قوی ترین پوشش دهنده پوست اطراف چشم و مکمل زیبایی

یکی از بهترین کانسیلرهای پوشش دهنده پوست اطراف چشم ها که باید به آن اشاره کنیم، کانسلیر کالیستا مدل Cover Up است. این کانسیلر ضمن آن که قیمت مناسبی دارد و به خوبی می توانید از آن به عنوان یک محصول ارزان قیمت بهره مند شوید، پوشش دهی عالی داشته و از نقطه نقطه شدن پوست زیر چشم و به طور کلی اطراف چشم ها، جلوگیری می کند.

مشکلی که غالبا با کرم پودرهای مختلف در اطراف چشم ها داریم، نقطه نقطه شدن پوست زیر چشم ها است که جلوه و یکدستی آرایش پوستی را معیوب می سازد. در واقع اگر می خواهید آرایش خود را برای یک مجلس واقعی انجام داده یا قصد عکاسی دارید، حتما باید از محصولات آرایشی حرفه ای تری استفاده کنید و به کار بردن کانسیلر یکی از این گزینه ها است که کمک می کند تا پوست اطراف چشم هایتان بدون هیچ گونه نقصی به نظر برسد.

پوشش دهنده پوست اطراف چشم

برند کالیستا به عنوان یک برند ایرانی توانسته محصولاتی با کیفیت مناسب تولید کند و به این صورت مصرف کننده هایی که در خرید لوازم آرایشی سخت گیر هستند، در میان برندهای ایرانی نسبتا ارزان قیمت نیز محصولات با کیفیتی پیدا خواهند کرد که آن ها را از خرید کالاهای گران قیمت خارجی بی نیاز می سازد.

پوشش دهنده پوست اطراف چشم

این پوشش دهنده پوست اطراف چشم برند کالیستا که باید در واقع از آن با عنوان کانسیلر یاد کنیم، به خوبی تیرگی های اطراف چشم ها را برطرف ساخته و باعث می شود که پوستی یکدست و روشن در حلقه دور چشم ها، داشته باشیم. به علاوه پوشش آن کاملا نازک بوده و بر اثر تعریق و گذشت چند ساعت، تغییری در بافت آن حاصل نمی شود. این به بانوانی که می خواهند برای تمام روز آرایشی کامل داشته باشند و گذشت ساعت نیز از کیفیت آن ها نکاهد، گزینه ای ایده آل محسوب می شود.

همین طور بخوانید: زیباترین محصولات آرایش صورت + آموزش آرایش

معمولا کرم پودرهای معمولی و حتی پنکیک های دارای بافت ضخیم، به خوبی پوشش دهی روی پوست اطراف چشم ها ایجاد نکرده و نیازمند یک محصول آرایشی تکمیلی هستیم. این محصول از برند ایرانی کالیستا، با حجم 6 میلی لیتری خود، می تواند انتظارات مصرف کننده ایرانی را تا حدود زیادی برآورده سازد.

کانسیلر کالیستا مدل Cover Up

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *