محصولات پوستی فیتومر از کشور فرانسه

از میان برندهای فرانسوی، برند فیتومر دارای کرم ها و لوسیون های عالی پوستی است که می توانند پوستی زیبا و جوان به همراه داشته باشند. محصولات پوستی فیتومر از بهترین مواد اولیه ساخته شده و بسته بندی بسیار شیک و زیبایی نیز دارند.

سبد محصولات این برند به شکلی منحصر به فرد فرموله شده و می توانند اثربخشی قابل توجهی بر پوست های آسیب دیده داشته باشند. ویکی مارک بهترین نمونه های محصولات پوستی فیتومر را دنبال کرده و مطابق زیر پیشنهاد می کند. محصولات پوستی فیتومر دارای انواع لایه بردار، کرم مرطوب کننده، سرم، کرم ضدچروک، کرم دور چشم و غیره هستند.

کرم ضدچروک فیتومر مدل Expert Youth حجم 50 میلی لیتر

کرم ضدچروک فیتومر مدل Expert Youth حجم 50 میلی لیتربرای به دست آوردن تاثیر حداکثری این کرم، باید صورت خود را به خوبی شسته و خشک نمایید. سپس مقداری از کرم ضدچروک فیتومر مدل Expert Youth را روی پوست خود زده و به خوبی و البته به آرامی، با ضربات انگشت، پخش کنید. استفاده از این کرم باعث شادابی و جوانی پوست شما شده و چروک های ریز و درشت را رفته رفته محو می سازد. لازم است برای به دست آوردن نتیجه دلخواه، از این کرم به صورت پیوسته روی پوست خود استفاده کنید.

محلول پاک کننده آرایش چشم فیتومر مدل Micellar Water حجم 150 میلی لیتر

محلول پاک کننده آرایش چشم فیتومر مدل Micellar Water حجم 150 میلی لیترمیسلار واتر فیتومر برای پاک کردن آرایش های سنگین چشمی، کاملا مناسب است. به کمک این نمونه از محصولات پوستی فیتومر می توانید به راحتی آرایش چشم خود شامل خط چشم، مداد چشم، سایه یا ریمل را پاک کرده و در ضمن از چین و چروک های پوستی جلوگیری به عمل آورید. از آن جایی که پایه این محلول پاک کننده آرایش چشم، آب است، نیازی به شستشوی اضافی پس از به کار بردن آن نخواهد بود.

 

تونیک پاک کننده و تمیزکننده فیتومر مدل oligomarine حجم 250 میلی لیتر

محلول پاک کننده آرایش چشم فیتومر مدل Micellar Water حجم 150 میلی لیتراز این لوسیون می توان برای پاک کردن آرایش صورت استفاده کرده و در ضمن به پوست آبرسانی کامل هدیه کرد. در صورتی که می خواهید بدون استفاده از آب و به راحتی آرایش سنگین خود را پاک نمایید، از محصولات پوستی فیتومر فرانسه، لوسیون پاک کننده و تمیز کننده oligomarine را امتحان نمایید. این تونیک کاملا ضدحساسیت بوده و رایحه ای مطبوع دارد.

 

صابون پاک کننده لایه بردار فیتومر مدل Seaweed وزن 150 گرم

صابون پاک کننده لایه بردار فیتومر مدل Seaweed وزن 150 گرماین صابون یک محصول درمانی بوده و برای تمامی انواع پوست ها، مناسب است. شما می توانید از صابون پاک کننده لایه بردار فیتومر مدل Seaweed برای هر دو ناحیه صورت و بدن کارآمد است. این صابون ضمن داشتن خاصیت پاک کنندگی، به میزان کمی لایه بردار نیز بوده و سلول های مرده پوست شما را برطرف خواهد کرد. در این صابون جلبک Chondrus Crispus به کار برده شده است که بهترین خاصیت در لایه برداری خانگی را ایفا می کند.

 

کرم نرم کننده چشم و لب فیتومر مدل Youth Contour حجم 15 میلی لیتر

کرم نرم کننده چشم و لب فیتومر مدل Youth Contour حجم 15 میلی لیتراین کرم نرم کننده از برند فیتومر برای پوست لب و پوست اطراف چشم، کارایی دارد و بهترین محصول برای پوست لطیف این نواحی به شمار می آید. حتما می دانید که پوست اطراف چشم ها، بسیار حساس و آسیب پذیر بوده و به راحتی در معرض صدماتی چون چین و چروک های ریز قرار می گیرد. از این روی با به کار بردن یک کرم نرم کننده مخصوص اطراف چشم و لب ها، می توان روند پیری آن ها را به تعویق انداخت.

 

لوسیون پوست صورت فیتومر مدل Eau Marine حجم 250 میلی لیتر از محصولات پوستی فیتومر

لوسیون پوست صورت فیتومر مدل Eau Marine حجم 250 میلی لیتریکی دیگر از محصولات پوستی فیتومر فرانسه، لوسیون پوست Eau Marine است که می تواند پوست شما را چون گلبرگ های بهاری، لطیف نماید. این لوسیون سلول های پوستی را احیا کرده و باعث می شود تا جریان خون در ناحیه صورت، افزایش یابد. اگر خواهان پوستی جوان و زیبا هستید، لوسیون فیتومر فرانسه، می تواند ضمن رطوبت بخشی و نرم کنندگی پوست شما، چربی های اضافی آن را حذف کرده و زمینه بروز جوش و آکنه را به حداقل برساند.

 

سرم مرطوب کننده فیتومر مدل Hydrasea حجم 30 میلی لیتر

سرم مرطوب کننده فیتومر مدل Hydrasea حجم 30 میلی لیترسرم مرطوب کننده Hydrasea از محصولات پوستی فیتومر در یک محفظه پمپی بوده و برای تمامی انواع پوست ها کارایی دارد. با توجه به حجم 30 میلی متری این سرم، می توان آن را محصولی مقرون به صرفه، به حساب آورد. با استفاده از سرم مرطوب کننده Hydrasea می توانید پوست خود را قوام بخشیده و رطوبت و زیبایی آن را بازگردانید.

 

ژل لکه بر فیتومر مدل Oligopur حجم 30 میلی لیتر

ژل لکه بر فیتومر مدل Oligopur حجم 30 میلی لیترژل لکه بر از محصولات پوستی فیتومر می تواند کلیه لک های پوستی شما را برطرف سازد. این ژل، خاصیت ترمیم کنندگی رنگدانه های پوست را داشته و می تواند پوستی یکدست و زیبا برای شما به همراه داشته باشد. این ژل از برند فرانسوی فیتومر، یک ابزار عالی برای به دست آوردن پوستی درخشان و براق است.

 

 

بیشتر ما دارای لکه های پوستی مادرزادی یا ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش نور مستقیم خورشید هستیم. ژل لکه بر فیتومر مدل Oligopur می تواند این لکه های پوستی را به خوبی برطرف نماید.

کرم لایه بردار فیتومر مدل Gommage Marin حجم 50 میلی لیتر از محصولات پوستی فیتومر

کرم لایه بردار فیتومر مدل Gommage Marin حجم 50 میلی لیترکرم لایه بردار فیتومر مدل Gommage Marin حجم 50 میلی لیتر می تواند یک لایه بردار خانگی باشد و بدون نیاز به مراجعه به پزشک، به راحتی خود از این کرم برای لایه برداری پوست استفاده کنید. Gommage Marin را هفته ای حداکثر یک بار استفاده کرده و حتما دقت داشته باشید که به پوست اطراف چشم زده نشود. پوست اطراف چشم، بسیار حساس بوده و نباید از کرم های لایه بردار برای این منطقه، استفاده شود.

سخن پایانی

محصولات پوستی فیتومر فرانسه، از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و در سطح کیفی بسیار عالی هستند. با استفاده از این محصولات پوستی می توانید لایه برداری خانگی انجام داده، پوست خود را رطوبت رسانی کرده و به جوانسازی آن کمک نمایید.

4/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *