زیبایی ناخن با استفاده از محصولات برند رولون

همان طور که انتظار داریم محصولات زیبایی ناخن برند رولون دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و می توانند ضمن زیباسازی ناخن های شما، به تقویت آن ها کمک کند. در این برند چند نوع لاک ناخن و تعدادی محصولات مراقبتی و تقویت کننده داریم. برای استحکام بخشی به ناخن های خود و رفع بدرنگی و عیوب آن ها، می توانید از این محصولات استفاده نمایید. ویکی مارک از شما دعوت می کند تا در ادامه با این محصولات و ویژگی های آن ها آشنا شوید.

 

لاک ناخن Color Stay Gel Envy Longwear برند رولون

لاک ناخنلاک ناخن Color Stay Gel Envy Longwear رولون، دارای هر آن چیزی که از یک لاک ناخن حرفه ای انتظار دارید، است. ماندگاری بالا، رنگ های جذاب و سازگاری با ناخن ها، از ویژگی های این محصول هستند.

این لاک ناخن داری یک کت داخلی است و در صورتی که برای مانیکور زمان کافی نداشته باشید، می توانید به آن تکیه کرده و ناخن های خود را همچنان زیبا و تمیز جلوه دهید. این لاک درست مانند مینای دندان، در مقابل سایش مقاومت داشته و می تواند حین شستشو و کارهای روزمره نیز روی ناخن ها ثابت بماند. لاک ناخن Color Stay Gel Envy Longwear را در 15 رنگ متفاوت خواهید یافت.

 

 

لاک ناخن Revlon Nail Enamel

لاک ناخناین لاک دارای رنگ های فوق العاده ای است و با پوششی بسیار شیک و جذاب روی ناخن ها قرار می گیرد. این لاک ناخن زرق و برق دار، با تکنولوژی مقاوم در برابر ضربه و شستشو ساخته شده است.

47 رنگ مختلف آن، برای روزهای مختلف فصل عالی هستند و می توانید هر روز با یک رنگ خاص، اطرافیان خود (به ویژه آن فرد خاص) را سورپرایز کنید.

 

 

 

لاک ناخن X Ashley Graham Color Stay Gen Envy از محصولات زیبایی ناخن برند رولون

زیبایی ناخنبا استفاده از این لاک ناخن برند رولون، می توانید حس زیبایی دوستی اطرافیان خود را برانگیخته کرده و دست هایتان فرماندهی بی چون و چرا باشد. رنگ های خاص و منحصر به فرد آن، جلوه ای کامل ایجاد کرده و قابل ست کردن با سایه های برند رولون هستند.

در ترکیب این لاک از شی باتر، روغن جوجوبا و روغن بادام شیرین استفاده شده است و به همین دلیل به بهبود ساختار ناخن ها کمک می کند. به علاوه در فرمولاسیون آن از فرمالدئید، تولوئن و فتالات استفاده نشده است. رنگ های این لاک با اسامی Un Peach Me، Bare It Girl، Need More، Silky Negligee، Standing Ovation و Corset Affair نشان داده می شود.

 

 

تاپ کت ناخن Extra Life No Chip از برند رولون

زیبایی ناخنتاپ کت ناخن Extra Life No Chip به عنوان محافظ لاک ناخن کاربرد دارد و می تواند علاوه بر محافظت از لاک، درخششی شیشه ای ایجاد خواهد کرد. با کمک این محصول، دوام بیشتری به لاک ناخن بخشیده و مدت طولانی تری آن را روی ناخن های خود خواهید داشت.

 

 

تاپ کت ناخن Multicare Base از محصولات زیبایی ناخن برند رولون

محصولات زیبایی ناخن برند رولوناین تاپ کت یک محصول نگهدارنده و محافظتی است که می تواند در نقش یک تقویت کننده ناخن نیز ظاهر شود. برای آن که ناخن هایتان را در برابر آسیب های بیرونی، محافظت کرده و به آن ها جلوه ای براق و زیبا ببخشید، تاپ کت Multicare Base برند رولون را عالی می یابید.

با استفاده از این محصول، ناخن هایی قوی تر خواهید داشت و از ضعف شکنندگی آن ها کاسته می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتی در صورت عدم استفاده از لاک رنگی ناخن، این تاپ کت را به عنوان یک لایه پوشش محافظتی و تقویتی، به کار گیرید.

 

 

خشک کننده لاک ناخن Quick Dry Base از مارک رولون

محصولات زیبایی ناخن برند رولونبرای آن که لاک ناخن شما سریع خشک شده و در تماس با جایی، فرم آن تخریب نشود، می توانید از محصول Quick Dry Base Coat Revlon استفاده نمایید. این تاپ کت، نه تنها باعث می شود که لاک روی ناخن هایتان به سرعت خشک شود، بلکه به ماندگاری بیشتر لاک نیز کمک می کند. به همین دلیل اگر لاک ناخن ضعیفی را انتخاب کرده اید، حتما از Quick Dry Base Coat رولون، به عنوان یک ابزار مکمل استفاده نمایید.

 

 

 

خشک کننده لاک ناخن Quick Dry Top Coat از محصولات زیبایی ناخن برند رولون

برند رولونزمان شما بسیار باارزش است! بنابراین از Quick Dry Top Coat رولون، برای خشک شدن هر چه سریع تر لاک ناخن استفاده کنید. این تاپ کت در زمان کمتر از 30 ثانیه، روی ناخن ها خشک شده و ماندگاری بسیار عالی به وجود می آورد. همین طور لایه حفاظتی آن، ضد خراش بوده و فیلتر UV نیز دارد.

 

 

روغن ناخن Essential Cuticle برند مشهور رولون

برند رولونروغن ناخن Essential Cuticle رولون، دارای خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی ناخن ها بوده و می تواند سلامت را به ناخن های شکننده و آسیب دیده بازگرداند. در ترکیب این روغن از ویتامین E و مرطوب کننده های طبیعی استفاده شده است و به این شکل کمک می کند تا ناخن هایی سالم تر داشته باشید.

 

 

تاپ کت Ultimate Shine رولون

برند رولوناگر شاخص درخشش ناخن را چیزی بین 1 تا 10 در نظر بگیریم، تاپ کت ultimate shine برند رولون، دارای نمره 50 خواهد بود. کافی است که تنها یک قلمو از این محصول را روی ناخن های خود زده و جلوه ای خیره کننده به دست بیاورید.

استفاده از Ultimate shine، روی لاک ناخن یا روی خود ناخن ها، عالی خواهد بود. این محصول به شما کمک می کند تا ناخن های آسیب دیده خود را دوباره احیا کرده و به زیبایی آن ها رسیدگی کنید.

 

 

خرید محصولات زیبایی ناخن برند رولون

با خرید محصولات آرایش ناخن های خود، می توانید دست هایی زیبا داشته و در هر جمعی با اعتماد به نفس ظاهر شوید. این محصولات به شما کمک می کنند تا ضمن مراقبت و رسیدگی به ناخن های خود، آن ها را زیبا نگاه داشته و به شکل یک بانوی تمام عیار در هر فضا و مکانی ظاهر شوید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *