مژه مصنوعی های برند پرستیژ (معرفی و نحوه استفاده)

برند پرستیژ، یک برند اصیل آمریکایی است که محصولات بسیار باکیفیت و دارای دوام بالا ارائه می کند. البته باید در نظر داشته باشید که نمونه های شبیه سازی شده از های کپی تا تقلبی بسیار ضعیف از این برند در بازار موجود است. به همین دلیل توصیه می شود که برای خرید محصولات برند پرستیژ، حتما به فروشگاه های فیزیکی یا آنلاین معتبر، مراجعه نمایید. در این مطلب قصد داریم که مژه مصنوعی های برند پرستیژ که در طیف کاملی قرار می گیرند را مرور کنیم.

 

 

مژه مصنوعی مدل Adriana پرستیژ

مژه مصنوعیاین محصول دارای تارهای مژه کوتاه و بلند کاملا طبیعی و شبیه به مژه های انسان است و برای چشم های گرد یا بادامی شکل، مناسب می نماید. این مژه ها دارای چسب همراه در بسته بندی بوده و برای مصرف می توانید از همان چسب استفاده کرده و نیاز به خرید مجزای چسب مژه نخواهید داشت.

 

محصول Sophia از مژه مصنوعی های برند پرستیژ

معرفی مژه مصنوعی های برند پرستیژتارهای این مژه در سمت داخلی چشم ها، کوتاه تر بوده و با حرکت به سمت میانه و گوشه بیرونی چشم ها، به ترتیب بلند و بلندتر می شوند. استفاده از مژه مصنوعی مدل Sophia  برای چشم های بادامی و دارای گودی، مناسب خواهد بود. در بسته بندی این محصول از برند آمریکایی پرستیژ نیز یک چسب مژه باکیفیت قرار داده شده است.

 

مژه مصنوعی Brigette پرستیژ

برند پرستیژاگر چشم های شما ریز یا درشت باشد، فرقی ندارد؛ به هر حال می توانید از محصول Brigette استفاده کنید. این مژه برای چشم های بادامی یا گرد کاملا کارایی دارد. همچنان در بسته بندی این محصول نیز چسب مژه قرار داده شده است. فرم مژه های این مدل، تقریبا یکدست و بسیار طبیعی به نظر می رسد.

 

 

محصول Maxi از مژه مصنوعی های برند پرستیژ

محصول Maxi، بدون حالت و صاف، کاملا پر و سیاه بوده و با چسباندن آن روی مژه های فعلی خود، نگاهی بسیار جذاب و مژگانی سیاه و گیرا پیدا خواهید کرد. اگر علاقه مند به داشتن مژه هایی صاف، سیاه و انبوه هستید؛ حتما مژه مصنوعی مدل Maxi را امتحان کنید.

 

مژه مصنوعی Marissa

معرفی مژه مصنوعی های برند پرستیژاین مدل شکلی متفاوت داشته و دارای ساختار متفاوتی است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید شکل قرارگیری مژه ها دولایه بوده و روی لایه زیرین، ردیف های همگرای برجسته تر قرار گرفته اند. محصولات آرایش چشم پرستیژ، به چشم ها حالت فوق العاده جذابی بخشیده و برای تمام فرم های پلک ها مناسب خواهد بود.

 

محصول Angelique از برند پرستیژ

برند اصیل آمریکاییمحصول Angelique به شکل کوتاه و بلند در نظمی خاص قرار گرفته و بدون حالت و کاملا صاف است. با قرار دادن این مژه مصنوعی، روی مژه های فعلی خود، نگاهی جذاب و تاثیرگذار پیدا خواهید کرد.

 

مژه مصنوعی Giselle

مژه مصنوعیاین مژه ها نسبت به مدل های قبلی کوتاه بوده و کاملا برگشته و حالت دار هستند. به علاوه دولایه بودن آن ها نیز قابل توجه است و مژه هایتان را پرتر نشان خواهد داد.

 

محصول Chloe از برند پرستیژ

آرایش چشمشکل شبکه ای مژه مصنوعی Chloe از برند آمریکایی و مشهور پرستیژ، باعث پر شدن کامل نگاه شما شده و زیبایی منحصر به فردی به وجود می آورد.

 

مژه مصنوعی Bianca

ویکی برندمحصول Bianca داری بافتی پر و بسیار انبوه بوده و ریمل زده شده، به چشم می آید. سیاهی کامل و پر بودن بین تمام تارهای آن، باعث می شود که سیاهی مژگان شما کامل شده و نگاهی بی نقص و جذاب داشته باشید. این مژه مصنوعی برای تمام چشم ها در حالت گرد، بادامی، ریز و درشت مناسب است.

 

محصول Melody از برند پرستیژ

ویکی مارکمژه مصنوعی Melody دارای تارهای هفتی شکل و باز بوده و نگاه شیرین و جذابی در فرم چشم های شما به وجود می آورد. البته میزان حالت آن کم بوده و بیشتر فرم صاف و تیز دارد. با استفاده از چسب موجود در بسته بندی این محصول، می توانید مژه ها را کاملا روی خط رویش مژه های فعلی خود محکم کرده و ساعت ها از زیبایی آن لذت ببرید.

 

محصول Michelle از برند پرستیژ

مژه مصنوعیدر این مدل مژه ها به ترتیب چند تار کوتاه بوده و سپس چند تار بلند و باز چند تار کوتاه و بلند؛ ادامه می یابد. فرم تیز و صاف مژه مصنوعی Michelle، باعث می شود که نگاهی نافذ، گیرا و بسیار تاثیرگذار داشته باشید.

 

محصول Pamela از  برند پرستیژ

مژه مصنوعیمژه مصنوعی Pamela از محصولات آرایش چشمی برند پرستیژ دارای بافتی انبوه و بسیار پر بوده و به چشمان شما حالتی جادویی می بخشند. در بسته بندی این محصول یک چسب موقت مژه قرار داده شده است و می توانید از آن برای چسباندن مژه، استفاده نمایید.

 

دستور العمل استفاده

 

برای استفاده از مژه مصنوعی، باید مراحل زیر را طی نمایید:

  • ابتدا چشم های خود را به خوبی شسته و هرگونه چربی را از خط پلک خود بزدایید.
  • سپس مقداری از چسب مژه کاملا مطمئن و بهداشتی را روی خط مژه های مصنوعی بریزید.
  • چند ثانیه صبر کنید تا چسب از حالت بسیار نرم خارج شود.
  • اکنون مژه های مصنوعی را روی خط رویش مژه های خود قرار داده و با دقت در سه بخش گوشه داخلی، میان پلک و گوشه بیرونی محکم کنید.
  • دقت داشته باشید که چسب بیش از اندازه روی مژه نریخته و به داخل چشم های شما نفوذ نکند. (در صورتی که حتی ذره ای از چسب به چشم هایتان وارد شد، فورا مژه را جدا ساخته و چشم ها را با آب خنک بشویید. لازم است که برای بررسی چشم ها، به پزشک متخصص مراجعه شود.)
  • برای محکم نگاه داشتن و یکی شدن ساختار مژه های مصنوعی با مژه های اصلی خود، می توانید از یک یا دو بار برس ریمل روی آن ها استفاده کنید. برس ریمل را از محل انتهایی رویش مژه ها به سمت بیرونی کشیده و دو ردیف مژه را به این شکل، به هم بچسبانید.
  • برای جدا کردن مژه های مصنوعی از چشم های خود نیز، چشم ها را با آب گرم شسته و اجازه دهید تا مژه ها نرم شده و به راحتی جدا شوند. جدا کردن اجباری و همراه با خشونت مژه مصنوعی، موجب کنده شدن و ریزش برخی از تارهای مژه های طبیعی نیز خواهد شد.

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *