رفع تیرگی ها با ژل دور چشم اچ سی مدل IP1

با استفاده از ژل دور چشم اچ سی مدل ip1 می توانید به راحتی حلقه های تیره و گودرفتگی دور چشم های خود را از بین برده و همین طور سطح چین و چروک های اطراف چشم ها را کاهش دهید.

 

رفع تیرگی ها با ژل دور چشم اچ سی مدل IP1

 

ژل دور چشم اچ سی مدل ip1

پس از آن که به میزان کافی از این ژل را دور چشم های خود به کار بردید، تنها 15 دقیقه زمان می برد تا نتیجه آن را مشاهده نمایید. این ژل از برند ایتالیایی اچ سی، کمک می کند تا تیرگی های اطراف چشم ها که به شکل حلقه های گودافتاده نمایان هستند، برطرف شده و پوست دور چشم ها صاف و یکنواخت دیده شود.

در این ژل دور چشم، ترکیب AM Bioskin Up Contour به عنوان یک ترکیب گیاهی فعال، موجب تقویت سنتز کلاژن پوست شده و میزان الاستین را افزایش می دهد. از آن گذشته برند سازنده در این ژل ضدچروک اطراف چشم ها، از ماده Osilift استفاده کرده که باعث بهبود خون رسانی شده و به رفع افتادگی پلک و لیفتینگ آن نیز کمک خواهد کرد.

ژل دور چشم

چیزی که در ژل دور چشم، تیرگی اطراف چشم ها را کاهش داده و از حلقه های گود رفته دور آن ها می کاهد، عنصر Biophytex است. این عنصر به جز رفع حلقه های تیره اطراف چشم ها، موجب درخشانی پوست شده و گودرفتگی را نیز جبران می کند. به این صورت، زمانی که به طور مستمر از این محصول مراقبت پوست اطراف چشم ها استفاده کنید، نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده خواهید کرد.

به این شکل نیازی به جراحی های مربوط به پلک و اطراف چشم نداشته و می توانید با استفاده از این ژل، به راحتی پوست اطراف چشم های خود را قوام بخشیده و از حالت پرچین و چروک و یا گودافتاده خارج سازید. این چیزی است که به شما کمک می کند تا چشمانی جوان و نگاهی جذاب و گیرا داشته باشید.

برای خرید ریمل ضدآب ارزان نیز می توانید بهترین نمونه ها را در ویکی مارک دنبال کرده و از مشخصات آن ها آگاهی یابید. شما معمولا چطور از پوست اطراف چشم های خود مراقبت کرده و زمینه چین و چروک آن ها را کاهش می دهید؟

موارد مشابه دارای بیشترین تخفیف (کلیک کنید)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *