معرفی بهترین ریمل و ژل حالت دهنده ابرو های کم پشت

ژل حالت دهنده و ریمل ابرو یکی از محصولات آرایشی پایه ابرو است که به وسیله آن می توانید ابروهای خود را به خوبی فرم دهید.

وقتی صحبت از آرایش کردن ابروها به میان می آید؛ باید دقت کامل داشته باشید و در خرید محصول آرایشی ابرو  چون مداد ابرو و … کمترین اشتباهی به خرج ندهید.

استفاده از محصولات نامرغوب برای آرایش ابروها، به سرعت موجب ریزش موهای ابرو شده و مشکلات بیشتری برایتان به وجود می آورد.

ژل حالت دهنده و ریمل ابرو و مژه ایملاز

  • بی رنگ
  • پرفروش و پر تقاضا
  • ماندگاری بالا
  • پارابن ندارد
  • دارای بیش از 83 درصد رضایت کاربران
  • با آب و صابون پاک می شود
  • ضد آب نیست

تعداد فروش امروز : 52

فرم و حالت دهنده ابرو

این ژل به شما کمک می کند تا موهای فعلی ابروهای خود را فرم و حالت داده و آن ها را پرتر از آن چه به راستی هستند، جلوه بخشید.

 

بی رنگ بودن

با توجه به این که ژل حالت دهنده ابرو و مژه ایملاز، کاملا بی رنگ است، آرایش ابروی شما را طبیعی جلوه داده و از توی ذوق زدن ابروهای مداد کشیده پررنگ یا ریمل زده شدید، جلوگیری می کند.

 

بی ضرر بودن

این ژل برای ابروها بی ضرر بوده و در صورتی که از آن به درستی استفاده کنید، هیچ مشکلی برای ابروهای شما به وجود نخواهد آورد.

 

برای ابروهای کم پشت چه باید کرد؟

اگر ابروهایتان کم پشت بوده و به هر دلیل نیازمند استفاده از مداد ابرو یا سایه ابرو هستید، توصیه می کنیم که حتما از این ژل به عنوان مکمل استفاده کرده و از طریق آن، آرایش ابروهای خود را کاملا طبیعی جلوه دهید.

 

فاقد پارابن

به علاوه در ترکیب این ژل از پارابن استفاده نشده و این خود دلیل دیگری است که اطمینان داشته باشید، با استفاده از آن، آسیبی متوجه ابروهای شما نخواهد بود.

 

حالت دادن به مژه ها

این ژل به علاوه برای حالت بخشیدن به مژه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید به کمک آن مژه های یکنواخت و بدون حالت خود را برای چندین ساعت، حالت دار کنید.

 

این محصول مناسب چه افرادی است؟
ژل حالت دهنده ابرو و مژه ایملاز محصولی مناسب افرادی است که با آرایش طبیعی موافق بوده و کمتر به دنبال استفاده از محصولات دارای اثربخشی آرایش غلیظ هستند.

 

 

نکته آرایشی : روش استفاده از ژل حالت دهنده ابرو
ژل حالت دهنده ابرو

برای داشتن ابروهایی زیبا خانم ها معمولا از تاتو، مداد ابرو و سایه ابرو استفاده می کنند. اما شاید بهترین راه استفاده از ژل ابرو است.

بانوانی که دارای ابرو نازک هستند می توانند از این محصول برای پرپشت نشان دادن ابروی خود استفاده کنند. در واقع ژل ابرو مثل ژل مو است و باعث ثابت ماندن ابرو ها می شود.
نکته مهم این است که بعد از استفاده، اجازه دهید ژل ابرو خشک شود. استفاده از ژل ابرو علاوه بر ثابت نگه داشتن ابرو، باعث ورود مواد مفید به ابرو می شوند و از این جهت نسبت به سایر لوازم آرایش ابرو برتری محسوسی دارد.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *