زیباتر کردن ابروها با ریمل + معرفی بهترین ریمل ها + ویدئو

برند آمریکایی کاورگرل (CoverGirl)، از بهترین برندهای لوازم آرایشی بوده و محصولات بی نظیر و متنوعی را در گروه کالایی خود جای داده است. به ویژه ریمل های برند کاورگرل در انواع فرمولاسیون و اثربخشی مختلف، زیبایی را به چشمان زیبارویان، هدیه می کنند.

 

ریمل حجم دهنده

برند کاورگرلاین ریمل قدرت تا 400 برابر حجم دهندگی داشته و به مژه های شما ضخامت می بخشد. خرده مژه های موجود در این محصول، باعث می شود تا مژه های نازک و کوتاه، سریع پرپشت و بلند به چشم بیایند. برای باور این موضوع، کافی است که چند قلم از این ریمل را به مژه های خود بزنید. نام مدل این ریمل  Super Sizer Fibers است.

 

ریمل بدون ضرر و سالم

ریمل های برند کاورگرلاین ریمل دارای بافتی نرم و بسیار سازگار با مژه هاست. فرمول جدید به کار رفته در ساخت Lash Blast Full Bloom، این محصول را به ابزار آرایش چشمی بسیار حرفه ای تبدیل ساخته است. به علاوه ریمل فوق از محصولات برند کاورگرل، از نظر چشم پزشکی تست شده و کاملا سلامت اعلام گشته است. نام این مدل از ریمل Lash Blast Full Bloom است. برند این محصول کاورگرل است.

 

 

 

 

ریمل ضد آب از برند کاورگرل

ریملاین ریمل به راستی یک محصول ضدآب بوده و در مقابل اشک های شما، مقاومت کامل دارد؛ بنابر این از Total Tease Waterproof به مژه های خود زده و تا دلتان می خواهد گریه کنید. به علاوه برس آن دارای طراحی ویژه ای است که اجازه می دهد تا گوشه ای ترین تارهای مژه را نیز به خوبی ریمل بزنید. نام این محصول Total Tease Waterproof است.

 

 

ریمل حجم دهنده از برند کاورگرل

ریمل های برند کاورگرلریمل Professional Remarkable سیاهی تند و قابل توجهی دارد. اگر می خواهید چشمان خود را در مژگانی انبوه و سیاه غرق کنید، این محصول برایتان کاملا مناسب خواهد بود. البته ریمل Professional Remarkable، به هیچ وجه ضدآب نیست و به راحتی با آب شسته می شود.

 

ویدئو آموزش ریمل زدن مژه های بالا

 

 

ریمل ضد حساسیت

ریملقلموی منحصر به فرد این ریمل، مژه هایی را به شما نشان می دهد که پیش از این نسبت به داشتن آن ها، بی اطلاع بوده اید. ریمل Professional All برای چشم های حساس، طراحی شده و کمترین آلرژی را به وجود نخواهد آورد. این محصول ضدآب نیست، اما نوع ضدآب مشابه آن در سبد ریمل های برند کاورگرل وجود دارد.

 

 

ریمل مخصوص مژه های بلند

ریملبا استفاده از ریمل Lash Blast Fusion برند کاورگرل؛ به مژه هایی بلند، ضخیم و با رنگ سیاه درخشان دست خواهید یافت. برس این ریمل با طراحی خاص خود، حالتی تابدار به مژه ها بخشیده و گیرایی افزون تری ایجاد می کند. این ریمل نیز در دو نوع ضدآب و معمولی عرضه شده است.

 

ریمل حجم دهنده کاورگرل ضد آب

برند آمریکایی کاورگرلریمل Katy Kat با پوشش سفید رنگ خود، یکی از محصولات مشهور برند آمریکایی کاورگرل است. این ریمل ضدآب دارای خاصیت حجم دهندگی فوق العاده ای بوده و به هیچ وجه ریزش نخواهد داشت. شما می توانید نوع معمولی این ریمل را نیز در گروه ریمل های کاورگرل، بیابید.

 

 

 

ریمل مخصوص افزایش طول مژه ها

ریملبا استفاده از ریمل Peacock Flare، مانند یک طاووس زیبا شده و می توانید با زیبایی چشمان خود به اطرافیان فخر بفروشید. این ریمل برای هر سایز و حجم مژه ای، مناسب بوده و کمترین مژه ها را به انبوهی از سیاهی سایه دار و طناز، تبدیل می سازد. افزایش طول مژه ها و حجم دار کردن آن، خاصیت های اصلی Flare هستند.

 

 

ریمل حجم دهنده از ریمل های برند کاورگرل

ریمل های برند کاورگرلبا به کار بردن ریمل Clump Crusher از مژه های زیبای خود لذت خواهید برد. این ریمل دارای فرمولی ویژه برای تا 200 برابر حجم دهی مژه ها بوده و ضمنا در آن خبری از خرده مژه نیست. برس آن نیز دو طرف با قابلیت حجم دهی و حالت دهی است و می تواند نازک ترین مژه ها را فرم بخشیده و حجیم نماید.

 

ریمل با خاصیت نرم کنندگی

ریملاین محصول از معدود ریمل هایی است که خاصیت نرم کنندگی داشته و به هیچ وجه مژه ها را سخت و شکننده نمی کند. می توانید از آن برای تمام ساعات آرایش روز خود استفاده کرده و از عدم ریزش ریمل، اطمینان داشته باشید. به علاوه Full Lash Bloom دارای گواهینامه ایمنی به لحاظ حفاظت از سلامت چشم بوده و با لنزهای تماسی نیز سازگاری کامل دارد.

 

 

ریمل حجم دهنده برند کاورگرل

ریمل Flourish یکی از بهترین محصولات نماینده از میان ریمل های برند کاورگرل است. این ریمل حاوی روغن نارگیل، آووکادو و پاپایا بوده و شادابی و طراوت خاصی به مژه های شما می بخشد. اگر استفاده از این ریمل را با Lash Blast Amplify Primer همراه سازید، حجم دهندگی قابل قبولی نیز روی مژه هایتان ایجاد خواهد شد.

 

 

ریمل Lash Blast Volume از برند کاورگرل

ریملاین ریمل یک انفجار واقعی از حجم و طول و زیبایی به همراه دارد. با کمک قلموی Lash Blast Volume، به مژه های خود حالت و فرم بخشیده و داخلی ترین مژه ها را نیز پوشش می دهید. لازم به ذکر است که این ریمل در دو مدل معمولی و ضدآب در دسترس است.

 

 

ریمل لوکس از برند کاورگرل

ریملاگر به دنبال نگاهی پرزرق و برق و لوکس می گردید، به کمک قلموی حرفه ای و ترکیب سیاه بی نظیر ریمل Full Spectrum Lash Ambition، به چنین چیزی خواهید رسید. البته باید گفت که این ریمل از برند کاورگرل، دارای ماندگاری 6 ساعته بوده و نباید بیش از آن انتظاری داشته باشید.

 

 

ریمل مرطوب کننده

ریمل های برند کاورگرلفرمول مرطوب کننده و مغذی ریمل Exhibitionist، برای ایجاد مژه هایی زیبا، زنده و باطراوت طراحی شده است. قلموی آن نیز نرمی خاصی داشته و مانند پری روی مژه های شما می لغزد. با استفاده از این محصول، خبری از ریزش خرده مژه زیر چشم هایتان نخواهد بود.

 

 

 

ریمل ضد آب و ضد عرق از برند کاورگرل

ریملاین ریمل دارای ماندگاری بیست و چهار ساعته بوده و حتی یک قلمو استفاده از آن، حجم دهندگی قابل توجهی به مژه های شما می بخشد. فرمول Lash Blast، ضدعرق، ضد رطوبت و ضد گرد و غبار است و در هر شرایط آب و هوایی مقاومت کامل از خود نشان می دهد.

شکل برس و کاربرد آسان آن نیز، آرایش چشمی را برای مبتدی ها تا حرفه ای ها، سهل و ممکن می سازد. به علاوه این محصول برای افراد با چشم های حساس و عده ای که از لنزهای تماسی استفاده می کنند، کاملا مناسب است.

 

ریمل های برند کاورگرل

برند کاورگرل، در حفاظت از سلامت چشم ها و مورد تایید بودن چشم پزشکان، شهرت داشته و برای افرادی که به سلامت چشم های خود اهمیت زیادی داده و نگران آلرژی ها هستند، توصیه می شود.

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *