طراحی ناخن جدید و زیبا + ویدئو آموزشی + خرید محصولات مورد نیاز

در بخش محصولات طراحی ناخن ها، به محصولات نگهداری از ناخن اسنس برمی خوریم که بسیار متنوع به نظر می آیند. برای نگهداری حرفه ای و رسیدگی به ناخن های دست و پای خود، جای دارد که نگاهی به این سبد محصولات بیندازید.
در ادامه با ویکی مارک همراه باشید.

ژل ناخن سفید کننده

ژل ناخناین ژل ناخن می تواند ناخن های شما را سفیدی درخشانی بخشیده و به آن ها جلوه ای شیک و قابل توجه ببخشد. وجود عصاره لیمو در ژل Pro White Active، باعث می شود که با چند بار استفاده ناخن هایتان برق اولیه خود را به دست آورده و صدفی به نظر آیند.

 

تقویت کننده ناخن

طراحی ناخن اسنسبرای تقویت کردن ناخن های خود، معمولا به سالن های زیبایی می روید؟ با استفاده از محصول XXL nail thickener، می توانید خود را از مراجعه به سالن های زیبایی، معاف بدارید. این ژل تقویت کننده، به راحتی روی ناخن های شما قرار گرفته و به سرعت خشک می شود.

 

 

فرمول اکریلیک خاص آن، برای قوام بخشیدن به ناخن ها عالی عمل کرده و دوام و درخشش خاصی نیز به همراه خواهد داشت.

 

روغن تقویت ناخن

نگهداری از ناخن اسنساین روغن تقویتی با ترکیبات روغن بادام و روغن های ارگانیک دیگر، به راحتی از ناخن های شما مراقبت به عمل آورده و فوق العاده موثر ظاهر می شود.

 

 

اگر ناخن های آسیب دیده و شکننده دارید یا روی آن ها خط های موازی بدشکل افتاده است، با استفاده از این روغن ترمیم کننده می توانید در کمترین زمان، شکل ظاهری ناخن ها را بهبود بخشیده و ساختار آن ها را تقویت سازید. به علاوه روغن Nail Repairing برند اسنس، باعث افزایش رشد طبیعی ناخن ها می گردد.

 

 

آموزش طراحی ناخن:

 

 

روغن مراقبت از ناخن اسنس

مراقبت از ناخن اسنسدر میان محصولات مراقبت از ناخن برند اسنس، روغن Nail Caring Oil را توصیه می کنیم. این روغن را پس از مانیکور کردن ناخن ها استفاده کرده و اثربخشی فوق العاده آن را مشاهده کنید. فرمولاسیون غنی و رایحه خوشایند هلو در این محصول، عالی به نظر می رسند.

 

به آرامی این روغن را روی ناخن های خود زده و برای دقایقی ماساژ دهید. با تداوم استفاده از Nail Caring Oil، می توانید به رشد طبیعی ناخن های دست و پا نیز کمک کنید.

 

 

 

چسب ناخن مصنوعی

طراحی ناخناگر به استفاده از ناخن های مصنوعی علاقه مند هستید، حتما به یک چسب ناخن قوی و مطمئن نیاز خواهید داشت. چسب ناخن Fix it!، برای چسباندن ناخن های مصنوعی عالی عمل کرده و هیچ آثار ناخوشایندی بر روی ناخن های شما برجای نمی گذارد.

 

متاسفانه بیشتر چسب های ناخن، پس از کندن ناخن مصنوعی، ناخن ها را خراش داده و شکل ظاهری بسیار بدی، ایجاد می کنند. این بار چسب ناخن Fix it! از برند آلمانی اسنس را امتحان کرده و قدرت چسبندگی شگفت انگیز و کمترین میزان آسیب رسانی آن را تجربه کنید.

 

 

سرم ناخن

طراحی ناخناگر برای مراقبت و نگهداری از ناخن های دست و پای خود، به دنبال یک محصول باکیفیت و با استفاده راحت می گردید، سرم ناخن Hydra nail care را توصیه می کنیم. این محصول از برند اسنس، به راحتی روی ناخن ها قرار گرفته و موجب آبرسانی و تقویت آن ها می شود.

 

از آن جایی که سرم Hydra nail care، بر پایه آب ساخته شده است؛ هیچ حس چسبندگی و اضافه شدن لایه خارجی روی ناخن ها به شما نخواهد داد. این سرم را به صورت روزانه به ناخن های خود زده و آن ها را به آرامی و نرمی ماساژ دهید.

 

 

لاک پاک کن

لاک پاک کنبرای پاک کردن پررنگ ترین و غلیظ ترین لاک های ناخن، می توانید از لاک پاک کن Nail polish remover hardening استفاده نمایید. در ترکیب این لاک پاک کن از استون استفاده نشده و هیچ گونه لک سفید روی ناخن های شما برجای نخواهد گذاشت.

 

این لاک پاک کن را به آرامی روی ناخن های خود زده و به کمک یک پد هر نوع لاک ناخن را پاک کنید. به علاوه با توجه به نبود استون در ساختار آن، می توانید حتی لاک زده شده روی ناخن های مصنوعی را نیز به کمک همین لاک پاک کن اسنس، بزدایید.

 

 

لاک پاک کن

برند اسنساگر می خواهید پس از پاک کردن لاک ناخن های خود، رطوبت کافی نیز روی آن ها به وجود آمده و ناخن هایی براق و درخشان داشته باشید؛ از لاک پاک کن Nail polish remover moisturizing استفاده نمایید. سریع، ملایم و کامل! این ها سه ویژگی این لاک پاک کن هستند.

 

افرادی که همیشه برای پاک کردن لاک ناخن های خود عجله دارند، بهتر است از این محصول حتما استفاده کنند. به علاوه عطر ترکیبی نارگیل و پاپایا در رایحه محصول فوق، بویی خوشایند به دست های شما هدیه خواهد کرد.

 

 

لاک پاک کن

برند اسنساین لاک پاک کن نیز بدون استون بوده و به راحتی لاک ناخن ها را پاک خواهد کرد. وجود روغن بادام در فرمولاسیون آن نیز، به تقویت ناخن ها و ایجاد شفافیت، کمک می کند.

 

 

طراحی ناخن

با کمک محصولات فوق، می توانید ناخن هایی سالم، زنده و شاداب داشته باشید. دست های زیبا، یعنی ذهنی زیبا و به کمک این زیبایی می توانید شکوه و شیرینی زندگی را به عزیزان و خانواده خود هدیه دهید.
توصیه می کنیم که هر روز به نظافت و نگهداری ناخن های دست و پا، پرداخته و رسیدگی به زیبایی آن ها را در شمار عادت های روزمره خود بیاورید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *