نبود محرک های آلرژی زا، مطمئن باشند. سازنده فرانسوی در فرمولاسیون این نوع محصولات خود، اسانس های دارای بوی تند را حذف کرده و بیشتر ریمل های این برند، با بوی ملایم هستند.
شما می توانید حتی پس از استفاده از لنزهای تماسی رنگی یا طبی، از ریمل های لورآل استفاده کرده و از این بابت نگرانی نداشته باشید. به یاد داشته باشید که پیش از شستشوی چشم های خود، حتما ابتدا لنزهای طبی یا رنگی را با احتیاط و رعایت جوانب بهداشتی، از چشم های خود خارج سازید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *