صرفه جویی در هزینه آرایشی با مداد ابرو های زیر 30 هزار تومان

با سپری کردن نخستین سال های جوانی، ممکن است رفته رفته شاهد ریزش تار ابروهای خود و خلوت شدن آن ها به ویژه در بخش دوم کمان باشید. در این شرایط می توانید از روش های دائمی تتو ابرو یا هاشور ابرو استفاده کرده، یا به جای آن با استفاده از مداد ابرو و سایه ابرو، خود ترمیم ظاهر ابروهایتان را انجام دهید.

با خرید مداد ابرو های زیر 30 هزار تومان از میان انواع و اقسام مدل مداد ابرو، می توانید صرفه جویی قابل توجهی در هزینه خرید لوازم آرایشی خود انجام دهید. در صورتی که شما عادت به استفاده از مداد ابرو داشته باشید، خرید مداد ابروهای گران قیمت، هزینه زیادی برایتان به وجود خواهد آورد.

از آن جایی که قرار نیست مداد ابرو را داخل چشم برده یا از آن به لب های خود بزنیم، حتی خرید این محصول از میان مدل های های کپی نیز می تواند کارآمدی خود را داشته باشد. در ادامه با ویکی مارک همراه باشید تا ببینیم کدام مارک ها، مداد ابروهای زیر 30 هزار تومان را در سبد محصولات خود جای داده اند.

مداد ابروهای زیر 30 هزار تومان

در نظر داشته باشید که این معرفی محصولات مربوط به زمان فعلی است و احتمال این وجود دارد که در آینده، با تغییر قیمت ها، این معرفی نیز مشمول تغییراتی شود.

 

مداد ابروهای زیر 30 هزار تومان

 

مداد ابرو نوا

این مداد ابرو ضدآب است. درست همان چیزی است که انتظارش را داشتیم؟ اگر مداد ابرو ضدآب نباشد، با کمی تعریق اوضاع برهم ریخته و طراحی ابروهای شما، مختل خواهد شد.

مداد ابرو های زیر 30 هزار تومان | مداد ابرو نوا

به علاوه سازنده مدعی ماندگاری 24 ساعته آن است که البته با توجه به قیمت ارزان حتی زیر 20 هزار تومان، کمی بعید به نظر می رسد. مداد ابرو نوا کره ای است و تجربه ثابت کرده که محصولات آرایشی کره ای، کیفیت چندان نامطلوبی نیز نداشته و نسبتا قابل قبول هستند.

 

 

مداد ابرو آی فیس

این محصول نیز چیزی کم از نمونه قبالی نداشته و اتفاقا با داشتن ویتامین E در فرمول ساخت خود، به مراتب بالاتر نیز به نظر می رسد. ماندگاری آن 12 ساعته اعلام شده و برند ترکیه ای آی فیس این محصول را ضدآب تولید کرده است.

مداد ابرو های زیر 30 هزار تومان | مداد ابرو آی فیس

مداد ابرو اتود

مداد ابرو اتود ساختار بسیار شکیل تر و بهتری دارد. درپوش فلزی و محکم آن، باعث می شود که کمتر شاهد جدا شدن درپوش از بدنه مداد ابرو باشیم و اتفاقات رایجی که باعث از بین رفتن نوک تراشیده مداد می شوند، کمتر با این محصول رخ بدهند. برند کره ای اتود نیز با همراه ساختن کیفیت قابل قبول در مداد ابروهای خود که اتفاقا طیف رنگ خوبی نیز دارند، با قیمت ارزان، باعث شده که بازار خوبی داشته باشد.

مداد ابرو اتود

شما به دنبال خرید یک نوع مداد ابرو هستید که پوشش خوبی روی ابروهایتان ایجاد کرده و در ضمن ریزش و پس دادن و مشکلات این چنینی نداشته باشد، خب اتود تمام این موارد را در کنار قیمتی مقرون به صرفه ارائه داده است.

 

 

مداد ابرو سوپرتاچ

مداد ابروهای سوپرتاچ از طیف رنگ پایه تا رنگ تیره عرضه شده اند و شما می توانید به راحتی رنگ مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید. سوپرتاچ ها نیز ضدآب بوده و حداقل تا 12 ساعت به خوبی روی ابروهای شما می مانند. این محصولات از برند سوپرتاچ، در صورتی که به دنبال طیف طوسی باشید، بهترین رنگ ها را دارند.

مداد ابرو سوپرتاچ

در حقیقت در برندهای مختلف، تمرکز روی یک طیف رنگی خاص بیشتر دیده می شود و در خصوص مداد ابروهای سوپرتاچ نیز تمرکز بر طیف رنگ طوسی است.

البته این به این معنا نیست که نمی توانید از میان رنگ های قهوه ای تیره تا روشن، مدلی در این برند پیدا کنید؛ اما شاید به طور مثال بهتر باشد مداد ابروهای قهوه ای را در برند اتود جستجو کنید که به شکلی حرفه ای تر به تفاوت میان طیف های این رنگ پرداخته است.

 

 

مداد ابرو نوت

برند نوت، یک برند ترکیه ای بوده و محصولاتی فوق العاده بادوام و عالی ارائه می کند. نباید گول ارزان قیمت بودن این برند را خورده و محصولات آن را بی کیفیت قلمداد کنید. چیزی که با استفاده از مداد ابروهای نوت احساس خواهید کرد، کیفیت کامل بالا، ماندگاری و دوام است.

مداد ابرو های زیر 30 هزار تومان

این مداد ابروها ضدحساسیت بوده و ضدآب نیز هستند. به این شکل اگر یک باره بخواهید کمی آب به صورت خود زده و یک شستشوی سطحی داشته باشید، اتفاقی برای طراحی ابروهایتان که پیشتر با مداد ابروی نوت انجام شده، نخواهد افتاد. البته اکیدا توصیه شده که این مداد ابرو را در مجاورت تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

 

 

مداد ابرو دیپ رومانس

مداد ابروهای دیپ رومانس نیز با مبدأ کشور آلمان، کیفیت خوبی دارند و باید آن ها را از درپوش شیشه ای در اولین نگاخ تشخیص دهید. رنگ های روشن طوسی و قهوه ای در این برند، به خوبی کار شده و آن دسته از افرادی که مایل به استفاده از مداد ابروهای رنگ روشن هستند، می توانند محصولات مورد نظر خود را به راحتی در این برند پیدا کنند.

مداد ابروهای زیر 30 هزار تومان

مداد ابرو یوبه

مدادابروهای یوبه از یک برند متفرقه، اما با پوششی طبیعی و مخملی همراه است. به شکلی که چندان مشخص نیست که کدام بخش از ابرویتان را طراحی کرده و کدام بخش به صورت طبیعی است. این همان چیزی نیست که دنبالش هستیم؟ طبیعی به نظر رسیدن کمان ابرو!

مداد ابرو یوبه

 

 

برای خرید مداد ابرو باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید مداد ابرو، بهتر است این موارد را در نظر داشته باشید:

  • نوک مداد ابرو پس از تراش از هم باز نشده و ساختار محکم لازم را داشته باشد.
  • مداد ابرو به سختی روی پوست کشیده نشود، زیرا در این صورت با کنده شدن مژه های خود روبرو خواهید شد.
  • با دست کشیدن روی پوست، پاک نشود.
  • ضدآب و ضدتعریق باشد.

 

سخن پایانی

شما برای خرید مداد ابروهای زیر 30 هزار تومان کدام گزینه را ترجیح داده و سابقه استفاده از کدام محصول را دارید؟ تجربیات خود در این خصوص را با ما و دیگر کاربران وب سایت ویکی مارک در میان بگذارید.

 

4/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *