چرا باید از کرم های پوشاننده لک های پوستی استفاده کنیم ؟

اگر پوست سفیدی مانند افراد ساکن اروپا دارید، پس احتمال بروز لک های پوستی در بدن شما بسیار بالا است . همچنین پوست های سبزه و حتی تیره هم ممکن است به لک های پوستی بر اثر عوامل مختلف دچار شوند .

افزایش سن ، برخورد مداوم اشعه فرابنفش آفتاب به پوست ، حاملگی ، استفاده از داروهای عصبی ، استرس و ده ها عامل دیگر در فعال کردن رنگدانه های پوست و ملانین سازی بیش از حد و در نتیجه ایجاد لک های پوستی در بدن بسیار تاثیرگذارند .

حال تنها راه حل منطقی برای برطرف کردن این لک ها ، استفاده از کرم های ضدلک قوی و کرم های پوشاننده لکه های پوستی است که می تواند معجزه ای برای پوست شما باشد .

زمانی که از این کرم ها استفاده می‌کنید، با یک تیر چند نشان زده اید . این کرم ها  علاوه برآنکه لکه های قدیمی پوست کمرنگ را کمرنگ می کنند و از بین می‌برند ، آن را یک الی دو درجه روشن‌تر خواهند کرد و علاوه بر آن ، باایجاد یک پوست صاف ، آرایش صورت را بسیار نچرال تر و زیباتر از همیشه نشان خواهند داد .

 

نحوه استفاده از کرم های پوشاننده لک های پوستی

اگر از کرم هایی استفاده می کنید که صرفا و به صورت موقت وظیفه پوشاندن لکه های صورت و پوست بدن شما را دارند پس بهتر از قبل از استفاده از آن کرم ها صورت خود را کاملا تمیز کرده و با اسکراب های مختلف لایه برداری کنید .

پس از آنکه با روش های مختلفی مانند بخور، حمام ، اسکراب و … پوست خود را تمیز کردید ، حالا زمان استفاده از کرم است . اگر کرم پوشاننده لک ، حاوی مرطوب کننده بود چه بهتر ! دیگر نیازی به مرطوب کننده ندارید.

لک های پوستی

مقداری از کرم را برداشته و روی صورت خود قرار دهید . حال برای آن‌که کرم راحت‌تر جذب پوست شود، آن را با ضربات آرام و متوالی میهمان پوست خود کنید . اگر کرم شما حاوی مرطوب کننده نبود ، می توانید پس از آنکه از کرم پوشاننده لک استفاده کردید ، مقداری از کرم مرطوب کننده را به قسمت های خشک صورت خود مانند دور لب ها ، زیرچشم ، خط خنده و… بزنید .

پس از ده دقیقه می توانید از کمی کرم پودر برای رنگ دادن و تثبیت آرایش روی صورت خود استفاده کنید .همچنین اگر پوست چربی دارید نیاز به استفاده از مرطوب کننده نیست و به جای آن می توانید از آبرسان های مختلف پوست استفاده کنید .

کرم رنگی پوشاننده نئودرم مدل Optimal Actisense

  • پر فروش ترین
  • ساخت ایران
  • بسیار با کیفیت
  • برطرف کننده قوی لک های پوستی
  • پوست شفاف و درخشان

تعداد فروش امروز :200

برطرف کردن لک های پوستی

با استفاده از کرم پوشاننده لک های پوستی Optimal Actisense، می توانید لکه های خود را برطرف کرده و آن ها را کمرنگ نمایید. این کرم کمک می کند تا آرایش صورت شما به مراتب زیباتر به چشم آمده و پوستی شفاف و درخشان داشته باشید. برای استفاده از این محصول باید از ضربات نرم انگشت روی پوست استفاده کرده و آن را با دقت روی لک های خود پخش نمایید.

نکات آرایشی
[custom- related-posts title=”Related Posts” none_text=”None found” order_by=”title” order=”ASC”]

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *