معرفی و خرید بهترین پنکک صورت (با تخفیف و تنوع بالا)

پوست تاثیرگذارترین فاکتور در زیبایی چهره هر شخص به حساب می آید. یک پوست زیبا، زیبایی چشم ها و دیگر اجزای صورت را دو چندان کرده و پوستی نازیبا، همه معادلات را برهم خواهد ریخت. به واقع پوست نازیبا و دارای لکه های متعدد، به مانند این است که بخواهید روی یک کاغذ مچاله و کهنه، نقاشی زیبایی بکشید. لذا انتخاب بهترین پنکک صورت یکی از مهمترین موارد لازم است.

پنکک صورت ریمل لاندن دارای فرمولاسیون غنی و تهیه شده از مواد اولیه مرغوب هستند. با استفاده از این پنکک های آرایشی، می توانید پوستی یکنواخت و یکدست ایجاد کرده و ایرادات پوستی خود را بپوشانید.

پنکک صورت ریمل لاندن

بهترین پنکک صورتاین پنکک پوشش نازکی روی پوست ایجاد کرده و اجازه تنفس به سلول های پوستی را می دهد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، ترکیب در این محصول آرایش پوستی، ترکیب رنگی در طیف خاص وجود دارد و می توانید هر یک از آن ها را به تنهایی یا با ترکیب یکدیگر، مورد استفاده قرار دهید.

 به واقع شما با در اختیار داشتن یک پالت از پنکک صورت Lasting Finish Breathable Finishing، قادر به ایجاد چند رنگ پوست مختلف در یک طیف خواهید بود. این پنکک در 4 طیف رنگی عرضه شده و دارای جلوه طبیعی، مخملی و شفاف است.

پنکیک های تخفیف دار (امروز)

برای اطلاعات بیشتر روی هر مورد کلیک کنید

 

 

بهترین پنکک صورت مات

بهترین پنکک صورتاین پنکک آرایش صورت دارای ماندگای 5 ساعته بوده و برق پوست را به خوبی گرفته و ماتی زیبایی ایجاد می کند. در صورتی که روی پوست خود آثار جوش یا آکنه داشته باشید، پنکک صورت Stay Matte Pressed می تواند پوشش بسیار عالی روی آن ها ایجاد کرده و جلوه ای طبیعی و یکدست به صورت شما ببخشد.

به علاوه این محصول از برند ریمل لاندن، توسط متخصصان پوست مورد بررسی و تست قرار گرفته و تاییدیه های لازم را دریافت کرده است. لازم به ذکر است که آمار رضایت از محصول؛ در خصوص این پنکک از برند لوکس ریمل لاندن، بسیار بالا بوده و اکثر مصرف کنندگان از مصرف آن راضی بوده اند.

پرفروش ترین پنکیک های ایران

برای اطلاعات بیشتر روی هر مورد کلیک کنید

مشاهده ادامه

 

 

بهترین پنکک صورت مات کننده

بهترین پنکک صورتزمانی که آرایش صورت خود را به پایان می رسانید، یک دغدغه همچنان با شما باقی خواهد ماند: “پس از گذشت ساعتی، پوست شما برق ناخوشایندی به خود خواهد گرفت!” این برق به دلیل فعال شدن سلول های چربی پوستی است که با کمی تعریق و یا گذشت زمان، آثار خود را روی آرایش، نشان خواهند داد.

 پنکک صورت Stay Matte Loose از محصولات برند انگلیسی ریمل لاندن، دارای خاصیت مات کنندگی است. با مصرف این پودر روی آرایش صورت خود، ماتی فوق العاده ای ایجاد شده و چربی و براقی پوست صورت، کنترل خواهد شد.

 

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *