معرفی بهترین برندهای لاک ناخن (توضیحات کامل)

برای انتخاب یک لاک ناخن خوشرنگ، براق و جذاب که به دست های شما جلای بیشتری ببخشد، نگاهی به فهرست لاک ناخن های برند بورژوآ داشته باشید. این برند در زمینه لاک ناخن، با سلیقه ای متفاوت عمل کرده و توانسته در این حوزه نظر بانوان سختگیر را به خود جلب کند.
برای کشف دنیای زیبایی بورژوآ، با ویکی برند همراه باشید.

محصول La Laque Gel برند بورژوآ

لاک ناخناین لاک بسیار براق بوده و رنگ های استثنائی و خاصی دارد. شما ممکن است رنگ سرمه ای آن را فوق العاده یافته و یا عاشق رنگ صورتی اش بشوید. به هر صورت میزان درخشش این رنگ ها، فوق العاده عالی است و به هر سمت که دست شما حرکت کند، چشم ها را نیز با خود در همان جهت خواهد کشاند. به علاوه میزان رضایت مشتریان، حاکی از ماندگاری بالای محصول La Laque Gel است و می توانید روی پایداری این لاک بر ناخن های خود، حساب کامل باز کنید.

 

 

محصول Seconde 1 از برند بورژوآ

لاک ناخناز نام این لاک چه حدسی می زنید؟ تنها باید 1 ثانیه برای خشک شدن لاک ناخن Seconde 1 روی ناخن خود، صبر کنید. قلمو آن نیز کاملا پهن بوده و با یک بار استفاده، تمام سطح ناخن را پوشش خواهد داد. رنگ های طلایی، نقره ای، صورتی، سفید، سیاه، سبز، بنفش، آبی، قرمز، سرخابی، آلبالویی، سرمه ای، فیروزه ای، سدری و … را در رنگ بندی این محصول از برند جذاب بورژوآ می یابید.

 

 

 

محصول VAO 1 Seconde از مارک بورژوآ

مارک بورژوآاین محصول نیز محصولی شبیه به مورد قبلی است، با این تفاوت که بافت آن فرمی ژله ای داشته و به مراتب براق تر از لاک ناخن 1 Seconde است. اگر مایل هستید ناخن های شما درخشش خاصی از خود نشان داده و مانند مرواریدی غلطان تلالو داشته باشند، محصول VAO 1 Seconde را امتحان نمایید.

 

 

 

محصول So Laque از لاک ناخن های برند بورژوآ

لاک ناخن های برند بورژوآمحصول So Laque برند بورژوآ، نیز بسیار سریع خشک شده و شما را آن قدرها منتظر نخواهد گذاشت. اگر مایل هستید که رنگی روشن تر روی ناخن های خود داشته باشید، یک قلمو از So Laque کافی خواهد بود. اما برای دیدن رنگ های تند و پررنگ، باید دو یا سه بار از این محصول روی ناخن هایتان بزنید. بدیهی است که با قلموی لاک بیشتر، ماندگاری رنگ نیز بیشتر خواهد بود.

 

 

لاک ناخن So Laque Glossy مارک بورژوآ

مارک بورژوآاگر چه سازنده ماندگاری 10 روزه را برای این محصول، اعلام کرده است؛ اما احتمالا همه ما تا کمتر از 10 روز، در ناخن های خود رشد داشته و نیاز به تجدید آرایش آن ها پیدا خواهد کرد. البته اگر این لاک را برای ناخن مصنوعی یا ناخن های کاشته شده، به کار برید، 10 روز وعده بورژوآ، منطقی تر به نظر می رسد. رنگ های So Laque Glossy، در طیف های مختلف از کم رنگ ترین تا تندترین و پررنگ ترین پیش می روند و هر سلیقه ای، نمونه مورد نظر خود را در میان آن ها خواهد یافت.

 

 

محصول So Laque Ultra Shine برند بورژوآ

مارک بورژوآدر مورد این محصول، خوش بینی ماندگاری کمی کمتر است و بورژوآ مدت زمان 7 روز را اعلام کرده است. ضمانت ماندگاری 7 روزه محصول So Laque Ultra Shine نیز وجود ترکیب پلیمر پنی وینیل در فرمولاسیون آن است. رنگ های صورتی، آبی و یاسی این لاک فوق العاده هستند و بازتاب ایده آلی روی ناخن هایتان به وجود می آورند.

 

 

برق ناخن و نگهدارنده Instant Dry برند بورژوآ

برق ناخنپس از به کار بردن رنگ لاک دلخواه خود روی ناخن هایتان، لازم است که از یک برق ناخن و نگهدارنده قوی برای دوام بخشیدن به آن ها استفاده کنید. به علاوه این برق ناخن می تواند جلوه و جلای بیشتری به لاک ناخن های شما، ببخشد. همین طور Instant Dry، باعث می شود که لاک روی ناخن شما، بلافاصله خشک شده و مقاومت بیشتری به دست بیاورد. حتی اگر مایل به استفاده از مصحول رنگی ناخن نیستید، محصولی مانند Instant Dry، می تواند به حفظ مقاومت ناخن هایتان کمک کرده و برقی خوشایند روی آن ها به وجود بیاورد. برای استفاده از این محصول برند بورژوآ، چند قطره از آن را روی ناخن هایتان چکانده و اجازه بدهید که ظرف چند ثانیه خشک شود.

 

 

لاک پاک کن 1 Seconde مارک بورژوآ

لاک پاک کنبرای آن که لاک روی ناخن های دست یا پای خود را به راحتی پاک کنید، لاک پاک کن 1 Seconde مارک بورژوآ را توصیه می کنیم. اگر چه این لاک پاک کن سازگاری بسیار خوبی با لاک های برند بورژوآ دارد، اما می توانید آن را برای هر لاک ناخن دیگری نیز مورد استفاده قرار دهید و تقریبا همان پاسخگویی و کارآمدی را مشاهده خواهید کرد. وجود عطر میوه های خوشبو در ترکیب این لاک پاک کن، باعث می شود که پس از استفاده؛ بوی خوشی روی ناخن های شما برجای بماند.

 

 

لاک پاک کن Dissolvant 1 Seconde برند بورژوآ

لاک پاک کنبه وسیله پد مخصوص این لاک پاک کن، می توانید ظرف مدت چند ثانیه پررنگ ترین و سرسخت ترین رنگ های لاک را از روی ناخن های خود پاک کنید. لاک پاک کن Dissolvant 1 Seconde بورژوآ، دارای روغن بادام شیرین در ترکیب خود است و باعث می شود تا ناخن های شما تقویت شده و درخشان و سالم به نظر برسند. به علاوه در فرمولاسیون Dissolvant 1 Seconde، از استون استفاده نشده و پس از به کار بردن آن روی ناخن های خود، لک های سفیدی ناخوشایند، دیده نمی شوند.

 

 

دست هایی زیبا، ناخن هایی زیبا، بانویی زیبا

یک بانوی واقعی را با دست های زیبا و لطیفش به یاد می آوریم. برای داشتن دست هایی زیبا و لطیف، به نگهداری از ناخن های خود اهمیت داده و همیشه آن ها را ظریف، تمیز و براق، حفظ کنید. اگر چه ممکن است لاک های پررنگ و تند را برای هر فضایی مناسب نبینید، اما استفاده از یک رنگ لاک ملایم یا حتی برق ناخن، همیشه می تواند به زیبایی دست های شما کمک کند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *