پیشنهاد خرید : مداد چشم بسیار نرم دارای کیفیت عالی

در نگاه اول چشم ها هستند که فرد مقابل را تحت تاثیر قرار داده و اگر به زیبایی آرایش شوند، فریبنده خواهند بود. چشم ها برای زیباتر شدن نیاز به خط چشم، ریمل، سایه و مواردی از این قبیل دارند که در این بین، خط چشم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای کشیدن آن بایستی اصول و قواعد زیادی رعایت شود. در ادامه این مطلب مداد چشم بسیار نرم معرفی خواهیم کرد.

درست است که صنعت مد تاثیر زیادی بر روی ترندهای سال دارد، اما باید این نکته را در نظر داشت که خط چشم و آرایش های این چنینی را بایستی صحیح و مطابق با اصول انجام داد و مد سال بودن کافی نیست.

مداد چشم بسیار نرم

مثلاً مدتی است که خط چشم های گربه ای مشکی و یا رنگی ترند شده اند. اما اگر کسی قصد دارد برای آرایش چشم خود از این مدل خط چشم ها استفاده کند، بایستی در نظر بگیرد که این مدل از خط چشم با فرم چشم ها هماهنگی دارد یا نه.

اصولاً کسانی می توانند ترندهای مختلف را امتحان کرده و خط چشم های مختلفی بکشند که چشم های درشت و با فاصله استاندارد دارند. زیرا اگر جز این باشد، خط چشم های کشیده، کوتاه، پهن و یا نازک تنها مختص فرم خاصی از چشم هاست.

 

آرایش چشم زیبا با انتخاب مداد چشم درست

اینکه شما آرایش چشم و خط چشم کشیدن را بلد باشید یا نباشید، یک مسئله است. اما انتخاب مداد درست و صحیح هم مسئله دیگری است که در کشیدن خط چشم تاثیر زیادی دارد.

بد نیست بدانید کشیدن خط چشم های نازک و کشیده، بهتر است با لوازم آرایشی مایع و قلم هایی انجام شود که نازک ترین سری ها را دارند. در مقابل باید گفت، کشیدن خط چشم های حرفه ای که نیاز به فید کردن (fade) داشته باشند، بهتر است با خط چشم های مدادی انجام شود.

زیرا خط چشم های مایع حالت پلاستیکی و براق داشته و سریعاً روی پوست خشک می شوند و امکان فید کردن آن ها وجود نخواهد داشت.

مداد چشم بسیار نرم

نرم بودن خط چشم مدادی، نکته ای است که حتماً  در خرید آن بایستی مورد توجه قرار گیرد. زیرا مدادهایی هستند که میزان نرمی لازم را نداشته و به خاطر عدم وجود نرمی، به راحتی روی پوست حرکت نمی کنند و خط چشم هایی منقطع و نازیبا را به وجود می آورند که این بر خلاف اصول آرایشی است.

اگر می خواهید حرفه ای آرایش کنید، خط چشم های مدادی رنگ مشکی یا فانتزی را بخرید که نرم، چرب و ضد آب هستند. خوبی مداد چشم های نرم این است که زیر پلک شما ریزش نخواهند داشت و آرایش شما را کثیف نخواهند کرد.

در ادامه یک مداد چشم بسیار نرم و با کیفیت معرفی خواهد شد

مداد چشم پرستیژ مدل کلاسیک

  • پر فروش و با کیفیت
  • برند پرستیژ
  • ساخت آمریکا
  • آرایش بسیار راحت
  • مداد چشم بسیار نرم

تعداد فروش امروز : 141

مداد چشم خیلی نرم

مداد چشم کلاسیک پرستیژ دارای سر خیلی نرم بوده و به آرامی و با مهارت کامل روی خط پلک شما کشیده می شود.

 

دارای رنگ بندی های متفاوت

رنگ های روشن و تیره آن، هر یک بسیار زیبا بوده و برای خلق آرایش های استثنائی و خاص؛ عالی به نظر می رسند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *