برای داشتن مژه ضخیم از چه نوع ریملی استفاده کنیم ؟

مژه ضخیم و پرپشت، تاثیر زیادی بر روی جذابیت چشم ها و همچنین نافذ بودن نگاه خواهد داشت. خیلی ها از این نعمت خدادادی برخوردار بوده و خیلی های دیگر به دنبال این هستند که با بکارگیری روش های مختلف، مژه هایی ضخیم و پرپشت داشته باشند.

شاید داشتن مژه های رنگی این روزها ترند شده باشد، ولی همیشه و در همه حال، خانم ها داشتن مژه ضخیم، مشکی، بلند و فر را بیشتر از هر چیزی می پسندیدند.

به جز کاشت مژه که اصلاً پیشنهاد نمی گردد، داشتن مژه صخیم و پرپشت برای کسانی که از این نعمت برخوردار نیستند، با استفاده از ریمل ممکن خواهد بود.

مژه ضخیم

نکته آرایشی : برس ریمل مناسب هر مژه ای چگونه است؟

بعد از مایع ریمل که غلیظ بودن یا نبودنش می تواند تاثیر مستقیمی بر روی نحوه عملکرد ریمل بگذارد، باید به برس ریمل اشاره کرد. ریمل ها هر یک بر اساس نوع شان دارای برس مخصوصی هستند که هر خانم زیبایی باید با این مسئله آشنا بوده تا بتواند ریمل مناسبی را تهیه کند. مثلاً:

 • برس ریمل های پرپشت کننده، برس های تو پری هستند که موهای زیادی داشته تا بتوانند تمامی مژه ها را به صورت یکدست پوشش دهند.
 • برس ریمل های بلند کننده، برس هایی شانه مانند هستند که موی چندانی نداشته و سبب می شوند تا مایع ریمل که شامل الیاف بلند کننده است، به صورت منظم روی مژه ها قرار گرفته و و قد آن را بلندتر نشان دهد.
 • برس ریمل های فر کننده، برس هایی منحنی شکل است که کمک می کند در حین ریمل زدن، مژه ها تا حد ممکن فر شده و حالت زیبایی به خود بگیرند.

مژه ضخیم

ناگفته نماند که به جز این ریمل ها، ریمل هایی هم هستند که هم حجم مژه ها را بیشتر کرده و هم به بلندتر شدن آنها کمک شایانی می کنند.

این ریمل ها مایع نسبتاً غلیظی داشته و قلم آن ها یک قلم به مراتب پری است که کمک می کند این مایع غلیظ به بهترین شکل ممکن روی مژه ها قرار گرفته و مانع از چسبیدن مژه ها به یکدیگر شود.

اگر می خواهید با استفاده از این ریمل به بهترین نتیجه دست پیدا کنید، تنها کافیست درست و با رعایت تمامی نکات، از ریمل استفاده کرده و نهایتاً از مژه ضخیم و پرپشت خود لذت ببرید.

البته از آنجایی که مژه هر کسی با دیگری فرق داشته و یکی مژه های بلند دوست دارد و دیگری مژه های پرپشت، کارخانه های تولیدی انواع و اقسامی از ریمل ها را به بازار عرضه کرده اند تا هر کس با در نظر داشتن اولویت هایش، بتواند ریملی را خریداری کرده و نفوذ و زیبایی نگاهش را چند صد برابر کند.

در ادامه یکی از بهترین و با کیفیت ریمل های بلند کننده و حجم دهنده را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده پرستیژ مدل BLACKEST VOLUME

 • پرفروش ترین محصول برند پرستیژ
 • رنگ سیاه واقعی و اصل
 • مژه های جذاب و زیبا
 • برس بسیار خارق العاده
 • دارای ویتامین
 • برند پرستیژ
 • ساخت آمریکا
 • رنگ سیاه واقعی و جذاب

تعداد فروش امروز : 61

 

جذابیت عالی چشم ها با رنگ سیاه واقعی

رنگ تند سیاه این ریمل به چشم های شما جذابیتی بی نقص خواهد بخشید. کافی است که چند قلم از این ریمل را روی مژه های خود زده و به نگاه خود صدها بار جلوه و جلا ببخشید.

 

ریمل غلیظ برای پرپشت کردن مژه

قلم پر و مایع ریمل غلیظ این محصول، برای داشتن مژه هایی بلند و پرپشت عالی هستند. لازم به ذکر است که تمامی ریمل های برند پرستیژ دارای تاییدیه های مربوطه از سازمان غذا و داروی آمریکا و اروپا هستند. توصیه می شود حتما از این ریمل استفاده کنید.

 

ریمل های چه فرقی با هم دارند ؟

بی شک از خود می پرسید که چه چیزی در ریمل ها باعث تفاوت عملکردشان شده است؟ در پاسخ باید این مسئله را یادآور شد که نوع مایع ریمل، میزان غلظت آن و همچنین نوع برسی که ریمل را روی مژه ها قرار می دهد، متفاوت بودن عملکرد هر یک از ریمل های بلند کننده، پرپشت کننده، فر کننده و … را سبب می گردد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *