چه عطر ی برای آقایان بخریم؟ (معرفی کامل با عکس)

محصولات خوشبوکننده آقایان برند مای در چند مورد عطر و ادوکلن و اسپری و رول زیر بغل خلاصه می شوند. این برند ایرانی به طور کلی در زمینه عطر و رولان، آن قدرها تنوع کالایی ندارد، اما می توانید چند نمونه مناسب برای استفاده روزانه را در میان آن ها بیابید. در ادامه برای آشنایی با این محصولات در گروه بهداشت و زیبایی آقایان، با ما همراه باشید. این محصولات همگی تائید شده وزارت بهداشت بوده و دارای برچسب اطمینان از اصالت کالا هستند.

 

عطر کنکوردیا چمپ

محصولات خوشبوکننده آقایان برند مای myاین عطر رایحه ای شبیه به عطر مشهور Mont Blanc- Legend دارد و از این جهت محبوبیت زیادی به دست آورده است. رایحه خوشبوی آن با مخلوطی از اسطوخودوس، به لیمو، آناناس و ترنج آغاز شده و به سمت عطر سیب سرح، کومارینو خزه درخت بلوط پیش می رود. در نهایت نیز نت پایانی آن مخلوطی از دانه های توکا و چوب صندل است. این عطر ماندگاری نسبتا مناسبی داشته و برای یک روز معمولی، توصیه می شود.

 

 

 

عطر کنکوردیا فرش از محصولات خوشبوکننده آقایان برند مای

برند مای مارکاین محصول مردانه از برند مای نیز به شکلی کپی برداری از رایحه عطر Galloway- Parfums de Marly است و همان رایحه را تداعی می کند. بوی این عطر ماندگاری نسبتا خوبی داشته و می تواند تا چند ساعت روی پوست بدن شما، احساس شود. ترکیب رایحه آغازین آن از نت های فلفلی و مرکبات بوده و در نت های میانی شامل عطر زنبق و شکوفه های پرتقال می شود. نت پایانی آن نیز ترکیبی از کهربا و مشک دارد و فوق العاده تاثیرگذار به پایان می رسد. این عطر مردانه در حجم 75 میلی لیتر به فروش می رسد و برای استفاده چند ماه مناسب می نماید.

 

 

 

 

عطر کنکوردیا اسپرت از محصولات خوشبوکننده آقایان برند مای

عطر my brandاگر به رایحه نشاط آور و قوی عطر Sauvage Dior علاقه مند باشید، حتما ادوکلن کنکوردیا اسپرت برند ایرانی مای را نیز مناسب خواهید یافت. رایحه این محصول شباهت بسیار زیادی به رایحه عطر Sauvage Dior داشته و با سطح ماندگاری پایین تر، بویی شبیه به آن خلق می کند. نت های آغازین آن از فلفل و ترنج تشکیل شده و در نت های میانی خود، به سمت اسطوخودوس، خس خس و فلفل سیچوان می رود. در میان نت های پایانی محصول کنکوردیا اسپرت مای نیز به رایحه لابدانیوم و آمبروکسان می رسیم که چیزی منحصر به فرد و پرانرژی بر جای می گذارند.

 

 

 

عطر Remember the Time برند مای

خوشبو کننده این عطر دیگر کپی برداری و شبیه سازی رایحه برند دیگری نیست و به طور ویژه به خود برند ایرانی مای، تعلق دارد. با این حساب جای دارد که با کنجکاوی بیشتری به آن نگاه کنیم. بوی دریا و علف در این عطر گنجانده شده و ترکیبی از عطر تنباکوی طلایی و برگ های بنفش و صندل، نت های آغازین آن را می سازند. در میان نت های میانی و پایانی نیز بوی خوش مشک سیاه، تونکا، عنبر و خس خس را استشمام خواهید کرد. این عطر به عنوان یک خوشبوکننده مناسب آقایان، تندی قابل توجهی داشته و ماندگاری خوبی نیز از خود نشان می دهد. بسته بندی آن نیز در حجم 75 میلی تهیه شده است.

 

 

 

بادی اسپلش مردانه مونت وین برند مای

عطر خوشبو کننده مارک مایدر میان عطر و رولان های زنانه برند مای، انواع و اقسام بادی اسپلش در رنگ و رایحه های مختلف را مشاهده کردیم. اما در بخش آقایان، تنها یک بادی اسپلش مونت وین برند مای را می یابیم که البته دارای کیفیت مناسبی است. ماندگاری این محصول بسیار خوب بوده و عطری دوست داشتنی دارد. نت آغازین آن شامل محصول لاوند فرانسوی، برگ های آناناس و برگاموت ایتالیایی است. در نت های میانی به رایحه یاسمن تازه، رز و سد سپید می رسیم. گلسنگ، بوی خوش دانه توکا و رایحه جادویی چوب صندل سفید نیز در نت های پایانی بادی اسپلش مردانه مونت وین برند مای، جای گرفته اند. این محصول دارای حجم 220 میلی لیتر است و چندین ماه روی میز آرایش دوام خواهد آورد.

 

 

دئودورانت پاورلیفت برند مای

عطر برند ایرانی مایاین دئودورانت برای استفاده روزانه توصیه شده و بویی تند و غلیظ دارد. به همین علت نیز خاصیت خوشبونگهدارندگی آن بالا بوده و برای ساعات طولانی از تعریف زیر بغل جلوگیری به عمل می آورد. رایحه لیموی تازه، شکوفه های پرتقال و برگاموت و دانه تونکا در این دئودورانت قابل استشمام هستند. حجم 50 میلی لیتری آن برای دو ماه استفاده روزانه، کفایت می کند و می توانید از سفیدک نزدن آن روی لباس های تیره رنگ خود، اطمینان داشته باشید.

 

 

دئودورانت فرش اکت از محصولات خوشبوکننده آقایان برند مای

خوشبوکننده ایرانی عطردئودورانت فرش اکت نیز دارای ترکیبی از عطر مرکبات تازه و چوب سدر است. بوی چوب سدر، باعث شده تا نت های این دئودورانت برند مای، تلخ و کاملا مردانه به نظر برسند. این محصول فاقد الکل بوده و سازنده از سفیدک نزدن آن روی انواع و اقسام رنگ و جنس لباس های شما، اطمینان داده است. به علاوه اگر پوستتان حساس است و در مقابل محصولات این چنینی، واکنش های آلرژیک از خود نشان می دهد، می توانید دئودورانت فرش اکت مای را به عنوان یک محصول کاملا ضدحساسیت مورد استفاده قرار دهید.

 

 

 

عطر کنکوردیا از محصولات خوشبوکننده آقایان برند مای

عطر برند ایرانی مایاین محصول دارای بسته بندی ساده، شیک و رسمی است و می توانید از آن برای هدیه دادن به دوستان خود نیز استفاده کنید. رایحه آن شامل گل نیلوفر و عطر نارنج شده و با نت های پایانی چوب صندل و رز سپید به پایان می رسد. همین طور در تمام نت های آغازین، میانی و پایانی این عطر مردانه برند مای، خنکی دریا و بوی ساحل به مشام می رسد.

 

 

برند مای در زمینه تولید عطر و رولان مردانه، خلاقیت زیادی به خرج نداده است و به آن اندازه که در حوزه بانوان فعالیت داشته، در حوزه آقایان گستردگی محصولات ندارد. امیدوار هستیم که در آینده نزدیک شاهد گسترش محصولات زیبایی و بهداشتی آقایان در این برند ایرانی معتبر بوده و رفته رفته نیاز به مراجعه به برندهای خارجی و گران قیمت را برای ایرانیان مرتفع سازد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *