عطرهای زنانه برند ایو روشه

اگر چه برند ایو روشه با مبدأ فرانسوی خود دارای لوازم آرایشی و بهداشتی پوست و مو است، اما عطرهای زنانه برند ایو روشه فرانسه، تافته جدا بافته ای هستند که پرداختن به آن ها سرفصلی کاملا مجزا خواهد بود. این برند مشهور و دارای اعتبار جهانی، در زمینه تولید محصولات عطر، ادو تویلت، ادوکلن و … با بسیاری از برندهای لوکس رقابت می کند.
با ویکی مارک همراه باشید.

 

ادو پرفیوم زنانه Comme Une Evidence برند ایو روشه

عطرهای زنانهاین ادوپرفیوم زنانه دارای رایه ای شیرین و خنک است و عطر گل ها را به مشام می رساند. این ادوپرفیوم با عطر برگ بنفشه و ریواس آغاز شده و نت های میانی آن را گل رز و زنبق تشکیل می دهند. همین طور نت های پایانی را مشک، اوک موس و پانچولی شکل داده اند.

 

 

 

ادو تویلت زنانه Clea از عطرهای زنانه برند ایو روشه

عطر زنانهادو تویلت Clea، دارای عطر گرم گل ها بوده و نت های آغازین آن را گل برف و یلانگ یلانگ ساخته اند. در میانه رایحه ادو تویلت Clea، به عطر گل های رز و یاس های سپید می رسیم. نت های پایانی نیز بر عهده موس و چوب و صندل است.

 

 

 

ادو تویلت زنانه Quelques Nostesd Amour برند ایو روشه

برند ایو روشهاگر به عطرهای گرم و شیرین علاقه مند باشید.، ادو تویلت زنانه Quelques Nostesd Amour را مجذوب کننده خواهید یافت. عطر گیاهان و چوب در این ادو تویلیت جنون آمیز به نظر می رسند. نت های آغازین این محصول از برند ایو روشه از ترنج و فلفل صورتی گرفته شده و نت های میانی گل رز، پاتچولی و گابیاک هستند. بنزوئین، آمیریس سبز و چوب سدر؛ نیز نت های پایانی را تشکیل می دهند.

 

 

ادو پرفیوم زنانه So Elixir از عطرهای زنانه برند ایو روشه

پرفیوم زنانهعطر شرقی So Elixir، برای گذراندن زمستان عالی است و عطر صمغ و گل در آن هرگز از یاد نمی رود. عطر ترنج، نت آغازین این ادو پرفیوم را تشکیل داده و نت های میانی آن یاس و رز هستند. در نهایت نیز رایحه آن بر پایه عود، تونکا و پچولی اوج می گیرد.

 

 

ادو پرفیوم FlowerParty By Night از مارک ایو روشه

مارک ایو روشهعطر FlowerParty By Night شیرین و دوست داشتنی می نماید. در بیشتر زمان استفاده از آن، بوی وانیل و مرکبات را احساس خواهید کرد. این ادو پرفیوم ساختار ساده ای دارد و در عین حال فوق العاده تاثیرگذار و فراموش نشدنی است. نت آغازین آن با مرکبات، وانیل و ادویه همراه بوده و در نوت میانی، شیرین بیان نیز اضافه می شود. نت پایانی نیز مجدد سهم عطر وانیل است.

 

 

ادو تویلت Flower Party از عطرهای زنانه برند ایو روشه

عطرهای زنانه برند ایو روشهاین ادوتویلت مناسب بانوان دارای رایحه ای شیرین بوده و با عطر پرتقال آغاز می شود. در میانه عطر گل رز و سرخالو به آن افزوده شده و در نهایت با رایحه لطیف و به یاد ماندنی وانیل به پایان می رسد.

 

 

 

ادو تویلت زنانه Moment De Bonheur از برند فرانسوی ایو روشه

تویلت زنانهساختار رایحه این ادو تویلت فرانسوی برند ایو روشه به ترتیب با گل شمعدانی و گیاهان آغاز شده و در نت های میانی به عطر گل رز می رسد. نت های پایانی آن نیز با عطر گیاه پاتچولی و چوب سدر آمیخته شده است. همان طور که می بینید رایحه گل در این ادو تویلت حضور ثابت داشته و باید آن را خنک و وابسته به عطرهای طبیعت بدانیم.

 

 

ادو پرفیوم Secret d’Essences Neroli ایو روشه

ادو پرفیومچیزی که در این ادو پرفیوم بیش از هر عطری استشمام خواهید کرد، عطر خوش رایحه نارنج است. نت آغازین Secret d’Essences Neroli، با نارنج و برگ های درخت نارنج آغاز شده و در نت های میانی بهار نارنج و نرولی حضور دارند. در انتها از این عطر چه انتظاری دارید؟ بوی مشک چیزی است که در پایان، خاتمه بخش رایحه Secret d’Essences Neroli خواهد بود.

 

 

ادو تویلت Noix de Coco از عطرهای زنانه برند ایو روشه

عطرهای زنانه برند ایو روشهاین ادو تویلت برای استفاده روزانه کاربرد داشته و نباید آن را به عنوان یک عطر رسمی و برای قرار ملاقات های جدی و یا خیلی مهم، مورد استفاده قرار دهید. عطر شیرین و در عین حال خنک نارگیل در این محصول، به وضوح استشمام شده و به مانند ابری ابریشمین دربرگیرنده است.

 

 

 

ادو تویلت Vanille Bourbon ایو روشه

ایو روشهاین محصول نیز شباهت زیادی به نمونه قبلی دارد، با این تفاوت که در Vanille Bourbon، با رایحه وانیل به عنوان عطری گرم و شیرین روبرو هستیم. از ادو تویلت زنانه Vanille Bourbone برای ساعت های نه چندان طولانی روزانه بهره مند شوید.

 

 

 

ادو تویلت Lilas Mauve ایو روشه

ایو روشهادو تویلت Lilas Mauve، رایحه ای شیرین و خنک دارد و برای فصل تابستان گزینه ای کاملا ایده آل به نظر می رسد. ساختار نت ها آن ساده و در عین حال تاثیرگذار است. گیاهان در نت آغازی جای داشته و گل سنبل، نت میانی را به خود اختصاص داده است. در نت پایانی نیز چیزی جز عطر شیره درخت افراد انتظارتان را نمی کشد.

 

 

 

ادو تویلت Naturelle Osmanthus از عطرهای زنانه برند ایو روشه

عطر زنانهعطر شیرین این محصول برای بانوانی که به بوی گل علاقه مند هستند، عالی به نظر می رسد. اگر چه در آغاز با بوی لیمو ترش این محصول را احساس می کنید، اما عطر گل یاسمن در نت های میانی به همراه اسمانتوس، بیش از هر عطری در این ادو تویلت استشمام خواهد شد. در آخر نیز رایحه چوب سدر با همان مقدار مانده از عطر یاسمن ترکیب شده و چیزی سحرانگیز خلق می کند.

 

سخن پایانی

برای آن که عطر مناسب خود را انتخاب کرده و به خرید ادوپرفیموم های ایو روشه یا هر برند دیگری بپردازید، سلیقه استشمام شخص شما کافی نخواهد بود. از شریک زندگی خود بخواهید که رایحه های مورد علاقه خود را بازگو کرده و انتخابی در ترکیب با این رایحه ها داشته باشید.

عطر چیزی ساده و در عین حال پررمز و راز و پیچیده است که چون موسیقی بر تارهای مو چنگ آویخته و شاید مسئول عشق های آتشین زیادی در جهان هستی باشد. پس جای دارد که در انتخاب ادوپرفیوم یا ادو تویلت مناسب، کاملا دقت داشته و به چیزی فراتر از جعبه بسته بندی این محصولات فکر کنیم.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *