اصلاح آقایان با ژل افترشیو کامان مدل Hydra + Sense

افترشیو برای آقایان از محصولات بهداشتی واجب است که در صورت انتخاب نادرست نیز می تواند مشکلاتی برایشان به وجود بیاورد. در میان سبد کالایی برند کامان به عنوان یک برند ایرانی تحت لیسانس کشور سوئیس، ژل افترشیو کامان مدل Hydra + Sense را می بینیم که کارایی بسیار مناسبی داشته و برای پوست های حساس مناسب است.

با استفاده از محصولات افترشیو می توانید مشکلاتی که غالبا پس از شیو کردن صورت به وجود می آید را به حداقل برسانید. حتما شما نیز تجربه جوش، قرمزی، خارش و حساسیت زیاد پس از شیو کردن های پشت سر هم را داشته اید. این مشکلات همگی به یکباره به کمک یک ژل افترشیو حرفه ای، برطرف خواهند شد.

ژل افترشیو کامان مدل Hydra + Sense

آقایانی که پوستی حساس داشته و غالبا پس از شیو کردن، التهاب و قرمزی را روی پوست صورت یا گردن خود تجربه می کنند، با استفاده از افترشیو Hydra + Sense می توانند تمامی این مشکلات را برطرف نمایند. به این شکل نه تنها پوست شما ملتهب نشده و دیگر خبری از دانه های قرمز، سوزش یا خارش نیست؛ بلکه احساس خنکی مطبوعی نیز روی آن احساس خواهید کرد.

این افترشیو مخصوص آقایان خاصیت مرطوب کنندگی نیز داشته و آبرسانی مناسبی برای پوست شما به همراه خواهد داشت. همین طور فرمولاسیون آن به شکلی است که پوست را پس از شیو شدن، نرم کرده و از زبری آن به میزان قابل توجهی می کاهد.

ژل افترشیو کامان مدل Hydra + Sense

افترشیو Hydra + Sense برند کامان، از فرمولاسیون ملایمی برخوردار است و آسیب پذیرترین پوست ها را نیز به شکلی بهینه همراهی می سازد. در فرمولاسیون آن از اسید هیالورونیک استفاده شده و این خود باعث جوانسازی پوست و تقویت کیفیت آن می شود. به علاوه وجود آلانتوئین در Hydra + Sense کامان باعث آبرسانی و هیدراته شدن پوست آقایان خواهد شد.

از آن جایی که آقایان غالبا زمان بیشتری را بیرون از منزل و در هوای آزاد و احتمالا آلوده به سر می برند، استفاده از محصولات مراقبت پوستی برای آنان اهمیت زیادی دارد. برند کامان به صورت ویژه لاین مخصوص آقایان را داشته و در این حوزه به شکلی تخصصی ورود پیدا کرده است.

نقاط قوت:

  • بوی مطبوع
  • عملکرد مناسب

نقاط ضعف:

  • میزان الکل زیاد

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *