چطور یک عطر زنانه ارزان قیمت خریداری کنم؟

اگر می خواهید یک عطر زنانه ارزان قیمت خریداری کرده و در عین حال از نمونه ای بی کیفیت و جعلی روی میز آرایش خود بهره مند نشوید، بهتر است به سراغ برندهایی بروید که در عین داخلی بودن یا ارزان بودن، دارای اصالت هستند. عطرهای زنانه ژک ساف از برندی ایرانی عرضه شده و علاوه بر داشتن بطری کوچک و جمع و جور، دارای رایحه ای به حد کافی رضایت بخش هستند. نباید از این عطرهای ژک ساف انتظار ماندگاری شبانه روزی داشته باشید، اما برای چند ساعت به قدر کافی پایداری رایحه دارند.

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Sweet Love

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Sweet Love رایحه ای شامل عطرهای شیرین، طبیعت، گل، مرکبات و خوراکی دارد. با اسپری کردن این عطر زنانه ارزان قیمت روایحی از نارنج، پرتقال، گل رز، هلو، گل یاسمین، مشک، گل لاله، چوب صندل و ادویه را استشمام خواهید کرد.

عطر زنانه ارزان قیمت

برای آن که بهترین ماندگاری را از Sweet Love ژک ساف به دست بیاورید، کافی است که آن را روی پوست کاملا تمیز و خشک و در محل ضربان دار اسپری کنید. این عطر می تواند برای چندین ساعت ماندگاری داشته و در صورتی که لازم باشد می توانید به راحتی دوباره از این عطر استفاده نمایید. از یاد نبریم چرا تصمیم به خرید عطر جیبی زنانه گرفتیم؟ عطر جیبی زنانه دو خاصیت مهم دارد: قابل حمل و در کیف دستی، حتی کوچک ترین کیف های زنانه است و این که قیمتی ارزان داشته و می توان با پرداخت مبلغی کم آن را خریداری کرد.

عطر زنانه ارزان قیمت

پس با این حساب با خرید عطر جیبی زنانه ژک ساف با عطر شیرین و ترکیبی از گل و مرکبات، تمام روز را خوشبو خواهید بود و این بر روابط اجتماعی و خانوادگی، زناشویی و خویشاوندی شما تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت.

حجم عطر زنانه ژک ساف Sweet Love، 20 سی سی بوده و در بطری کوچک با روکش صورتی- یاسی عرضه می شود.

همین طور دنبال کنید:

عطرهای زنانه برند ایو روشه

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *